View Single Post
  (#9) Old
Gerasima Gerasima is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Mar 2019
Default 28-06-2019, 13:53

добър ден, нека нахвърлям и аз някой идеи.

1. плодовете за чаоси+11 и 12 да се намалят. примерно 30 плодчета за чаос като когато се пусне чаос+12 плодчетата за +11 да станат 20. да няма значение вида на плодовете както е в момента.
2. вместо с плодчета боксове да могат да се взимат с блесове и солове, по този начин и в края на сезона камъните ще бъдат ползвани и търсени.
3. дропа от чаос+11 и 12 както и от боксовете да бъде променен. примерно от чаосите да пада по 1 сет и по 1 оръжие. за боксовете го оставям на вашата преценка не искам да ви изям хляба :)
4. да се върне зен за рес. не виждам смисъл с лека ръка да се захвърля една от валутите в играта. не смятам, че 20-30 мил. за рес е нещо фрапантно, а и по този начин се обезсмисля зен опцията. единствено да се направи зена за рес да се взима от валта в сайта не от героя.
5. да има минимален залог на търговете. не може да се взима предмет с 2 опции и лък на +11 за 20 мил или 3 стонета. примерно минимален залог 50 милиона, 5 стонета, 5 рени, 6 кончета и съответно да се увеличи дропа на валутите използвани в търга.

п.с. както виждате идеите ми се базират на принципа "играй, че да имаш". да седим афк и да мрънкаме как не ни е дадено достатъчно когато единственото което трябва да направим е да излезем от давиас и да играем играта, за мен изглежда смешно. винаги ще има 1-2 гилдии които ще кампят лърма както и една шепа играчи които ще доминират скай, бц, дс, но съответно правейки промени чрез които с малко фармене което е основното в игрите ни се дава възможност да сме конкурентно способни, аз съм с двете ръце за такива промени.

и на последно място трябва да се спре аддването на предмети (така каза колегата :))

Last edited by Gerasima; 28-06-2019 at 22:10.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gerasima For This Useful Post:
Drag0nFury (28-06-2019)