Thread: Рестарт
View Single Post
  (#6) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 05-07-2017, 12:58

Quote:
Originally Posted by Samsung07 View Post
стойо ти си умно момче, което знае, че човек като андреан руши всичко. какъв е смисъла да опитваш нещо което няма се получи?? то не бяха точки, то не бяха итеми номера, банове.... колега??? а нима не го хулеше самия ти..
Човек, честно да ти кажа ми е все тая. Харесвам играта и обичам да се занимавам с нея. Аз давам идеи, мога да изготвя цялостен план в рамките на няколко часа и на мен това не ми коства нищо. Факта, че този сървър и още един имат най-голяма база играчи не ми дава много голям избор, къде да предлагам разни неща. Не искам нищо в замяна, не предлагам нищо. Нито ще се занимавам да съм в екипа, нито ще преправям файлове. Ако има желание от страна на управата на сървъра да се реализира нещо подобно, нека го направят аз ще им помогна до там, до където ми е кеф. ще играя в сървъра, ще си правя кефа и като го прецакат се махам и толкова. Не се обвързвам с нищо/никой и не давам никакви обещания/гаранции за каквото и да е. Отговорността на провалените сезони до сега са си върху управата на сървъра, никога не съм им го спестявал, и никога няма да си го спестя.
Факт е, че в MuOnline, и която и да е друга игра, всичко се върти около парите. Това не е лошо, всеки се опитва да изкара някой лев. Най-добрите сървъри, в която и да е игра са платени/можеш да си купиш разни неща. Проблема на MuOnline сървърите в България е, че търсят бърза печалба и не им пука за последствията. Тук идва и вината на играча, че не предприема нищо и реално няма никакви последствия. Като се прецака нещо, идва новия HYPE, за нов сървър, нещо ново, нова възможност да излезеш на чело в някакви смотани класации, но то е предопределно, че ще продължи няколко месеца МАКСИМУМ. И не е виновен само Цецо, Андреан, Митко и всички хакери редом с тях, а сме виновни всички ние, че се връщаме, но къде да отидем?!
Тук бих искал да дам един съвет, съсредоточете донейтването върху нещо публично, върху неща, до които всеки да има достъп. Оставете съвестните играчи да се развиват и конкурират честно.Тая игра, макар и проста, има много възможности и те са ви пред носа, но просто трябва да се вгледате.
ПС: Аз и без това съм си такъв човек, не мога да си задържа вниманието повече от 1~3 месеца върху която и да е игра. Проблема е, че после пак се връшам.
Успех на всички


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
Reply With Quote