View Single Post
  (#106) Old
kkoda kkoda is offline
 
Posts: 13
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2020
Default 27-06-2020, 19:19

Quote:
Originally Posted by Rauch123 View Post
Ebaa napravo mi e jal za teb mitko tolkova da te e qd za tiq prava hahaha dai facebook da ti prata nekolko snimki na huq mi che samo za nego mislish pedal i da si burkash v gazu dokato go gledash puk i samo tvoq guild nqma facebook grupa i samo s dido si imate fbcite, kvo sram te e ot drygite da te vidqt kuv oligofren si ili kvo dai fb da mi qdesh huq pederyga mrusna ozlobena
smeq da tvurdq che mitko e QKO ozloben , ama QKo she izmira ot zloba veche choweka.. na men mi banna 3 akaunta za bez nishto shtoto mu prechix , tova e pulen mishkar plaxar ,minzuhar , vazduxar i kompleksar nai veche ne vqrvax che moje da si go pozvoli vupreki che taino znaex che e admin i che ima neshto gnilo v cqlata mu rabota .. pulniq psixopat koito jivee v mu A otnosno durjanieto mu sled kato mu bqxa vzeti pravata - toi si ostava vse taka nagul i bezskrupulen zadnik ,koito ochevAdno che se spukva ot qd , ta dori na post v servera zaplashva sus boi ? Kogo shte biesh ? SHte doidesh li ? Ela ? Dobre , kakvo chakash ? Zashto zaplasvhash ? kompleksira li se za poreden put ? Stana li ti gadno ? Da vidish kakvo e da ti potupkvat pravata , sled kato ti si potupkal na nqkoidrug , bon apetit , AMIN !
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to kkoda For This Useful Post:
Rauch123 (27-06-2020)