View Single Post
  (#32) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-07-2020, 15:11

Quote:
Originally Posted by banbanan View Post
дай обяснение тогава за горе показаното видео какво нередно виждаш и ще ти дам отговор на твоят въпрос ;-)
далече съм от мисълта да мразя непозната за мене персона и то за игра xd
това ,че ти размишляваш по този начин си е лично твой проблем!
Edit: и когато ви се казва ,че вашите постъпки гонят хората вервай го, щото на повечето им е писнало от такива работи..
е дори и да им е писнало, аз не съм нито админ, нито гейм мастър и нищо не мога да направя.. не виждам, кое правило нарушавам с моите "постъпки".. ако можеш да ме светнеш? в живота ми съм правил и нередни неща, предполагам като при всеки, за които съм си и платил..това, че те обвинявам, че си с хак на клипа е нередно, ако съм накърнил мъжкото ти достойнство, извинявам се.. мразиш ме щом водим този диалог,а това, че казваш, че не е така, задължително ли трябва да е вярно..? смятам, че дори може да не го осъзнаваш, но действията ти водят в тази посока.. човека с когото играеше ти, също беше гейм мастър и си адваше награди, но никога не съм го споменавал, просто защото не ме интересува и нямам злоба спрямо вас.. сега го споменавам, защото ме предизвикваш с твоите приказки..
п. с. на клипа мога да коментирам само, моето поведение, което е доста детинско, а ти искаш да коментирам от името на админите, които са водили?
как да стане?

Last edited by d3n1t0; 02-07-2020 at 15:48.
Reply With Quote