View Single Post
  (#6) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Default 18-10-2019, 13:52

Quote:
Originally Posted by PaCnyTuH View Post
Относно см, да взима повече life, но МС под 70% не го спасява от лорда и бк-то, а life swell на БК е добре да се запази както си е в момента, защото на 1.0М кръвта не превърта и ще стане неубиваем. За елфите има мисля че бяха 2 нови crossbow-a Archangel Crossbow и Great Reign Crossbow, които дават доста повече дмг и triple shot skill и реално four shot. Мечовете на МГ са 2 също, които дават и wizardry dmg като staff дори повече от Kundun staff. Ако се промени версията предлагам предметите, които са на +11 да станат автоматично на +13, че ще ходим голи иначе :D И надявам се да имате добри защити, защото на 1.0М вървят 400 хака, програмки, кликери и не знам си какво още.
при СМ проблемът никога не е бил многото дмг който му бият, а многото рефлект който му връщат и този проблем ще се реши с новата версия. мисля, че не взимаш под внимание това, че не се играе с макс статс. общите точки на никой герой няма да надхвърлят 70000 дори и в края на сезона. а на сървърите които се играе с макс статс на СМ трябва да се вдига strength на края което не му помага с нищо, също и при елфа и стават по-слаби от другите класове, което е разбираемо, защото реално играят с 32к статс по-малко. тук в баттъл зон ги няма тези лиготии макс статс, уебшоп и т.н.
а това, че новите оръжия за МГ дават wiz dmg не виждам защо да пречи на някого който иска да се развива на str, който иска на energy какво лошо има?
Reply With Quote