View Single Post
  (#1) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Smile да дискутираме новата версия 1.0m - 17-10-2019, 19:06

здравейте. нека в тази тема всеки да каже какво мисли за новата версия на фън сървъра, на която евентуално ще играем в бъдеще.
отбелязвам, че най-голямата промяна между двете версии не е обявена на началната страница на сървъра, а именно бъфовете на SM. вече ще получават по 2 точки на виталити вместо по 1 и няма да имат нужда от абсурдно високи проценти на мана шилд за да бъдат равни с другите класове. също са им добавени 3 нови магии - Ice Storm, Decay и Nova. има и една нова магия на MG - Power Slash, която се използва само от тези които се развиват на като бойци. и още нещо много съществено за pvp на новата версия - оправен е бъга на елфската магия penetration, при който броят на ударите на Aqua Gold Crossbow се утрояват когато бие на максимален range. вече тези които играят с елф ще трябва да се потрудят малко за киловете си !!!
като цяло за новата версия мнението ми е изцяло положително. нови евенти и босове, които да правят играта по-малко скучна; нови предмети и нови мапове; нов клас и балансирано pvp. от сега мога да кажа със сигурност, че ще ни бъде много по-интересно на всички не мисля, че има дори едно негативно нещо.
на други сървъри със същата версия съм забелязал, че има следната промяна при BK: формулата за fortitude (магията която им дава кръв) е променена и вече процента и се увеличава от agility и energy, а не както беше до сега vitality/energy - още една стъпка към балансиране на класовете.
вече ще се играят vip дуели и между различни класове. вярвам, че и ПК евентите които се провеждат няма да са по отделно за всяка раса, а ще имаме един голям евент на всичките класове, който ще бъде истинско предизвикателство заради гоямата конкуренция.
има ли според вас някакви минуси на новата версия какво мислите?

Last edited by gucci^gang; 17-10-2019 at 19:12. Reason: правописна грешка
Reply With Quote