View Single Post
  (#4) Old
Xtrem3 Xtrem3 is offline
 
Posts: 46
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2020
Default 12-09-2020, 16:12

Quote:
Originally Posted by pixelcho0o View Post
колкото и да не харесвам "borel" го подкрепям. Gm "krank" не се отзовава на проблеми, запитвания и нарушения.когато е в негова изгода винаги всичко знае и разбира обаче когато не му "изнася" започва с неправдоподните оправдания (тайни вратични) за да се измъкне от дадена ситуация (света вода ненапита). когато съм имал въпрос или проблем отпраща насочване към "contact admin".
не мисля че е редно с нормалния му герой да обижда останалите играчи да ги ругае и провокира по-какъвто и да е повод след което да се възползва от дадените му правомощия и да твърди че равновесие е един човек а кранк друг. (когато му изнася е кранк когато не му изнася е равновесие) двуличен лицемер

styling №2 :))
и това че обиждам с нормалния ми герой, какво ви бърка вас ?! за втори път ви го казвам, разбере го. анахилате ви върна отговор.като искам да си правя каквото си искам, си получавам последствията. ето писах непозволени неща в поста и получих 2 месеца пост бан + 4 дена ацц блок. стига сте ме нервили като говорите каквото си искате!
Reply With Quote