View Single Post
  (#6) Old
gucci^gang gucci^gang is offline
 
Posts: 51
Mood: Lurking
Thanks: 8
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Apr 2019
Default 19-10-2019, 13:28

Quote:
Originally Posted by slavista View Post
в крайна сметка вотът показва ,че половината сървър иска промяна ,а другата не иска. според мен това ще изиграе лоша шега и хората , които искат старата версия най-вероятнно ще спрат.
тия дето давате минуси на вота сте мега замаените и никой от тези които са против новата версия не казва кое точно не им харесва ами ей така механично си вотвате сиг и във живота сте така що нови обувки или нова кола като мога да си ходя със старите хаха а ти използваш някакви малоумни причини просто ей така тръгваш да твърдиш неща без никакво основание, било имало бъгове на новите версии а ми на тази нямаме ли визуални бъгове дето от толкова години разработка и ъпдейти все още не могат да се изчистят някъв елф те хваща с пенетрейшън без даже да ти се показва на монитора охооо или любимото ми на мг хоф като тръгнат да мърдат и почват да те бият със бласт от 3-4 квадратчета разстояние пък админите как да дадат стоп като на тях си им излиза нормално само ти го виждаш че е така да те бие от северния полюс, според теб има как на някоя версия да стане по-зле от колкото в момента така ли? а ми сметката ти си я направи колко си замаен ако наистина мислиш така. и казваш, че тези които са играли новите версии ще потвърдяли, че за нищо не стават а ми аз съм играл новите версии и ще те успокоя че са мн по-добре от тази.
единственото логично обяснение да не искате новата версия е, че сиг си мислите, че ще бъде мн тежка за мизерните ви компютри на които играете дето са ви по-стари и от играта спокойно обаче, много е лека ще тръгне и на кашон да я играеш това е версия на 12-13 години почти е едно към едно със сегашната просто има добавени предмети, един нов клас и нови евенти да не ни бъде толкова едноцветна играта
The Following User Says Thank You to gucci^gang For This Useful Post:
PaCnyTuH (19-10-2019)