View Single Post
  (#14) Old
C18XE C18XE is offline
 
Posts: 9
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Feb 2014
Default 01-03-2014, 11:40

Quote:
Originally Posted by profit View Post
да прави сте, нека ние който нямаме възможност да висим като вас безработни теенове по 24 часа на тривиа, да седим на 1 и също място.
Сложете да се купува допълнителено въпроси за по 10 кредида примерно, земете направете нещо по въпроса.
А ти с името на хлопелски двигател който най-вероятно и не си виждал, а само си чувал легенди и митове от разни пубери, на теб като има кой да ти дава итеми, на мен няма и всичко от нулата се гради ... и не ми обяснявай, че си направил всичко сам, защото на инвазия 1 път не съм те видял, а изведнъж ми изкочи със сет на 11, но това е друга тема и не виждам защо я намесваш тук ...

ПП: И ти със здраве - това е най-важното!
Може и да не съм мнго по голям от теб (ако въобще съм ) но си работя и смените са ми 1 на 1.Всичко на всичко сядам на пц-то когато почивам и ако нямам други ангажименти.Това че не си ме видял на инвазия не означава че само от инвазии се вадят предмети - играя с още едно приятелче което ми помага със итемите и си ги обменяме. Колкото до сета ми на 11 имам 3 итема на 11 и 2 на 9 (лично моя сет) другите сетове който размотавам по мен не са мой.Двигателя не само съм го чувал но си го и патъркам ежедневно за твое сведение :)а щом ти е познат най-вероятно си страдал от него на някоя отсечка, а ако не от него някой от по големите му братя или можеби братовчед let :)


Haters gonna hate