View Single Post
  (#7) Old
Channing Channing is offline
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 01-05-2016, 03:49

Quote:
Originally Posted by kricc View Post
Всъщност за времето, за което Gentle имаше права в Hard сървъра, честно казано - никой го не харесваше. Човека си беше влошил някой неща, че ще оправя сървъра, че всички сме трябвали да го слушаме, че правилата му важат дори и за други гм-та, със заплахите срещу ГМ-та, че щял да ги банва - незнам! Аз добро впечатление за него нямам, но не знам как се е държало в Mediuma момчето, така че мнението ми стига до тук.

А относно това, нали знаеш, че правилата на колко време да влизат ГМ-тата, важи за ГМ-тата? Админите имат малко повече отговорности и никъде не включва в правилата на колко време да влизат във МУ-то! Относно адването на айтеми, айде стига с това, играта не е "Pay to win", така че просто се облегнете и си почивайте, приятно прекарване на празника! Христос Воскресе!
Аз се шегувах относно правата... не ме интересува кой има и т.н. Въпроса е, че медиум сървара е в окаяно състояние и "админството" на някой се изчерпва с това да се махне едно shity GM и да се замени с друго.Благодаря за пожеланието, да се връща. :) Воистина Воскресе.
Reply With Quote