View Single Post
  (#6) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 30-07-2021, 10:14

Quote:
Originally Posted by Law3 View Post
Не знам какви герои ще предоставяш, но и слепият ще види, че JuJe ползва speed. Никога не се вижда, когато ни убива - изобщо не е на екрана (аз лично ползвам 3д на макс екран), Убивате 4 дракона за 30 секунди, убиеш JuJe в края на лоренция, след 10 секунди е до теб и те убие.. аре моля ви се ;]

Да не говорим, че ви знаем номерата от другите сървъри, въпрос на време е и тук да ви баннат, както навсякъде другаде и ще си играем хубаво и спокойно в сървъра ;)
Защо нищо не казваш за видеата, какво виждаш на тях ?

Всички герой ще си предоставим, снимай видео да видим къде сме с хак, иначе и аз мога просто ей така да кажа, че и ти си с хак и да си измислям някъкви сценарий. Има да учиш доста значи за ЕЛФ-а щом не ти се вярва колко е силен в момента. Ходи се с бъф винаги и са с ФУЛЛ анциент сетове (погледни им опцийте). 3Д камерата е бъгава и ти увеличава range view-to но това не значи, че ти render-ва мобовете + геройте на увеличения екран. Доста често на макс аут 3д камера не виждаш надалеч и изведнъж някой се появява до теб, има и много visual bug. Ако ще обвиняваш някой си правиш видео, и си отваряш тема. Тази тема съм я отворил за админ главно не да ми се оправдавате или нападате. Ще се оправдавате пред админа.

На база на твойте обвинения няма никакъв проблем да направим видео как си обираме инвазия ако е нужно, просто не мисля че си фактор да се обяснявамe пред теб ?!

Last edited by Nameless; 30-07-2021 at 10:31.
Reply With Quote