View Single Post
  (#7) Old
PaCnyTuH PaCnyTuH is offline
 
PaCnyTuH's Avatar
 
Posts: 45
Thanks: 5
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 18-10-2019, 13:23

Quote:
Originally Posted by gucci^gang View Post
при СМ проблемът никога не е бил многото дмг който му бият, а многото рефлект който му връщат и този проблем ще се реши с новата версия. мисля, че не взимаш под внимание това, че не се играе с макс статс. общите точки на никой герой няма да надхвърлят 70000 дори и в края на сезона. а на сървърите които се играе с макс статс на СМ трябва да се вдига strength на края което не му помага с нищо, също и при елфа и стават по-слаби от другите класове, което е разбираемо, защото реално играят с 32к статс по-малко. тук в баттъл зон ги няма тези лиготии макс статс, уебшоп и т.н.
а това, че новите оръжия за МГ дават wiz dmg не виждам защо да пречи на някого който иска да се развива на str, който иска на energy какво лошо има?
Не съм против новата версия. Напротив, приветствам решението на админите исках да кажа, че няма нужда да се намаля МС на см-то. Нищо не пречи, че мечовете на МГ дават wiz dmg даже е яко, а и те са за 2 ръце. Въпроса е да се внимава с % на мс и с формулата за кръв на БК, и с това как ще става вдигането на команд на лорда, иначе няма какво толкос да се оправя. Разбира се стига да сменят версията де.


С мен, който иска - против мен, който може !!!
Reply With Quote