View Single Post
  (#26) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 07-08-2021, 16:33

Quote:
Originally Posted by BabaYagaV2 View Post
Ти днес си забравил да си изпиеш хапчетата май. Я прочети какво си написал и виж колко нелепо звучи. Спонсорирам хора да не мрънкат ..... някой от горе ме пазел нещо не си в час днес, но то май и попринцип не си, но това е друга тема.

Относно нискобюджетния и неспокосан репорт който си пуснал с някакви надежди админите да са балъци и да ти се вържат има ли смисъл да го коментираме ?
Аз съм те репортнал извън ЦЦ там нямаш оправдание а и по-големия въпрос вмомента е защо след като ъпдейтнаха античийта и хака не работи изведнъж ти спря да обираш всички инвазии цц-та и т.н ? Случайност

Не знам за какво говориш и кое не работи. Хака ти не работи вече ? Аз нямам опит с хакове и не мога да кажа кое не работи в момента. Просто ти продължаваш да си играеш с хак и наглееш още повече та реално това е причината да вземаш все повече ЦЦ-та. Както казах по горе, репорта е че играеш в ЦЦ с хак но няма отговор от админ. Ти админ ли си че казваш кой е балък ? Чакаме адекватен отговор дали са те проверили вече. За репорт относно телепорт в ЦЦ, отговора беше не можем да разберм кой е, смятай как ще се занимават да те разследват при положение че си доста известен и опитен хакер не от 1 или 2 сървъра. Така че спри да пишеш тук за да може админите да не ти четат спамовете, ще се обесняваш пред майка си или леля си, не пред мен. Jigsaw, Leeroy хакера ....
Reply With Quote