Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=15)
-   -   Hof правила (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=4740)

gucci^gang 11-08-2019 22:49

Hof правила
 
предлагам на ХОФ евент да се забрани на МГ-тата да се движат по време на дуела няма никаква логика да се разрешава на тях но на другите раси да е забранено, другото което е - получава се визуален бъг във всеки дуел следователно винаги има по един прецакан на дуела и освен него става излишно губене на време нито на участващите им се чака нито на админите които провеждат евента категоричен съм че няма смисъл от това правило нека застават един до друг и да се види кой е по силният не мисля че на някой му се гледа подобен ЦИРК : )
хайде и другите които играят с МГ кажете какво мислите писна ли ви и на вас от ламерщина целият сезон ли така искате да се играе :shit:

Rupture 12-08-2019 00:01

elfi / sm 3/5dduel final do 5 tochki

RPO 12-08-2019 16:26

2 правила бяха променени.


Това е за мърдането на MG:

3. Дуела се спира ако до 1 минута няма убийство. Тогава се сваля един предмет на играчите и се продължава от начало. Изключение правят само MG-та при тях им се забранява да мърдат или се спира ползването на skill на щита по преценка на GM/Admin, в краен случай им се свалят предмети.


Това е за Елф и СМ:
8. Дуелите се провеждат на принципа 2 от 3, а финала 3 от 5 за BK и MG. Дуелите на SM и Elf ще са 3 от 5, а финала до 5 убийства.

gucci^gang 13-08-2019 12:00

Quote:

Originally Posted by RPO (Post 21548)
2 правила бяха променени.


Това е за мърдането на MG:

3. Дуела се спира ако до 1 минута няма убийство. Тогава се сваля един предмет на играчите и се продължава от начало. Изключение правят само MG-та при тях им се забранява да мърдат или се спира ползването на skill на щита по преценка на GM/Admin, в краен случай им се свалят предмети.


Това е за Елф и СМ:
8. Дуелите се провеждат на принципа 2 от 3, а финала 3 от 5 за BK и MG. Дуелите на SM и Elf ще са 3 от 5, а финала до 5 убийства.

пак е някакъв напредък! РПО ти лично провеждал ли си такъв евент скоро, трябва да видиш какво се случва при мг-тата сигурен съм че веднъж като видиш за какво говоря ще отпадне нацяло това правило те не се бият удрят се по 2 пъти и тръгват да обикалят да пълнят колби и след малко започват и визуалните бъгове показва ти другия как пуска магийки докато е в движение или докато го биеш изведнъж се телепортва на няколко квадратчета разстояние без да е мърдал изобщо евентуално ако им писне чак тогава почват да се бият абсолютен цирк е така ако ще се играе поне махнете антидота за да може да се хващат със замразяващата магия ...
хайде който играе със мг да пише също във темата да каже какво мисли за дуелите нека се види дали сме повече тези които искат да отпадне правилото аз лично мисля че по този начин са дуели на късмета и ми е мн смотано да играя така :bad:
а това за см и елф според мен е добре измислено да се играе до 3 точки щото и те са на късмет мн са странни тези дуели по 1 секунда см се уаншотват щото имат нисък манашилд елфите също, не знам кръв ли не слагат или лимита им е мн нисък може би трябва да играят без сатани например, като цяло печели този който удари първи, а така до повече точки по-добре може да се определи кой е по-силният :emoticon-0148-yes:

RPO 13-08-2019 16:17

еми като се случва това ще се изчака 1 мин. и ще се спре дуела и ще им се забрани мърдането.
едва ли е проблем да чакаш 1 мин. ?

gucci^gang 13-08-2019 17:00

ами ще се чака, не е голяма работа като цяло, мисълта ми беше че може да се избегне тази част от евента. и самата тема беше направена със следната цел да се подобри качеството на евента, след като е постигнато мисля че нямам какво повече да добавя и щом така е решено ще се изчакваме.
все пак ще е интересно да чуем и др какво мислят по темата никой нищо не казва

HallofFame3 14-08-2019 00:38

Заради комбинацията сатан + нисък лимит на hp Elf и Sm са пълна пародия.

Empty 14-08-2019 23:39

мг без щит за къде .не мога разбера защо слагате заради станислав мг правила само и само да спечели. не стига ли че му гласите бракета ?

HallofFame3 15-08-2019 17:21

Quote:

Originally Posted by empty (Post 21556)
мг без щит за къде .не мога разбера защо слагате заради станислав мг правила само и само да спечели. не стига ли че му гласите бракета ?

няма шанс да спечели, спокойно. :d

RPO 15-08-2019 18:03

Quote:

Originally Posted by empty (Post 21556)
мг без щит за къде .не мога разбера защо слагате заради станислав мг правила само и само да спечели. не стига ли че му гласите бракета ?

това е само ако не се убият до 1 мин. се маха щит скила или мърдането.


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.