Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=4)
-   -   свежо предложение от планината (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=4629)

essence 05-04-2019 13:14

свежо предложение от планината
 
Имам 2 предложения за сървъра


1. Да се пусне нещо като "mini boss", който да пуска бокс на случаен принцип от 1 до 3, защо трябва да чакаме за worm-a, като може да се пусне нещо по от рано, което да държи хората онлайн и да подобри gameplay?

Ако не е много трудно да се направи, ще е добре да изписва "Miniboss has been spawned" и да не знаем в кой град и на кои кординати е пуснат (lorencia,noria,davias).

2. Гилдиите да имат "състояние". Например в сайта като вляза в гилд Rage, да изписва в какви отношения е с например гилд STARS. По такъв начин играчите да знаят дали са във война, неутрални или добри отношения.

uRage 05-04-2019 14:08

първата идея топ, по-добре няма как да си го измислил! второто не толкова, не виждам причината да се прави такова нещо, ако има реална причина, поради която ти е интересно, моля напиши в коментарите!

Banbanan 05-04-2019 15:48

Quote:

Originally Posted by essence (Post 21212)
Имам 2 предложения за сървъра


1. Да се пусне нещо като "mini boss", който да пуска бокс на случаен принцип от 1 до 3, защо трябва да чакаме за worm-a, като може да се пусне нещо по от рано, което да държи хората онлайн и да подобри gameplay?

Ако не е много трудно да се направи, ще е добре да изписва "Miniboss has been spawned" и да не знаем в кой град и на кои кординати е пуснат (lorencia,noria,davias).

2. Гилдиите да имат "състояние". Например в сайта като вляза в гилд Rage, да изписва в какви отношения е с например гилд STARS. По такъв начин играчите да знаят дали са във война, неутрални или добри отношения.

Според хоста е рано за такива (уормове/мини босове), писал съм му многократно. Иначе идеята е добра ама няма кой да ни чуе нас. :2019:
Темата на Йоан остана непокътната от администраторска страна, демек nice try.

essence 05-04-2019 15:51

Според мен, ако играчите настояват за добавяне на нещо ново, означава че нещо не им достига на gameplay-a, което следва да спрат да играят сървъра. В момента аз съм макс ресет и ми е доста скучно...

Friend 05-04-2019 17:57

здравейте,

идеята за "минибос" с награди бокс ъф кундун лично на мен ми допада и определено при реализация й играта би станала малко по-интересна.

относно второто ти предложение, дай малко повече разяснения, защото аз лично не разбирам тази информация с какво би била полезна.

essence 05-04-2019 18:45

Quote:

Originally Posted by friend (Post 21216)
здравейте,

идеята за "минибос" с награди бокс ъф кундун лично на мен ми допада и определено при реализация й играта би станала малко по-интересна.

относно второто ти предложение, дай малко повече разяснения, защото аз лично не разбирам тази информация с какво би била полезна.

примерно, влизам в гилд и съм нов играч и не знам в какви отношения е новия ми гилд с другите гилдии. убивам някой на инвазия и почват да реват на гилд мастъра ми, че съм убил еди си кой от този гилд.. може да във враждебни отношения, тоест да се убиват по инвазии или в съюз, тоест да се уважават.

HallofFame2 05-04-2019 19:08

Да се върне да можеш да гледаш inventory на all.

Banbanan 05-04-2019 20:38

Quote:

Originally Posted by halloffame2 (Post 21218)
да се върне да можеш да гледаш inventory на all.

и да се върне това, можеш да скриеш с кредити, демек пак можеш да скриеш....

uRage 06-04-2019 01:07

Quote:

Originally Posted by essence (Post 21217)
примерно, влизам в гилд и съм нов играч и не знам в какви отношения е новия ми гилд с другите гилдии. убивам някой на инвазия и почват да реват на гилд мастъра ми, че съм убил еди си кой от този гилд.. може да във враждебни отношения, тоест да се убиват по инвазии или в съюз, тоест да се уважават.

Гилдиите с приятелски взаймоотношения не става нищо от тях.. ако ще е guild трябва всички да те мразят ;)

Да се открият айтемите на хората е добра идея! Който иска да си ги крие ;)

RPO 07-04-2019 11:48

* Добавен е Boss - Cursed King в davias коорд: 112 9 (на местото на Sea Worm) пуска Box of kundun +3, ражда 1 час след като умре, силен е колкото Golden Dragon
* Добавен е Boss в DS4 - 1x Cursed King, който пуска box+3


All times are GMT +2. The time now is 10:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.