Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Problems / Проблеми (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Crypto вирус (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=5282)

chupakabra 09-07-2021 11:55

Crypto вирус
 
Здравейте,откривам крипто вирус в папката на играта и по точно в "exe" файла,което ме накара да прекратя играта.Жалко за олд скул сървъра явно ще се търси нещо друго или да си купя един комп с параметри от преди 15г. само за МУ и да си разцъквам :2040:

ето линк:
https://ibb.co/1T48jvQ

RPO 09-07-2021 13:07

не си ли чувал за антивирусни програми които погрешно намират вируси в почти всички клиенти на Mu зареди anticheat-a?
това не е вирус.

В сайта е написано как се оправя:

Някои анти-вирусни по погрешка засичат че има вирус в играта (това е зареди anti-cheata).
Вътре няма вируси!
Трябва да спрете анти-вирусната си и да резархивирате на ново играта за да го оправите.

Или добавете Mu BattleZone Client-а в изключенията на вашата анти-вирусна ето така:

Windows Defender (Windows 10 вградена антивирусна):
Start Menu > Settings (или Windows key + i)
Update & security > Windows Defender > Open Windows Defender Security Center
Натиснете Virus & Threat Protection (щита)
след това Virus & Threat Protection settings
Scroll-нете надолу докато видите Exclusions
Под Exclusions, изберете Add or remove exclusions
Изберете Add an exclusion, след това Folder
Намерете папката на MU кликнете на нея, натиснете Select Folder бутона и е готово

Banbanan 09-07-2021 13:31

Не му вярвай на тоя Цецо! kekW
Той иска да прави пари от теб.

RPO 09-07-2021 13:46

Quote:

Originally Posted by Banbanan (Post 23338)
Не му вярвай на тоя Цецо! kekW
Той иска да прави пари от теб.

Това не е вярно!

BTW чухте ли за новия BattleZone Coin купете Dip-a докато е евтин само сега в pancakeswap!!!

chupakabra 09-07-2021 13:58

Quote:

Originally Posted by banbanan (Post 23338)
не му вярвай на тоя цецо! Kekw
той иска да прави пари от теб.

иска да копа с мойта машина ли :2058:

chupakabra 09-07-2021 16:20

Ясно ми е,че е за пари рекламки,shop-чета.Едно време нямаше такива работи кога бехме млади :D.Няма лошо всеки си избира дали да плаща или не ама с тея копачки дет са ми ги набували вътре вече е прекалено.

chupakabra 09-07-2021 16:26

при отворено кирливо му (игра на 15г.)ше ми твари процесора на 97% и вдига 91градуса вентилатора вие като все едно съм работил 5 часа на него.
хора разберете,че парите не са всичко не бъдете чак толкова алчни може и с малко може и с умерено,доставете удоволствие на хората ценители на играта....
аа направо ми развалихте кефа тцтцтц.
явно не ми е било писано да се върна да играя му.

RPO 09-07-2021 16:55

Quote:

Originally Posted by chupakabra (Post 23342)
при отворено кирливо му (игра на 15г.)ше ми твари процесора на 97% и вдига 91градуса вентилатора вие като все едно съм работил 5 часа на него.
хора разберете,че парите не са всичко не бъдете чак толкова алчни може и с малко може и с умерено,доставете удоволствие на хората ценители на играта....
аа направо ми развалихте кефа тцтцтц.
явно не ми е било писано да се върна да играя му.

Няма вируси и копачки в game client-а
това че ти го товари на 90% е от античийта, на някой хора така им става
Ако не ми вярваш по-добре не играй.

Представям си колко ти е слаб компа щом така ти го натоварва..
може да пробваш да влезнеш през лаунчер 2 там може да не натоварва толкова


и МУ-то е на 20 години само моя сървър е от 15, ако може да кажеш защо бих сложил копачка или вирус в играта като печеля повече от това дето хората играят, ако сложа вирус няма да може почти никой да играе???


Banbanan се базикаше това за парите ако не разбра.

chupakabra 09-07-2021 17:10

През 1 влизам.Не ми е много слаб компа - 4 ядрен i7 3.5ghz , 16 ram и 960 nvidia 4gb.
Къде къде по тежки игри и програми съм подкарвал и държи същите или по-малко дори.

RPO 09-07-2021 17:20

античийта се бъгва понякога и натоварва компа, може да пробваш да си реснеш компа и да влезнеш през ланчер 2


All times are GMT +2. The time now is 02:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.