Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   News / Новини (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=34)
-   -   ГМ Кастинг (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=5303)

Anahilate 02-08-2021 19:12

ГМ Кастинг
 
Здравейте,


Набират се Event Game Masters. Кандидатури- тук в темата.

Имаме следните изисквания:
Човек с повече свободно време и амбиция за развитие;
Да сте обективни и да имате честна, и безпристрастна преценка;
Да имате опит в играта и да помагате на други играчи за разрешаването на проблеми свързани с играта ако имате познания и възможност;
Да подхождате културно и с уважение към всеки един потребител, независимо от това дали не Ви е приятен, не струва нищо да бъдем добри един към друг.
Опитът на подобна позиция не е задължителен, но все пак дава малко предимство.
Английският е препоръчителен и е силно предимство, но все пак не е задължителен.

Ако смятате, че отговаряте на горепосочените условия, може да се кандидатирате със следната информация:

ОБРАЗЕЦ

Вашето име:
Години:
Град:
С какво се занимавате:
Време, което може да отделите за игра:
Защо да изберем точно Вас:



Избраните ще бъдат пуснати в тестов период от 2 седмици! Които се отличат ще останат! УСПЕХ!! :emoticon-0148-yes:

Моля само кандидатури в тази тема ако искате да кажете нещо друго направрте си друга тема или използвайте лично съобщение.

king-- 02-08-2021 22:29

вашето име: евгени
години: 21
град: трявна
време, което може да отделите за игра: покрай обстоятелствата с вируса работя от вкъщи и мога да обърна внимание на сървъра по всяко време на деня а най-активен съм вечер тъй като тогава разпускам в сървъра
с какво се занимавате: специалист обслужване на клиенти
защо да изберете мен ли ?
защото в края на сезона когато всички други се отказаха аз дадох от моето време и усилия за да може най-отдадените играчи а именно тези които останаха до самия край на сезона да имат ивенти всяка вечер и да се забавляваме заедно. точно заради това смятам, че съм идеален за тази позиция защото го приемам като хоби за разпускане и забавление а не като "работа" от която типично по нашенски ако мога да намажа нещо.

OtherSide 04-08-2021 20:24

Моето име: Диян
Години:33
Град:Maidstone - Великобритания
Професия:Транспортер - куриер
Време за играта:Имам доста свободно време и мога да съм на разположение
Защо да изберете мен: Имам доста познания по играта приятелски настроен към всички обективен и безпристрастен.Имам добра комуникация на английски език от 8 години живея в Англия.
Благодаря за отделеното време и се надявам аз да съм част от екипа на този сезон.

Nemesis 07-08-2021 00:28

Вашето име: Мартин
Години: 27
Град: София
С какво се занимавате: IT Manager
Време, което може да отделите за игра: Поради обстановката в страната, работя предимно от вкъщи, следователно доста. (към този период)
Защо да изберем точно Вас: Комуникативен човек съм. Говоря 3 езика и се справям добре с хора, предвид факта, че ръководя екип от хора вече доста години. Играя за удоволствие от носталгия към играта и ще зачитам това занимание за разнообразие.


All times are GMT +2. The time now is 16:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.