Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Recycle Bin / Кошче (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Week Online Time (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=698)

evilfreak 15-11-2013 16:02

Week Online Time
 
Въпроса ми е относно "Week Online Time"
Много голяма част от играчите , както и аз..
Non-stop смe онлайн , за кредити рени и т.н
секи път съм забелязал и ми писна вече и реших да пусна тема.
Едни и същи играчи като.. BloodyArm , Melkor и т.н
Всеки път изостават в онлайн тайм-а в сайта ,
в същото време ме минават с часове.... ( 5-6-7 ) часа
макар и да са офлайн или да са стоели супер малко време в игра.
Вчера вечерта Меlkor изоставаше доста в класацията за онлайн тайм ,
А днес е вече 3-ти.

Искам отговор от Админ :)

evilfreak 15-11-2013 16:13

Админа ако иска да ми даде снимка от SQL Server-a в таблицата за "WeekOnline" :)
Сигурно имам 5 дена повече онлайн от тия деца. а пък те винаги са 1-ви в топа.

RPO 15-11-2013 20:56

Няма никва логига да давам на някой време за топ онлайн тайм ако ще му давам по добре напрао да му аддна кредити ....
Просто сигурно е с друг герой в същото ацц за тва го пише оффлайн

rachkov1 16-11-2013 10:14

Току що ми се случи същото нещо..тъй като си оставям компютъра в офиса включен си държа и геройчето в давиас.
Снощи бях 8 в класацията точно преди да си тръгна.
Сутринта идвам , поглеждам класацията и какво да видя...както съм 8...вече съм 14 , а нямам и една секунда офлайн от снощи до сега..
Няма как да изоставам при положение че съм онлайн..
Моля , проверете защо се е получило така , защото по пътя на логиката просто няма абсолютно никакъв шанс да изоставам...времето тече еднакво за всички ни , а аз изоставам със 6 места..
Мерси предварително!

evilfreak 16-11-2013 10:26

още 1 доказателство :)
Тази сутрин в 5-6 бях 21-ви в класацията , сега съм 24 а съм онлайн :2058: ^^^ не са аднати да знайш

rachkov1 16-11-2013 10:41

Quote:

Originally Posted by evilfreak (Post 3501)
не са аднати да знайш

Силно ме съмнява някой да се занимава да адва подобни работи , които иначе не са кой знае колко съществени.
По-скоро ми се струва че се получава някаква грешка..или на мен не ми е отчело два часа или на някой му е отчело два вместо един.
А тъй като и аз имам нужда от кредитчета и рени ми направи силно впечатление.:2029:


Character:
Rachkov

Class:
Blade Knight
Status:
Online
Last conn:
Nov 15 2013 9:59AM

Last disc:
Now is online

evilfreak 16-11-2013 10:47

това щях да кажа на rpo , може и от скрипта да е , нека го прегледа :2024:

dandio 16-11-2013 11:13

mama vi sheba ei ne sym gasil kompa 1 sedmica i me minavate s chasove bez da me e diskvalo kvo e tova neshto we :@

rachkov1 16-11-2013 11:21

Quote:

Originally Posted by dandio (Post 3504)
az puk sam si 4-ti i si znam zashto sam 4ti .. Zashtoto me discna i me minaha .. Kvi sa teq vashte izmisleni obesneniq che vi minavat s izmama nz ...
Edistveniq nachin , po koito gm moje da vi precaka v online timeto , e da vi disconectne ;)

Слушай бе компетентен , вместо да се правиш на умен вземи че прочети какво сме писали в предишните си коментари!
Ясно съм посочил че от вчера не съм излизал от играта , ясно съм посочил и че бях осми.
Сега съм 14 което е със 6 позиции назад.
Я сега да видим ти специално ще възприемеш ли че това граничи с невъзможното със знанията ти на третокласник втория срок?

Също така те МОЛЯ да не спамиш повече по темата , защото тук не искам разни сладурковци да си дават иначе никому ненужното мнение , а човек от екипа да види , обясни и оправи проблема!

dandio 16-11-2013 13:54

reyghegh
 
Do Adminite

Dokato proverqvah online time i bqh 4-ti bez da izlizam me minavat 2-ma s po 2 chasa i stavam 6-ti , koito gi nqmashe dori v tazi klasaciq kak stava tova mi obesnete MISHKII ?


All times are GMT +2. The time now is 02:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.