Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Suggestions / Предложения (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=15)
-   -   GameMasteri (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=5459)

bigsteele 06-03-2022 23:06

GameMasteri
 
Здравейте маняци не се притеснявам да си искажа мнението за скапаняците ГМ-та дето си цъкат с гуилда само .... Предлагам тук всеки да гласува за Херото което иска да направят ГМ ... Та не се притеснявам че ще те ме баннат защото се пошегувах с всички и написах на пост ИНТЕРНЕТА ДА ВИ СПРЕ ДАНО. Следващия път ще им пожелая да се стопи процесора им ! ДА Моe е херото DarkWizard .... Моля оставете отзив ЗА да премахване на продажните, не обръщащи внимание на никой, непомагащи и закрилящи лични интереси на собствените си гулдове ГМ-та. ДА ИСЧИСТИМ БОКЛУКА ОТ СЕРВЕРА ! Благодаря предварително. А на тези който се засягат :finger:

ScandaL 07-03-2022 08:30

Quote:

Originally Posted by bigsteele (Post 23947)
здравейте маняци не се притеснявам да си искажа мнението за скапаняците гм-та дето си цъкат с гуилда само .... предлагам тук всеки да гласува за херото което иска да направят гм ... та не се притеснявам че ще те ме баннат защото се пошегувах с всички и написах на пост интернета да ви спре дано. следващия път ще им пожелая да се стопи процесора им ! да моe е херото darkwizard .... моля оставете отзив за да премахване на продажните, не обръщащи внимание на никой, непомагащи и закрилящи лични интереси на собствените си гулдове гм-та. да исчистим боклука от сервера ! благодаря предварително. а на тези който се засягат :finger:

е такива мърши кълнящи като теб не са нужни никому

ScandaL 07-03-2022 08:31

Quote:

Originally Posted by bigsteele (Post 23947)
здравейте маняци не се притеснявам да си искажа мнението за скапаняците гм-та дето си цъкат с гуилда само .... предлагам тук всеки да гласува за херото което иска да направят гм ... та не се притеснявам че ще те ме баннат защото се пошегувах с всички и написах на пост интернета да ви спре дано. следващия път ще им пожелая да се стопи процесора им ! да моe е херото darkwizard .... моля оставете отзив за да премахване на продажните, не обръщащи внимание на никой, непомагащи и закрилящи лични интереси на собствените си гулдове гм-та. да исчистим боклука от сервера ! благодаря предварително. а на тези който се засягат :finger:

изчистен си не го мисли повече :2037:

bigsteele 07-03-2022 15:34

темата не е за вас смотаняци ! :d ... най смотания гм теам язък че сървъра даунгрейдва с такива като вас ... вашата работа не е ли да подържате играта , да помагате, да правите компромиси (не с мен) да давате съвети, да обеснявате на новите и т.н. ??? май се взехте за босовете на сервера !? аз съм в пъти по полезен от вас :d :d :d :d смотаняци :d .... като не може да търпите критики и реплики що сте станали такива :d :d :d :d марш да фармите смотаняци ! а и така и така гледате тука, може да обърнете внимание също на правилата има примери кое точно е за бан от кълненето... неправомерно съм баннат ама и да не съм отазвам се от тоз сървър. вйе го съсипахте ! научете се да бъдете ГМ-та !

bigsteele 07-03-2022 15:36

а забравих .... да ви се стопи процесора дано ... да ви се истрие хард диска ... и да ви хване троянски кон дано !


All times are GMT +2. The time now is 12:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.