Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Problems / Проблеми (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=53)
-   -   Баннат Акаунт (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=5028)

goikoo 25-06-2020 17:21

Баннат Акаунт
 
ацц:goikoo
Преди няколко дена си купих Дарк Лорд AragorN и го прехвърлихме в мой акаунт за да съм спокоен,че няма да бъдя прецакан.
Каква е причината да бъда баннат ?

Rauch123 25-06-2020 17:25

дидо и митко пак правят схеми... смешници, продали дл-то ама след 3 дена го банват ххахах

goikoo 25-06-2020 17:36

незнам но той лично ми прехвърли дарклорда от неговото си ип адрес в моя ацц.
аз му казах парола за да може да го прехвърли после си я смених естествено.
дадох им акаунт в друго му. те смениха емайли и всичко. и след като си влезнах в героя забелязах че пенданта с ехл дмг и крилата с игнор ги няма и ми е сложил други.
влезнах да си ги поискам и той почна да ме обижда и да ми казва да си гледам работата,че няма да получа нищо и най много да ме банне защото още бил админ тук и ако реши щял да ми банне длто. аз се обадих на главния админ в другото му макар и да не играя вече там и той ми върна акаунта там с всичко защото се опитаха да ме прецакат. това е общо взето което се случи

d3n1t0 25-06-2020 18:11

абе раух ти ни сънуваш бе :d
Сега като не играя аз и те бият, с хакове ли са или са им вдигани дрехите ? ужас ..

d3n1t0 25-06-2020 18:12

Quote:

Originally Posted by goikoo (Post 22531)
ацц:goikoo
преди няколко дена си купих дарк лорд aragorn и го прехвърлихме в мой акаунт за да съм спокоен,че няма да бъдя прецакан.
каква е причината да бъда баннат ?

дали не е свързано с факта, че си смени паролата на бкто, за което беше даден дарк лорда? :)

d3n1t0 25-06-2020 18:14

Quote:

Originally Posted by goikoo (Post 22533)
незнам но той лично ми прехвърли дарклорда от неговото си ип адрес в моя ацц.
аз му казах парола за да може да го прехвърли после си я смених естествено.
дадох им акаунт в друго му. те смениха емайли и всичко. и след като си влезнах в героя забелязах че пенданта с ехл дмг и крилата с игнор ги няма и ми е сложил други.
влезнах да си ги поискам и той почна да ме обижда и да ми казва да си гледам работата,че няма да получа нищо и най много да ме банне защото още бил админ тук и ако реши щял да ми банне длто. аз се обадих на главния админ в другото му макар и да не играя вече там и той ми върна акаунта там с всичко защото се опитаха да ме прецакат. това е общо взето което се случи

героя е при теб от няколко дни, паролата на героя, който даде е сменена преди да пишеш, на когото и да било, че имаш претенции ?
струва ми се, че крадеца вика, дръжте крадеца :)
и как претенцията се яви на петия ден? измамни женчовци
този слаб женчо красигей ли те подлъга да мамиш така ? (не може да си намери мястото от злоба)
п.с. на дарк лорда никога не е имало кейп с игнор!
от логоворе може да се види, кога е имало и пендант с рейт там (доста преди да се разменят, каквито и да било герои)
би ли показал кога си сменил паролата и кога си писал, че имаш претенция. да сверим часовете, че нещо не излизат :)

d3n1t0 25-06-2020 18:19

красигей, още чакам да идваш да ме биеш, брадясах .. :х

d3n1t0 25-06-2020 18:27

Quote:

Originally Posted by goikoo (Post 22533)
незнам но той лично ми прехвърли дарклорда от неговото си ип адрес в моя ацц.
аз му казах парола за да може да го прехвърли после си я смених естествено.
дадох им акаунт в друго му. те смениха емайли и всичко. и след като си влезнах в героя забелязах че пенданта с ехл дмг и крилата с игнор ги няма и ми е сложил други.
влезнах да си ги поискам и той почна да ме обижда и да ми казва да си гледам работата,че няма да получа нищо и най много да ме банне защото още бил админ тук и ако реши щял да ми банне длто. аз се обадих на главния админ в другото му макар и да не играя вече там и той ми върна акаунта там с всичко защото се опитаха да ме прецакат. това е общо взето което се случи

моля приложи снимки, как е казал, че "ще те банне, защото още е админ тук". мръсни измамници

goikoo 25-06-2020 18:35

аццто там не ми трябва .казах ти върни ми крилата с игнор и пенданта и щи върна ацц там :)

d3n1t0 25-06-2020 18:38

Quote:

Originally Posted by goikoo (Post 22539)
аццто там не ми трябва .казах ти върни ми крилата с игнор и пенданта и щи върна ацц там :)

защо претенцията ти е днес, като разменихме героите в неделя ?
крила с игнор никога не е имало в този акаунт, пендант при размяната също? в сайта се вижда какви дрехи носи ? паролата е сменена сутринта в другия сървър, темата ти е от 17:21? ясно ми е, че целта е да се вземат и двата героя, ама как очакваш да се случи ?
дръж си го героя там, с измамници сделки не искам да правя.


All times are GMT +2. The time now is 13:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.