Mu BattleZone Forums

Mu BattleZone Forums (https://forum.mubz.bg/index.php)
-   Discussions / Дискусии (https://forum.mubz.bg/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Анкета (https://forum.mubz.bg/showthread.php?t=5382)

BabaYagaV2 21-09-2021 17:49

Анкета
 
https://i.ibb.co/6NNKZ5j/x-AHx-AHx-AHx-A.jpg

След като с глупостите за хак няма как а ме махнат най накрая ми намериха цаката :2040:

Айде сега 1 анкета може пък да ги огрее


https://c.tenor.com/bN0hO7r_M40AAAAd...sterically.gif

Banbanan 27-09-2021 12:52

анкета: педалчето дупер ли е или не¿

Lee_Sin 27-09-2021 13:21

:2031::2031:

BabaYagaV2 27-09-2021 18:27

Quote:

Originally Posted by Banbanan (Post 23716)
анкета: педалчето дупер ли е или не¿

https://i.ibb.co/cCYmMZW/Webp-net-resizeimage.jpg

Banbanan 27-09-2021 19:03

ЖИНААААААА

BabaYagaV2 27-09-2021 19:08

Много ми е интересно след като си наясно, че блока е от системата и ще бъде премахнат какво ще кажеш след това. Или малко публичност да станеш известен, че г-н Traxarer не можа да се наложи в сървъра ?

Sevced 27-09-2021 22:22

Тъй като staN 'the hackerman" навсякъде е познат като хакер, аз искам да направя едно предложение.
https://www.youtube.com/watch?v=FHzTKV_shGE

Нека да си направи статс, алкохоли, потиони всичко и да играе или Цецо, или Anahilate на HOF с неговите БК или ДЛ (като така се цели да не мрънка, че искаме да му видим статс). Ако успеят да ги спечелят тея Хофове, ще изчезнат всички съмнения, че staN 'the hackerman" използва хакове и хората ще се примирят. Ако ли не, ще се затвърди мнението на 90% от играчите, че staN 'the hackerman" е хакер, както е бил и в други сървъри.

BabaYagaV2 28-09-2021 07:46

Quote:

Originally Posted by Sevced (Post 23721)
Тъй като staN 'the hackerman" навсякъде е познат като хакер, аз искам да направя едно предложение.
https://www.youtube.com/watch?v=FHzTKV_shGE

Нека да си направи статс, алкохоли, потиони всичко и да играе или Цецо, или Anahilate на HOF с неговите БК или ДЛ (като така се цели да не мрънка, че искаме да му видим статс). Ако успеят да ги спечелят тея Хофове, ще изчезнат всички съмнения, че staN 'the hackerman" използва хакове и хората ще се примирят. Ако ли не, ще се затвърди мнението на 90% от играчите, че staN 'the hackerman" е хакер, както е бил и в други сървъри.


Хайде ще ти отделя и на теб 2 минути слава. След като пишеш някви буквички които образуват не толкова смислени изречения е хубаво да ги подкрепиш с малко доказателства. В кой сървър г.н hackerman е бан ? Хайде дай снимки на banlist. Това 100% ще остане некоментирано или с полувинчати отговори от типа "навсякъде", но без доказателства we all know why.
С това видео твърдиш, че това БК съм аз ли ? Подкрепи и него с някви доказателства защото аз мога да ти извадя над 200 видеота в които играя с 3-4 ника и нито 1 от тях не е дори близък до този.

Аз съм се доказал на когото и както трябва и за това цялото ти мрънкане и "ще ти намеря цаката" не вървят приятелю. На село от където си може и да минават тия номерца, но тук такива като тебе са ги виждали доста.
И все пак ако някой админ реши, че ти се върже на акъла няма никакъв проблем да му обясня с какъв стат и как точно си играя героите и да ти сцепи дупарата, но при условие: Загубилия получава доживотен IP / MAC / Hardware и какъвто може блок от всичките сърври на БТЗ.




П.с силно се надявам следващия ти коментар да е подкрепен с факти доказателства, а не селски истории. Благодаря !

Sevced 28-09-2021 08:24

Quote:

Originally Posted by BabaYagaV2 (Post 23722)
Хайде ще ти отделя и на теб 2 минути слава. След като пишеш някви буквички които образуват не толкова смислени изречения е хубаво да ги подкрепиш с малко доказателства. В кой сървър г.н hackerman е бан ? Хайде дай снимки на banlist. Това 100% ще остане некоментирано или с полувинчати отговори от типа "навсякъде", но без доказателства we all know why.
С това видео твърдиш, че това БК съм аз ли ? Подкрепи и него с някви доказателства защото аз мога да ти извадя над 200 видеота в които играя с 3-4 ника и нито 1 от тях не е дори близък до този.

Аз съм се доказал на когото и както трябва и за това цялото ти мрънкане и "ще ти намеря цаката" не вървят приятелю. На село от където си може и да минават тия номерца, но тук такива като тебе са ги виждали доста.
И все пак ако някой админ реши, че ти се върже на акъла няма никакъв проблем да му обясня с какъв стат и как точно си играя героите и да ти сцепи дупарата, но при условие: Загубилия получава доживотен IP / MAC / Hardware и какъвто може блок от всичките сърври на БТЗ.




П.с силно се надявам следващия ти коментар да е подкрепен с факти доказателства, а не селски истории. Благодаря !

Опа, май се притесни. Аз не твърдя, че това на видеото си ти. Просто в чата пише, че използват хаковете на staN. Навсякъде те знаят, като хакер. Нека някой админ влезе с твоите герои и бие така категорично, както теб в неделя на ХоФ-а. Относно тези банове, които си изброил - доста тъпичко, тъй като компютрите са в изобилие, а ИП-тата почти навсякъде се заделят динамично в днешно време - нищо няма да промени. :2034:

BabaYagaV2 28-09-2021 09:12

нито 1 отговор на моите въпроси ...... не се и съгласи на условието защо ли ? може би защото аз съм се притеснил ти се отказваш :d

Sevced 28-09-2021 09:51

You are exposed, my friend.

GrabMyDick 28-09-2021 11:02

дай стан да флезне админа в твоя герой да нии бие със по един хит както ти биеш ти да видим статса ти дали е толкова добър щом си толкова добър мисля че нямаш против да вкараш админа в твойте геройчета и да ни сваля с по един хит хем така хората няма да се съмняват 😉

namelessbjj 28-09-2021 11:07

свалил някакъв хак и си мисли, че играе, само разваля кефа на хората... като е толкова "добър" защо не направиш едно елфче да те пробвам? там хакове не работят :) може и акаунт дуел или vip, каквото кажеш :) ако си чист не виждам проблем да си дадеш акаунта на някой админ да ти цъка хоф :) слез на земята братле!

kolq4a50 28-09-2021 12:37

само в бг се реве постоянно че някой е хак след като падне :d

BabaYagaV2 28-09-2021 12:46

Quote:

Originally Posted by Sevced (Post 23725)
You are exposed, my friend.



Ohh noooo please nooo I'm exposed :xaxa:

Искате от админ да ми влиза в героя ок, но ако ви бие с моите герои последици за вас не искате .... ЗАЩО ? ААА да искате безплатен обяд ама такъв няма! Аз съм съгласен за ВИП ацц с админ в пц. Съгласен съм админ да влезе с моите герои аз ще му покажа за 20 минути кое как играя кои скилове кога и как сменям, но ако ви бие пермабан от всички мубз сървъри.


ХАЙДЕ СЕГА ЗАПОЧВАЙТЕ ЗАПИСВАНИЯТА АКО ВИ СТИСКА!

namelessbjj 28-09-2021 13:08

какво да ни стиска бе пингвин? ти си този с хака, ако искаш и хака да ти платим, смешко?

Sevced 28-09-2021 13:11

пак се опитваш да промениш темата на разговора, след като не ти изнася. защо да ни банват нас? ако се докажеш и спечелиш хофовете отново, този път с админ, който ще играе с твоите герои, то ние ще станем за смях, а теб ще те знаят като някъв вундеркид, който сцепва герои с бъфове, мс-та с по 1 хит. най-добрият за всички времена в тая игра на 20 години. защо спря да качваш клипове как ни излагаш, като ни биеш? качи няколко клипа от последните хофове, качвай как биеш герои в cc с по 1 хит (това само ти го можеш). знам те, че снимаш почти всичко. действай.

kolq4a50 28-09-2021 13:11

Quote:

Originally Posted by namelessbjj (Post 23730)
какво да ни стиска бе пингвин? ти си този с хака, ако искаш и хака да ти платим, смешко?

добре нали човека каза админ да му влезе в пц докато играе, защо ревеш?:2017:

BabaYagaV2 28-09-2021 13:37

Quote:

Originally Posted by Sevced (Post 23731)
пак се опитваш да промениш темата на разговора, след като не ти изнася. защо да ни банват нас? ако се докажеш и спечелиш хофовете отново, този път с админ, който ще играе с твоите герои, то ние ще станем за смях, а теб ще те знаят като някъв вундеркид, който сцепва герои с бъфове, мс-та с по 1 хит. най-добрият за всички времена в тая игра на 20 години. защо спря да качваш клипове как ни излагаш, като ни биеш? качи няколко клипа от последните хофове, качвай как биеш герои в cc с по 1 хит (това само ти го можеш). знам те, че снимаш почти всичко. действай.

Знаеш, че снимам всичко и въпреки това твърдиш, че съм хак и искаш човек да играе ДЛ като мен при положение, че никога до сега не е играл ДЛ :dance_002::dance_002::dance_002:

С този ти пост си издаде глупавата стратегийка да ме изкараш хак :2058::2058::2058:


Първо на първо аз няма на кого да се доказвам. Кой беше ти извинявай ? На когото трябва съм пращал видеота, влизали са ми в компа докато играя и знат за какво иде реч. Това, че ти си ламер играел 20 години 99б / 97д и се мислиш за много велик еми да Бай Ганьо ВЕЛИК СИ!


Не отказвам ВИП с админ в компа.
Не отказвам админ да ми играе геряо, НО с условие да има последици за вас ако се окаже, че съм legit :2041:


Хайде със здраве спирам да ви отговарям на малоумните съобщения. Когато решите, че искате да действаме действаме :)

namelessbjj 28-09-2021 13:49

Quote:

Originally Posted by kolq4a50 (Post 23732)
добре нали човека каза админ да му влезе в пц докато играе, защо ревеш?:2017:

чакаме това да се случи

GrabMyDick 28-09-2021 15:20

63к хп сваляш на 1 хит когато сам рефлектор това 5 човека не го могат както и да е това щото си велик 🤣 дл не са играли ами бк как сваляш 3 дуела подред с по 1 хит само на тебе ти вързва така никой не ти вярва абсолютно никой!!

BabaYagaV2 28-09-2021 15:23

Quote:

Originally Posted by grabmydick (Post 23736)
63к хп сваляш на 1 хит когато сам рефлектор това 5 човека не го могат както и да е това щото си велик 🤣 дл не са играли ами бк как сваляш 3 дуела подред с по 1 хит само на тебе ти вързва така никой не ти вярва абсолютно никой!!

я пусни видео на тези твои твърдения, а чакай .................................. нямаш.


следващия ?

GrabMyDick 28-09-2021 15:24

ами аз не съм ти да снимам цялата игра

GrabMyDick 28-09-2021 15:25

но ще го имам предвид ����

Sevced 28-09-2021 15:28

пускай видеата от финалите на хофовете, страхливец.

BabaYagaV2 28-09-2021 15:30

Хайде щом настояваш да те изложа.

Г-н. Наркоман който живее от пенсия (поради собственост на жълта книжка) и е нетрудоспособен. Ако бяхте ходил на училище преди да пишете щяхте да напрваите проста сметка.

63 000 ХП + 7 итема с рефлект * 5% рефлект дмг = 35%
Т.е за да те килна ще си върна 35% от 63 000 = 22 000 дмг (като изключим регена ти) т.е ще си върна повече.
За да оцеля трябва да имам най-малко 22 000 ХП което е равно на ПОНЕ 11 000 Vitality points при положение, че ДЛ-тата имаме 12 900 точки ?

Искаш да кажеш, че с 1900 точки за STR / ENE / AGI те 1шотвам ?


Или аз съм най-великия хакер в историята или ти си най-ограничения тип.


https://i.pinimg.com/originals/a6/15...4a7f045d20.gif

GrabMyDick 28-09-2021 15:35

начи само ти си вярваш в този сървар и много ме изложи между другото 🤣🤣🤣 и сериозно си вярвал че сам на пенсия окей 🤣🤣

GrabMyDick 28-09-2021 15:37

полудя ти с това му излез навън дишай малко какви са тез драми качвай клиповете от последния хоф господин добрия ��

GrabMyDick 28-09-2021 15:42

вече и доктор стана знаеш кой каква пенсия получава между другото от октомври месец пускат и по 120 лева добавки за секи пенсионер ще земиш и то по инвалидност ����

BabaYagaV2 28-09-2021 15:44

Г-н. Наркоман пак ви повтарям вие наклон не можете да ми давате особено след като се правехте на мъж и не ви бъркаше акаунта да ви е бан и кълняхте деца, а какво стана след като ви баннаха почнахте да се молите през сълзи да ви ънбан ?

Най-страшното е, че вие самият имате дете и въпреки това кълняхте чуждите деца, но това е нормално за човек който разчита на БАБА СИ (не бабата на детето а на своята баба) да му гледа детето защото е пропаднал наркоман без работа и виси в МУ-то по цял ден.

https://i.giphy.com/media/7ILfGZFvTPMB1TAkXE/giphy.gif

GrabMyDick 28-09-2021 16:01

в момента ти говориш за родата и децата можеш твоята баба да те гледа теб и детето ти грам не ме валнува какво пишеш и какво приказваш от такива комплексари като теб най малко ме боли �� аз че ревах ревах но и ти ревеше от вчера 26 часа!!! ти също си в му то 18 часа на ден ти минават в играта имам си пари имам си сичко и мога да седя 400 часа аз решавам това господин комплексар заспиваш сървара не несе осъзнаваш няма смисъл да ти говоря кон като теб от дума не разбира аз може да сам сякъв но ти се научи да бъдиш мъж и да си избиеш комплексите в вас

GrabMyDick 28-09-2021 16:04

на моят живот наклон няма да даваш ще правя квото ми кеф каза го човекът който от 24 часа 18 часа е в му

BabaYagaV2 28-09-2021 16:12

Quote:

Originally Posted by GrabMyDick (Post 23746)
в момента ти говориш за родата и децата можеш твоята баба да те гледа теб и детето ти грам не ме валнува какво пишеш и какво приказваш от такива комплексари като теб най малко ме боли �� аз че ревах ревах но и ти ревеше от вчера 26 часа!!! ти също си в му то 18 часа на ден ти минават в играта имам си пари имам си сичко и мога да седя 400 часа аз решавам това господин комплексар заспиваш сървара не несе осъзнаваш няма смисъл да ти говоря кон като теб от дума не разбира аз може да сам сякъв но ти се научи да бъдиш мъж и да си избиеш комплексите в вас


Как беше ааа да правя си от скъпото иии да имаш си всичко милионерче обаче къде ти е образованието ? Съдейки по граматиката и начина ти на изказване си ги забравил в 4ти клас ?

И приятелче не харчи цялата пенсия на баба си за кредити в му-то :2051:

Знам малко повече за личния ти живот от колкото ти се иска, така че те съветвам да не се правиш на голямата работа милионерче
https://memegenerator.net/img/instan...f-wannabes.jpg

GrabMyDick 28-09-2021 16:18

Какъв живот ми знаеш бе хахахах ������ комплексар ставаш супер жалак знаел повече за живота ми пари да давам за кредити в му то ���� Black Red гледал ли си ти изобщо ���� виж се колко си жалак пари сам давал за кредити бягай си изби филмите другаде образованието ми е средно и ми е достатъчно стига си измисли филми по зле от цигани си измисляш ����

GrabMyDick 28-09-2021 16:23

а на теб какъв ти е образованието да седиш в му то да снимаш кой какво си пише да си избиеш комплексите да оценяваш хората какви са кой как живей и кой с какво се занимава мисли ли че си интересен �� погледни си своят живот преди да оценяваш и съдиш другите

GrabMyDick 28-09-2021 16:25

интересно ми е да разкажеш повече за моят личен живот щом си толкоз запознат с мерките слушам те господин комплексар

Sevced 28-09-2021 16:43

айде да не се отклоняваме от основната идея на темата.

BabaYagaV2 28-09-2021 16:48

Quote:

Originally Posted by Sevced (Post 23752)
айде да не се отклоняваме от основната идея на темата.

https://1su-tg.com/images/novini/109...80318_0262.jpg

kokso 28-09-2021 20:43

половин сервер мисли,че е хак а мен не баннаха за тролл пост.не се очудвам все пак български сервер шуробаджанаштината е на макс.накрая ще си играете само вие хакерите и админите.

BabaYagaV2 28-09-2021 21:54

Quote:

Originally Posted by kokso (Post 23755)
половин сервер мисли,че е хак а мен не баннаха за тролл пост.не се очудвам все пак български сервер шуробаджанаштината е на макс.накрая ще си играете само вие хакерите и админите.

https://c.tenor.com/KJYOxjlhIq8AAAAd...y-ever-cry.gif


All times are GMT +2. The time now is 09:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.