PDA

View Full Version : Help


Kaelz
30-11-2013, 13:42
Ето как стоят нещата:
- Бях пк и отидох в Лоренция
- Спря ме 1 елф и ме пита искаш ли Stalker +luck+rate+lvl/20+10 free
- Аз казах да (елфа не беше Българин)
- Написа един акаунт и веднага излезе
- Влязох в този акаунт и наистина имаше Stalker +luck+rate+lvl/20+10 в сандъка
- Преместих си го в моя естествено като не виждал итеми и какво да видя? Ковчега ми беше локнат..след това тръгнах да пиша на 1 админ и излязох от играта. При влизане ми изписа Your Account is Blocked!

Ако може админ да ми помогне ще съм много благодарен! Ако не, здраве да е.
Според мен Сталкера е бил дупен не знам.
Hero - Kaelz
Ако админ иска да знае акаунт и пас на героя който ми даде тъпия сталкер все още го помня.
Да ми проследят ИП ако трябва, аз ще си го кажа всичко ще кажа само да ми отбаннете тъпия герой. Имам твърде мн загубено време просто е така да свърши всичко.
Благодаря все, пак. Очаквам отговор :)

brokep
30-11-2013, 14:09
Ето как стоят нещата:
- Бях пк и отидох в Лоренция
- Спря ме 1 елф и ме пита искаш ли Stalker +luck+rate+lvl/20+10 free
- Аз казах да (елфа не беше Българин)
- Написа един акаунт и веднага излезе
- Влязох в този акаунт и наистина имаше Stalker +luck+rate+lvl/20+10 в сандъка
- Преместих си го в моя естествено като не виждал итеми и какво да видя? Ковчега ми беше локнат..след това тръгнах да пиша на 1 админ и излязох от играта. При влизане ми изписа Your Account is Blocked!

Ако може админ да ми помогне ще съм много благодарен! Ако не, здраве да е.
Според мен Сталкера е бил дупен не знам.
Hero - Kaelz
Ако админ иска да знае акаунт и пас на героя който ми даде тъпия сталкер все още го помня.
Да ми проследят ИП ако трябва, аз ще си го кажа всичко ще кажа само да ми отбаннете тъпия герой. Имам твърде мн загубено време просто е така да свърши всичко.
Благодаря все, пак. Очаквам отговор :)

Някакви снимки, които да доказват, че ти е дал акаунт?
При положение, че ти го дава ей-така даром, нормално да е дупен и anti-dupe системата веднага да те е хванала, след което, разбира се, да си баннат. Както виждам, точно това се е случило:
Last ban/unban by: System
reason: Duper!
ban do: Forever

Едно не мога да разбера - никой ли не може да се усъмни като му дадат даром някой итем. Ако на улицата някой дойде и ви каже "Вземи това пликче, вътре има пудра захар", и него ли ще приемете?

П.П.: Не мога да гледам итеми, нито да махна бан без основание, така че се обърни за съдействие към @RPO, @Stephane или @ARROW

Kaelz
30-11-2013, 14:10
Нито един от тях не ми отговаря.
Как да се обърна към arrow пък.

Stephane
30-11-2013, 18:56
Mahnah ti bana.

Kaelz
30-11-2013, 19:21
Благодаря ти много Stephane.

Friend
30-11-2013, 19:40
Ето как стоят нещата:
- Бях пк и отидох в Лоренция
- Спря ме 1 елф и ме пита искаш ли stalker +luck+rate+lvl/20+10 free
- Аз казах да (елфа не беше Българин)
- Написа един акаунт и веднага излезе
- Влязох в този акаунт и наистина имаше stalker +luck+rate+lvl/20+10 в сандъка
- Преместих си го в моя естествено като не виждал итеми и какво да видя? Ковчега ми беше локнат..след това тръгнах да пиша на 1 админ и излязох от играта. При влизане ми изписа your account is blocked!

Ако може админ да ми помогне ще съм много благодарен! Ако не, здраве да е.
Според мен Сталкера е бил дупен не знам.
Hero - kaelz
Ако админ иска да знае акаунт и пас на героя който ми даде тъпия сталкер все още го помня.
Да ми проследят ИП ако трябва, аз ще си го кажа всичко ще кажа само да ми отбаннете тъпия герой. Имам твърде мн загубено време просто е така да свърши всичко.
Благодаря все, пак. Очаквам отговор :)

Въпросното оръжие в момента е на уеб маркета.