PDA

View Full Version : Подкарване под Linux Ubuntu 12.10?


GLOBAL
21-10-2013, 03:39
Здравейте изроди.. :sun: :2022:
Някой линуксджия тука да се е справил и да е подкарал нещата както си трябва да може да се цъка?

То хубаво с wine, ама пак хуй. Преди няколко седмици си спомням, че влизах в. Всичко беше ток и жица, само шрифтовете бяха скапани.

Интересното е, че през BattleZone.exe ме изхвърля за секунда, пък през maintest.exe влизам, но ми излиза сякаш някакво съобщение и да цъкна ОК-а. Да де, ама не мога да видя съобщението. Предполагам е за ъпдейт, обаче пък Updater.exe пък не се пуска :D както и WindowMode-a.

Верно преди няколко седмици бях на Ubuntu core 12.04 , а сега на 12.10, ама все пак.

Макар, че не може да е това, че не е ъпдейтнато, защото ми пратиха и направо нов архив със ъпдейт с всичко готово.

GLOBAL
21-10-2013, 04:29
Мдам, проблема остава както винаги само в BattleZone, rlz просто :D
Другите Му-та тръгват.
Включително такива с гардове. Така че пачнете си го като хората и направете един installer.

wasde
23-10-2013, 13:21
Проблема не е в батълзон, проблема е в античийта. Просто изисква системни dll-и, които в wine-то ги няма. Всъщност проблема е в wine, защото няма поддръжка на тези длл-и. Сложете си една виртуална машина.

GLOBAL
30-10-2013, 01:58
Проблема не е в батълзон, проблема е в античийта. Просто изисква системни dll-и, които в wine-то ги няма. Всъщност проблема е в wine, защото няма поддръжка на тези длл-и. Сложете си една виртуална машина.

Именно, проблема е в Батълзон. :2022: Други сървъри тръгват.
И не, не е нужно си ръга човек виртуална машина да товари 10 пъти повече за едното Mu.