PDA

View Full Version : ПЪЛНА АНАРХИЯ


SOKOLOV
18-10-2013, 11:22
Искам да попитам що за сървър е това ? Първо момчетата намериха за виновен СТЕФАН или там какъвто и да е свр ... че продава кредити ама ти казвам го навряха в миша дупка ! Оня не пое отговорност ?!?!?! Нататък уж меджик гладиатор неможе да се прехвърля арагорн пича си почва направо с мг няма ядове ... Пак гейм мастърите навряни в дупка те пак не поемат грам отговорност ... и най-смешното е че си сложи каска сам ?!?! Не го знам на 12 ли и ви е аверче че сте го сложили ... или има инвалидна пенсия и ви дава 30% ... ддз нещо такова ще е ... хората го хванаха че незнае къде се намира а той "Пази, Боже, от неканен гост, от гнил мост и от човек прост на висок пост! " напрао съм се смял като след райски газ ... УБИ МЕ ЧОВЕК,УБИ МЕ !!!
п.с. ако някой незнае за какво говоря мога да ви сложа линкове,ако момчето от страх не ги махне,в паника .... :2058: И да не земеш да ме баннеш че казвам истината,това е форум имам правото да изкажа мнението си..ти още нямаш лична карта и 18 години като навършиш и ти го печелиш това право. Понял ? :emoticon-0150-hands ???

araneae
18-10-2013, 11:48
Ако вдигнеш 220 може да си направиш МГ, той си е вдигнал муле и си е направил МГ..

http://web3.mubz.bg/#!character#Baba
http://web3.mubz.bg/#!character#AragorN

SOKOLOV
18-10-2013, 12:23
Айде да не ме правиш на зеленчук ?? ... И двата героя са онлайн от 14 часа ?!?!? :2048: ОПРОВЕРГАЙ МЕ МОЛЯТЕ !!!!!

angelpz
18-10-2013, 12:29
Айде да не ме правиш на зеленчук ?? ... И двата героя са онлайн от 14 часа ?!?!? :2048: ОПРОВЕРГАЙ МЕ МОЛЯТЕ !!!!!

'Doesnt metter with which character you are online as long as you are with your account online it will get online hours!'

AKo mojesh da si go prevedesh ?

SOKOLOV
18-10-2013, 12:35
Мога да си го преведа .. само една дума ми обягва "metter" какво ли означава ? ....

angelpz
18-10-2013, 12:39
Doesnt metter - az si go prevejdam kato nqma zna4enie..

SOKOLOV
18-10-2013, 15:05
mEtter ? .... Allright your english level is amazing,really you owed me really hard {}

`svR
18-10-2013, 17:40
Искам да попитам що за сървър е това ? Първо момчетата намериха за виновен СТЕФАН или там какъвто и да е свр ... че продава кредити ама ти казвам го навряха в миша дупка ! Оня не пое отговорност ?!?!?! Нататък уж меджик гладиатор неможе да се прехвърля арагорн пича си почва направо с мг няма ядове ... Пак гейм мастърите навряни в дупка те пак не поемат грам отговорност ... и най-смешното е че си сложи каска сам ?!?! Не го знам на 12 ли и ви е аверче че сте го сложили ... или има инвалидна пенсия и ви дава 30% ... ддз нещо такова ще е ... хората го хванаха че незнае къде се намира а той "Пази, Боже, от неканен гост, от гнил мост и от човек прост на висок пост! " напрао съм се смял като след райски газ ... УБИ МЕ ЧОВЕК,УБИ МЕ !!!
п.с. ако някой незнае за какво говоря мога да ви сложа линкове,ако момчето от страх не ги махне,в паника .... :2058: И да не земеш да ме баннеш че казвам истината,това е форум имам правото да изкажа мнението си..ти още нямаш лична карта и 18 години като навършиш и ти го печелиш това право. Понял ? :emoticon-0150-hands ???

1-во кажи на кой съм продал кредити или каквото и да е било
2-ро никой вече не е МГ на 1 левел без рес (имаше един просто rpo беше забравил да го оправи това )
3-то има правила на форума всеки който мен или другите полочава наказание (никой няма право да обижда който и да е било дори и нормален играч)
4-то всеки има право на глас с това обиждане доказват само едно че iq-то им е едноцифрено число друго.

Друго няма какво да кажа.

`svR
18-10-2013, 17:41
Айде да не ме правиш на зеленчук ?? ... И двата героя са онлайн от 14 часа ?!?!? :2048: ОПРОВЕРГАЙ МЕ МОЛЯТЕ !!!!!

онлине времето не се измерва по герой а по "acc"

Outta
18-10-2013, 17:43
1-во кажи на кой съм продал кредити или каквото и да е било
2-ро никой вече не е МГ на 1 левел без рес (имаше един просто rpo беше забравил да го оправи това )
3-то има правила на форума всеки който мен или другите полочава наказание (никой няма право да обижда който и да е било дори и нормален играч)
4-то всеки има право на глас с това обиждане доказват само едно че iq-то им е едноцифрено число друго.

Друго няма какво да кажа.

Тузчо щом се имаш за толкова образован (само да вметна iq не е марка свинска масс както ти си мислиш) не можеш ли да осъзнаеш ,че играчите не те искат и да се махнеш

wasde
18-10-2013, 21:53
3-то има правила на форума всеки който мен или другите полочава наказание (никой няма право да обижда който и да е било дори и нормален играч)
4-то всеки има право на глас с това обиждане доказват само едно че iq-то им е едноцифрено число друго.

Първо: По-неразбираемо и неграмотно не можа ли да го напишеш..?
Второ: Iq е тест за интелигентност, а не за това колко е умен даден индивид. Двете понятия нямат общо.
Трето: Свидетели, че си продавал кредити, бол.
Четвърто: Нямаш място в този сървър.

Чао.