PDA

View Full Version : Искаме РЕСТАРТ на нормала!


DarkOne
11-08-2013, 19:51
Темата е за рестарт на нормала видях ,че има тема ,но тя няма нищо общо с първоначалната идея! Постове само по темата. И без излишен спам от страна ПвП легендата ,която с герой на макс не пускал 5-10 ресови да не излизат от давиас. Преподавателя по Български език и лература и останалите простаци да не обръщат темата в мерена на му онлайн герои!
Ако ще мерите нещо мерете пишки не сет и статс тц.

Vincent
11-08-2013, 19:55
Темата е за рестарт на нормала видях ,че има тема ,но тя няма нищо общо с първоначалната идея! Постове само по темата. И без излишен спам от страна ПвП легендата ,която с герой на макс не пускал 5-10 ресови да не излизат от давиас. Преподавателя по Български език и лература и останалите простаци да не обръщат темата в мерена на му онлайн герои!
Ако ще мерите нещо мерете пишки не сет и статс тц.

Тази тема за отдел ПРОБЛЕМИ ли е? Или може би Предложения?

DarkOne
11-08-2013, 21:00
Тази тема за отдел ПРОБЛЕМИ ли е? Или може би Предложения?

Не си толкова глупав колкото казват хората, много по-глупав си не прочете ли ?! БЕЗ СПАМ ЛТФ?

По-зададения въпрос ако форума е чуждестранен е за Suggestion. Ако е български и особенно форум на Батълзон и игра като цяло, където и да се сложи все ташак. Желания ефект се губи пространството

И така мършо ако пренапиша темата с правилния раздел отговор ще получа ли ? :2058: 100% - НЕ и затова се губи идеята от спазването на павилата!

Vincent
11-08-2013, 21:04
Не си толкова глупав колкото казват хората, много по-глупав си не прочете ли ?! БЕЗ СПАМ ЛТФ?

По-зададения въпрос ако форума е чуждестранен е за suggestion. Ако е български и особенно форум на Батълзон и игра като цяло, където и да се сложи все ташак. Желания ефект се губи пространството

И така мършо ако пренапиша темата с правилния раздел отговор ще получа ли ? :2058: 100% - НЕ и затова се губи идеята от спазването на павилата!

aко беше написал някой друг този коментар,можеше и да се обидя,но тебе те знам че си някакво хлапе,дето само лафи в форума ще ти простя.

Но все пак,ако продължаваш да се държиш толкова нагло,другия "сезон" ще го пропуснеш.

DarkOne
11-08-2013, 21:26
aко беше написал някой друг този коментар,можеше и да се обидя,но тебе те знам че си някакво хлапе,дето само лафи в форума ще ти простя.

Но все пак,ако продължаваш да се държиш толкова нагло,другия "сезон" ще го пропуснеш.

Хлапе?! Аз мога татко да ти бъде лешпер. Оправата на тоя сървър се състои от мърши ,които плащат на цецо да са некви кирливи гм-та :2058: Pеално вие сте в 7-8ми клас К'во отношение очаквате? Аман от неграмотни лапетий.

Признай си сега защо бягаш от чаовете по Български език и Литература или си от малцинствата и неграмотността ти е по бащина линия :d

igry
11-08-2013, 22:44
Е не, сериозно, заради DarkOne се регнах у форума...
НИКОГА няма да намериш дума в множествено число завършваща на Й (лапетиИ)... И ще ми говори кой бил грамотен и кой не е... :2058::2022:

Между другото

edinakow
13-08-2013, 14:26
РЕСТАРТ на нормала!!!

Showtimebaby
13-08-2013, 17:55
+1 за рстарта не разбирам за кво я даржите още тая боза !!!

pr0jectx
13-08-2013, 18:43
+1 За рестарт

faflaminat
14-08-2013, 01:50
restart i malko poddrujka...................

durexa7
14-08-2013, 08:21
!!!!!!!!!!!

Amaranth
15-08-2013, 11:03
Време е за 1 рестартче.

arsky
15-08-2013, 13:51
и аз съм за рестарт ама тая седмица дето ще лъжат относно закупуването на защита и слагането й да бъде преди старта на сезона, а не след, освен ако не се нуждаят от смс донорите за да я закупят :2058:

Amaranth
16-08-2013, 12:18
и аз съм за рестарт ама тая седмица дето ще лъжат относно закупуването на защита и слагането й да бъде преди старта на сезона, а не след, освен ако не се нуждаят от смс донорите за да я закупят :2058:

Има нещо вярно.