PDA

View Full Version : Проблем с клиента.


Voldemeur
14-01-2014, 10:45
Здравейте.Когато стартирам клиента започва да ми премига екрана и ме изхвърля и ми дава , че main.exe е спрял да работи.Знам всички трикове с Properties и съвместимостта , но не помагат.Някой ако има някаква идея , нека пише ще съм му много благодарен.

Voldemeur
14-01-2014, 11:19
За всички с моя проблем:
Проблема идва от Анти-вирусната и Файър Уол-а , махнете си антивирусните , изкл. стените и инсталирайте играта на ново.Мисля , че това е решението , не съм го пробвал още , защото днес ще си слагам нов win.Довечера ще кажа какво е станало.

Jesus
14-01-2014, 23:25
При мен беше същото сложих си нов windows но пак беше същото има една програма наречена Driver Genius теглиш инсталваш най новите драйвери за видеокартата и си чук !

Stephane
15-01-2014, 10:33
При мен беше същото сложих си нов windows но пак беше същото има една програма наречена driver genius теглиш инсталваш най новите драйвери за видеокартата и си чук !


Точно. Този проблем го имат хора с АТИ видеокарти. Инсталирате новите драйвъри от сайта на производителя и проблема се решава.

Jesus
15-01-2014, 11:27
:)

Voldemeur
16-01-2014, 19:51
Пползвам най-нови драйвъри.Програма- DriverScanner. Само да си кракна win-a и ще провам.

Voldemeur
16-01-2014, 20:31
Не става и с най-новите драйвъри.

EVENT
16-01-2014, 20:45
Не си казал с какъв Windows си. На 8 играта не тръгва какво и да правиш.

Voldemeur
16-01-2014, 21:32
Със 7 съм.На персоналния ми компютър си играя без проблем , но на лаптопа (на който съм повечето врете , тъй като съм студент) не става.Ако някой разбере как се оправя да сподели.

Jesus
17-01-2014, 11:16
Е със каква 7-ца си аз на моя лаптоп няма проблем с Ultimate , ама на столния комп. ми правеше така и затова ти казах да пробваш това. Или както каза Stephane , друго решение не виждам

Voldemeur
17-01-2014, 18:55
Ultimate съм и аз.Еми то е от самия клиент на сървъра , защото само в МуБЗ ми става така.Не знам , щом никой не се оплаква , значи съм само аз => няма да се направи нищо ^^. Има вариант да ми направи нов клиент ТЛО , но не мисля , че ще го направи.

Stephane
17-01-2014, 21:26
Пиши на скайп, ще се опитам да ти го оправя.

Voldemeur
18-01-2014, 00:09
Писах.Пробвах почти всичко.От клиента е нещо , и предишния сезон , мисля че от лаптопа не можех да вляза.Започва всичко да премига и пише , че нам си ко спряло да работи.Слагах драйвъри , слагах Визуал студио 15 вида , не става и не става.Другия вариант е самата Анти-вирусна да ми спира играта , щото да я мисли за вирус , и това отпадна като вариант.Нещо от клиента е , но не е защитата.Ако може да направите някви файлове други , със същата защита и всичко , но просто други файлове , може и да стане.Аз от вкъщи играх ваканцията , направих 30 реса , зарибих се и като си дойдох в София не мога да вляза...Дано се измисли нещо.

Jesus
18-01-2014, 12:22
:d Няма да е давай херото или итемите и тва е :д