PDA

View Full Version : Запитване към Лана.


Voldemeur
03-01-2014, 19:17
Здравй.
Запознат си горе-долу с проблема.Купих си БК от *Леголас* , но е блокнато , има ли вариант да го изчистите , да изтриете всички итеми в акаунта и да го ползвам или е изгубена кауза.Благодаря.
kogato si kupil akaunta e bil bannat , sledovatelno nqma da moejsh da go polzvash.
Това не е вярно , защото когато го купих , влязов да го разгледам какво има вътре , не беше блокнат и когато започнах да местя горе спонменатите рингове се е блокнал , защото нямаше никакъв проблем тогава , когато влязох след няколко минути отново вече беше блокиран.Може би сте го блокирали денят , който съм го купил , в такъв случай няма проблем , извинявам се.
Пописахме си на тази тема , но не ми отговори на последния пост и още тая някаква надежда.Моля за отговор.

bigsteele
03-01-2014, 19:51
Lana moje li da popitam koga nqkoga shte poglednete kvo sam napisal i da napravite neshto po moq vapros ?!

bigsteele
03-01-2014, 19:55
Лана поглендни ми акаунта че пак е блокнат 3-4 пати ми го оправяш но все едно и сащо не съм играл от 28 декември искам пак да си цакам на серверчето .... Благодаря ако е нужно влезте в акаунта ми и оправете лично тая каша дето ми я насадиха .... :( Acc - bigsteele

Lana
03-01-2014, 19:57
Здравй.
Запознат си горе-долу с проблема.Купих си БК от *Леголас* , но е блокнато , има ли вариант да го изчистите , да изтриете всички итеми в акаунта и да го ползвам или е изгубена кауза.Благодаря.


Пописахме си на тази тема , но не ми отговори на последния пост и още тая някаква надежда.Моля за отговор.
Izvinqvam se drugite geroi sum mu bil bannal.. sega shte ti opravq geroq. Samo kaji acc

Voldemeur
03-01-2014, 20:00
Писах ти на лично , Лана. Благодаря.
*Лана тоя акаунт пак се БЛОКНА... , точно го подарих на едно момче и му изписа блок , изтрии всичко в този акаунт ако може*

**Лана , извинявам се.Остави го ,това БК ми казаха , че е дупено от него , няма дупени предмети в него но *System* ще го банва винаги , защото е дупено от този акаунт.Благодаря все пак**

ЛОКВАЙТЕ ТЕМАТА

Friend
03-01-2014, 20:41
Писах ти на лично , Лана. Благодаря.
*Лана тоя акаунт пак се БЛОКНА... , точно го подарих на едно момче и му изписа блок , изтрии всичко в този акаунт ако може*

**Лана , извинявам се.Остави го ,това БК ми казаха , че е дупено от него , няма дупени предмети в него но *system* ще го банва винаги , защото е дупено от този акаунт.Благодаря все пак**

ЛОКВАЙТЕ ТЕМАТА

Пробвай да прехвърлиш героя в друг акаунт и му смени името.

Voldemeur
03-01-2014, 20:46
Ако на админите им се занимава - може , но кредити не ми се дават.