Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
Kamion Kamion is offline
 
Posts: 1
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default Gamemaster - 03-12-2013, 17:58

1-Даниел на 27г от гр Дупница
2-Мисля,че съм достатъчно сериозен за да поема този пост.Имам огромно желание да помогна за развитието на сървера!!! бил съм админ и мисля,че имам достатъчно опит,като например в ma3x.Mumania.Radianse.Mu-Roza.Kozmu,WarBg.Знам такива евенти дет съм сигурен че 98 процента не са си ги представяли. :Ако бъда избран си Трия Героя и няма да играя с др херо!!!
3-Знам перфектно Английски!
4-Немски разбирам и малко Френски
5-Няма да ви казвам неща от сорта на цял ден сам online,защото се пак живея,но ще ви кажа че времето ми прекарано вътре няма да е малко и незадоволително,а точно обратното.
6-Обичам да има сериозна дисциплина, обичам Сериозните работи,Който е минал през казармата ще ме разбере за какво говоря!
7-

Last edited by Kamion; 03-12-2013 at 18:02.
The Following 3 Users Say Thank You to Kamion For This Useful Post:
dandio (03-12-2013), Erotica (03-12-2013), RedPride (03-12-2013)
  (#22) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 03-12-2013, 21:25

Ime:Ivan Botev , 19 g. , Grad Kazanlyk , Ezik:Bylgarski , Angliiski i g/d frenski !
Nqma da pisha che trqbva da byda izbran , no iskam i vijdam che ima dosta podkupeni shibani malki kopelenca koito NE TRQBVA DA BYDAT gm i s izvinenie nikav kur ne brysnat i gi boli churata dali na nqkoi igrach ne mu e qsno neshto ili tem podobni ,, ne pravqt dobri eventi lichno mene ne me kefqt :)
Imam svobodno vreme non stop !!
Disciplinata mi e na nivo dokolkoto izdyrjat nervite !!
Dobre !
  (#23) Old
DJENA DJENA is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 03-12-2013, 22:55

1. Име : Младен
Години : 20
Град : Стара Загора
Заетост :Уча Задочно в Габрово (безработен (не търсещ работа))
2. Трябва да бъда избран за ГМ защото имам много време и ще влизам постоянно не сам алчен и няма да крада и да лъжа за мен това са долни постъпки и не ги толерирам...Ся пия бино не ми се занимава да обяснявам няма да съжаляваш ако ме избереш не че искам да стана ГМ просто искам Truth да не са толкова адднати и ако стана ГМ ЩЕ ГИ СЛЕДЯ хаха .Ще измисля евенти имам въображение това не е никакъв проблем :)
3.Перфектен Български и Английски !
4.Немски -числата от 1 до 3 знам. :)
5.Разполагам с време.
6.Добра .
7. Ти си шефа . :)
  (#24) Old
Chengeto Chengeto is offline
Тъпкач
 
Chengeto's Avatar
 
Posts: 352
Mood: Amused
Thanks: 14
Thanked 9 Times in 7 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Stara Zagora
Smile 03-12-2013, 23:26

Име:Стоян 19г. гр.Стара Загора,средно-специално образование (другата год.започвам висше )
Трябва да бъда избран за гм защото играя в този сървър от пет години вече наясно съм с нещата,знам как да водя евенти без хората да се оплакват от мен ( най-вече с честност и безпристрастие ),финансово съм добре ( това го казвам за да намекна,че не мога да бъда купен ),присъствието ми в сървъра е ежедневно,но в рамките на нормалното,имам добри отношения с играчите,не с всички,но с повечето,според мен ще мога да реша всеки един проблем между играчите ако има такива,готов съм да се отзова по всяко едно време и имам още качества които мога да изтъкна,както и идеите за евенти,но ще ги покажа ако бъда избран.Мисля,че така е коректно.
Владея перфектен английски ( може да ме изпитате ако желаете )
Други езици:владея немски,руски,но съм в начално ниво !!
След като завърших реших да си направя 1 годинка почивка така,че ще съм онлайн поне по 8-10 часа на ден !
Дисциплина: Според характеристиката ми е много добра.Умея да се владея и да бъда дипломатичен !!
Няма проблем !!!

Ако бъда избран уведомете ме чрез емайл,а в последствие ще напиша скайп,фасебоок и телефон за връзка !! емайл: ( [email protected] )
  (#25) Old
vilnos vilnos is offline
 
Posts: 2
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 04-12-2013, 20:36

1. Казвам се Милен на 20г. Занимавам се със съответната игра от 7-8 години (предимно версии преди С6).Хоствал съм собствен сървър, бил съм Гм многократно в добре известни сървъри (няма да казвам имена с цел да няма реклама, ако искаш ра разбереш пиши ЛС).
2. Трябва да бъда избран за ГМ, защото разбирам от тази работа. Имам опит в големи сървъри, както и умея да работя с хора. Знам тънкостите на играта, не съм пристрастен.
3. Владея английски
4. До определена степен знам руски
5. Свободно време предимно следобяд до късно вечерта
6. Дисциплината е свързана със спорта и висшето учебно заведение, в което съм, така че няма как да не я притежавам
7. Всяка жаба трябва да си знае гьола :)
  (#26) Old
Oblivion Oblivion is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 04-12-2013, 23:57

Quote:
Originally Posted by vilnos View Post
1. Казвам се Милен на 20г. Занимавам се със съответната игра от 7-8 години (предимно версии преди С6).Хоствал съм собствен сървър, бил съм Гм многократно в добре известни сървъри (няма да казвам имена с цел да няма реклама, ако искаш ра разбереш пиши ЛС).
2. Трябва да бъда избран за ГМ, защото разбирам от тази работа. Имам опит в големи сървъри, както и умея да работя с хора. Знам тънкостите на играта, не съм пристрастен.
3. Владея английски
4. До определена степен знам руски
5. Свободно време предимно следобяд до късно вечерта
6. Дисциплината е свързана със спорта и висшето учебно заведение, в което съм, така че няма как да не я притежавам
7. Всяка жаба трябва да си знае гьола :)

za men tfa e 1 ot horata koito zaslujavat ;] +1 kusmet ;]
  (#27) Old
Murcelago Murcelago is offline
 
Posts: 42
Thanks: 1
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Oct 2013
Default 07-12-2013, 19:13

1. Красимир Георгиев, на 19 години от гр. Плевен.
В сървара съм от близо 6 години.

2. Едвали бих могъл да напиша есе на тази тема, но мога да кажа, че повечето ГМ-та (независимо дали са за евенти или за афк проверки или за каквото и да било) не си вършат толкова добре работата и мисля, че ви трябва човек като мен който в момента не играе и не бих могъл да бъда подкупен или помолен от "приятели" за итеми, кредити и пр.
Идей за приятни евенти винаги имам.


3. Английският ми е перфектен.

4. Друг език - Руски.

5. Свободното време което мога да отделям е по 5-6 часа дневно и още толкова нощно.

6. Дисциплината ми е на ниво, но когато се налага мога да бъда и много груб.

7. Добре!


БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!
  (#28) Old
ciganinmmaec ciganinmmaec is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 07-12-2013, 19:22

Quote:
Originally Posted by murcelago View Post
1. Красимир Георгиев, на 19 години от гр. Плевен.
В сървара съм от близо 6 години.

2. Едвали бих могъл да напиша есе на тази тема, но мога да кажа, че повечето ГМ-та (независимо дали са за евенти или за афк проверки или за каквото и да било) не си вършат толкова добре работата и мисля, че ви трябва човек като мен който в момента не играе и не бих могъл да бъда подкупен или помолен от "приятели" за итеми, кредити и пр.
Идей за приятни евенти винаги имам.


3. Английският ми е перфектен.

4. Друг език - Руски.

5. Свободното време което мога да отделям е по 5-6 часа дневно и още толкова нощно.

6. Дисциплината ми е на ниво, но когато се налага мога да бъда и много груб.

7. Добре!


БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО !!!
Дано английският ти език да е по-добър от българския.

Last edited by ciganinmmaec; 07-12-2013 at 19:45.
The Following User Says Thank You to ciganinmmaec For This Useful Post:
igry (17-12-2013)
  (#29) Old
Eowyn Eowyn is offline
 
Posts: 187
Mood: Wasted
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-12-2013, 21:53

1. Найден 16г. Велико Търново
2. Есе няма да пиша.. По принцип специализирам PK Events , но имам и идеи и за друг вид events .Мога да си правя проверките както трябва , също и да отговарям на играчите , не играя за първи път тук.
3. Английският ми е ниво
4. В момента изучавам руски , но по-леко..
5. Време колкото искаш
6. Дисциплината ми е на ниво, нашите не са ме оставяли да се лигавя като малък :)
7. Както кажеш .
  (#30) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Default 07-12-2013, 23:31

Izbrani sa 2ta event GM - Saphira i Lana.
Izbran e edin dopulnitelen GM za HoF - Rank.

Vsichki GM sa na proben period 2 sedmici. Ostanalite kandidaturi ostavat rezervi pri eventualno otpadane na nqkoi ot goreposochenite.
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©