Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Post Konkurs za GM - 02-12-2013, 20:59

Zdraveite,

Tursim 2 GM : i dvamata shte sa za eventi s event geroi, a sushto i za drugi eventi.

Iziskvaniqta :

1. Avtobiografiq
2. Ese na tema " Zashto tryabva da buda izbran za gm ? " i idei za eventi
3. Zaduljitelen angliiski
4. Drug ezik osven angliiski e predimstvo
5. Mnogo svobodno vreme
6. Disciplina
7. Vseki izbran za GM otgovarq pred men.

Konkursa e publichen, kandidaturite se podavat v temata. Moje da bude poiskano mnenieto na igrachite, ako izborut e truden.

Uspex ! :)
The Following User Says Thank You to Stephane For This Useful Post:
gogoo1 (03-12-2013)
  (#2) Old
slavista slavista is offline
 
slavista's Avatar
 
Posts: 104
Thanks: 1
Thanked 7 Times in 7 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 02-12-2013, 21:06

ГМТО трябва да бъде от guild ,който го няма в топ 5 ! Защото произвола е голям!
  (#3) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 02-12-2013, 21:10

Нека се намери и 1 гм, което да води хофoве, защото изглежда сегашните не умеят...


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#4) Old
limitless limitless is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default Konkurs za GM - 02-12-2013, 21:16

1. Дидо 20г гр.Варна
2. Трябва да бъда гм защото няма да бъда подкупен , ще помагам на новите с отговори на техни въпроси , ще правя евенти много като например тривиа,травиа,файнд,пк и много други
3. Разбирам английски перфектно
4. Друг език не
5. Имам много свободно време
6. Дисциплината ми е на ниво
7. Добре
  (#5) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Default 02-12-2013, 21:48

Molq bez izlishen spam.
  (#6) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 02-12-2013, 21:57

tuka da pi6a nali ?
  (#7) Old
Oblivion Oblivion is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-12-2013, 22:01

1. Qvor , 20g Sofiq
2. Servera ima nujda ot lice koeto da vurshi rabotata si bez korupciq , pristrastiq i kakuvto i da e bilo vid pomosht koito bi doprinesal za nebalansirana igra. Idei za eventi... EVENT: HideNSeek , HoF , Trivia , Vsichki s event geroite , Race Event
3. Angliiski
4. Sredna stepen ruski
5. za svobodnoto vreme.. Vsqka sutrin , vsqka vecher i 2 ot 7te dni v sedmicata shte ima moe prisustvie , ako me izberete shte se sreduto4a v AFK proverkite nai-veche.
6. Disciplina: NA MAX !
  (#8) Old
camerton camerton is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 02-12-2013, 22:02

1. Име : Ивелин
Години : 21
Град : Стара Загора
Заетост : В момента учащ във Висше учебно заведение !
2. Има ли смисъл да обещавам щяло и не щяло ! Нещата първо трябва да бъдат извършени след което на базата на всичко направено имаме право да съдим ! Искам да бъда ГМ за да опитам да променя нещата !
3.Английски език + Ветеринарен Английски език !
4.Немски-доста слабо ниво ! В момента провеждам курсове.
5.Разполагам с време.
6.Първите 7 години не ми липсват ! Имам си дисциплина , но не толерирам заповеди !
7. Добре.
  (#9) Old
Ifued Ifued is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default Maklo GeMe Trqbva Da Sam As ! - 02-12-2013, 23:10

1. Avtobiografiq - Hasan Djingizov ( po prqkor kabela ) ot maksuda
2. Ese na tema " Zashto tryabva da buda izbran za gm ? " - Trqbva da buda izbran za GeMe , zashtoto biah maklo dopar as na MO .
3. Zaduljitelen angliiski - Ai ton'd knov vat is dis inglish .
4. Drug ezik osven angliiski e predimstvo - Siganski , romski , turski ba batkooo.
5. Mnogo svobodno vreme - 24/7 online pred pc-to nolifer sam maklo as.
6. Disciplina - Grrr AS IMAM DIZDSIBLINA !
7. Vseki izbran za GM otgovarq pred men. OK.NP.GL.HF.BB
  (#10) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 03-12-2013, 00:00

1. Име: Деян Даниелов Стоянов , години : 14 , град Горна Оряховица , език: Български
2. Трябва да бъда избран за гм защото, съм забелязал, че повечето гм немогат да водят един нормален евент ( играчите постоянно си лигавят и на гмтата не им пука и само баннват) , но и това с банването не дава никакъв резултат и играчите продължават да се лигавят .. Аз когато съм бил гм при мене е нямало такива работи когато съм водил евенти ( с една дума имаше дисциплина ) . Знам си командите. Играя му от 6 години главно в нормала  Никой не може да ме подкупи със пари итеми в муто и така нататък , защото каквото го искам си го имам и не ми е нужно повече . Мога да отговарям на въпроси на играчите и мога да водя всякакъв вид евент ( find , Hof , Trivia, Race и други видове PK )
Ето и един евент , който измислих- Евента е следния , състои се от четири кръга
Първи кръг е: Колкото се може повече играчи да има от всяка раса . Този кръг ще е по раси. И така смтата са първи и се събират и гм-то хвърля devil key +4 или +5 и когато ключовете са изхвърлени и събрани от играчите първите четири смта събрали най-много ключове печелят. Същото е и с бктата, елфите и мгтата. ( Така имаме по 4 играча от всяка раса )
Втори кръг е: Гмто казва 2 града , в който да търсят финалистите от първи кръг ( примерно гмто казва търсете ме в Davias i Noria извън града , а той да се крие примерно в Davias outside. И така първите 3ма от всяка раса, които го намерят печелят. ( Така имаме по 3ма играчи от всяка раса)
Трети кръг е: Гмто казва на финалистите от втори кръг да намерят предмет не exl и им казва да го търсят извън града примерно в Tarkan . И така пъвите 2ма от всяка раса , които го намерят и му дадат предметите печелят. ( Така имаме по 2ма финалисти от всяка раса )
Четвърти кръг е: Финалът завършва с дуел . Финалистите от трети кръг се събират в Devias2 и така пърите са смтата , и което см падне първо то губи. Вторите са бктата , което бк падне първо то губи. Трети са елфите, който елф падне първи той губи. Четвърти са мгтата , и което мг падне първо то губи. И така имаме по 1 играч от всяка раса и той получава награда : reni/stoneta/dinota/credits или итем с 2 опции.
Ако ви е харесал евента и може да се проведе предлагам да е 1 път месечно.:)
3. Знам английски добре
4. Знам малко руски
5. Имам много свободно време ( сутрин 3 часа, а вечер 5-6 часа, а събота и неделя съм свободен през целия ден ) 
6. Дисциплината ми е на ниво ( а за муто съм забелязал, че много гмта немогат да водят Race евент само килове и банвания има, когато съм бил гм е нямало такива неща сички слушаха какво им говоря и нямаше банвания и килове)
7. Добре :)
btw skype mi e didko20002

Last edited by ExperT; 03-12-2013 at 00:46.
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©