Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Stephane Stephane is offline
 
Posts: 155
Thanks: 1
Thanked 34 Times in 28 Posts
Join Date: Jun 2013
Send a message via Skype™ to Stephane
Default Конкурс за ГМ - 15-02-2014, 23:18

Здравейте,

Наскоро се отвори едно място в екипа, за това правя този конкурс. Търси се изцяло евент гм, който да може да прави такива по-често от колкото сега. Препоръчително е да е човек с повече свободно време и да е амбициран. Има условие за минимална възраст - 18г. , но все пак ако има много силна кандидатура на по-млад човек съм готов на компромиси. Английският е препоръчителен и е силно предимство, но все пак не е задължителен в условията на моментното състояние на сървъра.
Конкурса е публичен, кандидатурите да се постват тук като мнения. В тях можете да напишете всичко,което сметнете за нужно, за да ми направите впечатление и за да докажете, че сте правилния човек за тази работа.

С пожелание за успех,
Стефан
The Following User Says Thank You to Stephane For This Useful Post:
Niko (16-02-2014)
  (#2) Old
Divine Divine is offline
 
Posts: 14
Mood: Cheeky
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 15-02-2014, 23:31

Успех на всички кандидати.
  (#3) Old
toolz toolz is offline
 
Posts: 5
Mood: Angelic
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 16-02-2014, 02:43

Здравейте Му маняци,на 32 години съм,време ще намеря справям се с/със чуждите думи не играя при вас,това ще бъде моя плюс,занимавал съм се администраторски приключения и модераторски пакости.Мерси
  (#4) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 16-02-2014, 02:52

АСАМБОК.
Това стига ли или да напиша нещо повече? :v

ps. GM героя ми, когато ми слагаш правата се казва Dinko. :P


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#5) Old
LICKITBITCH LICKITBITCH is offline
 
LICKITBITCH's Avatar
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Location: IN HELL
Send a message via Skype™ to LICKITBITCH
Default 16-02-2014, 03:11

1.Имам 18.
2.Разбирам се с чуждестранните ви посетители
3.Имам опит в длъжността но не мисля да казвам къде сам бил гм.
4.Имам доста свободно време което може да отделя в правене на евенти или проверки.
  (#6) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 16-02-2014, 03:34

Здравейте казвам се Петър Първанов на 26 години съм английския ми е на ниво бил съм и преди Гм но ако стане въпрос да бъда Гм ще кажа в кои сървари съм бил !
Имам свободно време вечер сутрин !

Nick:JES
Skype;neterra.com

Last edited by Jesus; 16-02-2014 at 03:37.
  (#7) Old
Niko Niko is offline
 
Posts: 52
Mood: Inspired
Thanks: 10
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 16-02-2014, 15:31

Привет!
Име: Николай
На 23г. съм, бил съм ГМ, а също така и собственик на сървър (преди 4г.)
Говоря много добър английски, руски и малко испански. Играя Battle Zone вече 3ти сезон. Държа силно на контрола и ненавиждам детските истории.
Отворен съм за всякакви въпроси и предизвикателства.
Nick:ZEN

Last edited by Niko; 16-02-2014 at 23:31.
  (#8) Old
Dessislava Dessislava is offline
 
Posts: 3
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Location: Sofia, Bulgaria
Default 16-02-2014, 15:44

Здравейте на всички.
Казвам се Марио, на 22 години, и предимно работата ми е свързана с компютри (което ще рече, че мога да отделям време за влизане в игра, когато се налага.)
Занимавам се с компютри предимно от 10 години също и от толкова някъде играя.Имал съм няколко сървара, един от който беше именно на Mu Online (разбира се учих се на тях, бях напълно сам нямаше кой какво да ми казва, показва и т.н, пък и хоста ми беше прекалено несериозен, което доведе до спирането им.)
Това говори само по себе си, че имам представа от изграждането, както и на Му Онлайн сървари, така и от проектирането до известна степен на Website.
Смятам, че бих могъл да помогна, и това че играя в сървара Ви, няма да повлияе на играта ми.
С Английският език се справям до известна степен, но не мога да кажа че го знам.

Поздрави.
  (#9) Old
ExperT ExperT is offline
 
Posts: 163
Mood: Cool
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 16-02-2014, 22:48

Име: Деян Даниелов Стоянов , години : 14 , град Горна Оряховица. Знам,че има условие за минимална възраст, но както каза Stephane ,, но все пак ако има много силна кандидатура на по-млад човек съм готов на компромиси”. Занимавам се с му от 6 години, бил съм гм в други сървъри и сега съм гм в infernomu. Имам някои идеи за сървъра както и евенти ако трябва ще ви ги споделя. Имам много свободно време и ще се занимавам със сървъра какато ще мога да отделям време и за infernomu. С английския се справям и го знам както и говорю на русском :D . Ако някой ме убеждава да спечели някой евент и такива темподобни няма да успее , защото каквото ми трябва си го имам и нямам нужда от нищо друго ... Командите си ги знам искам да добавя :). И само да кажа не че съм против за devil key+5 , но като се въведе тази нова валута неможе да се проведе 1 евент, който на мене ми хареса. Можеха да се имислят още евенти подобни на този. Eвента : гмто мята devil keys +5 и всички могат да се бият за keyovete да ги вземе и тези който нямат ключове или са с по 1 излизат другите, които са с по 2 ключа печелят примерно па 50 кредита, тези с 3 по 100 кредита, с 4 по 150 кредита и т.н. и аз да добавя може максималните кредити, които може да спечелиш да са 500 примерно. Както казах имам и идеи за други евенти, които мисля че ще ви допаднат. :)
  (#10) Old
Chengeto Chengeto is offline
Тъпкач
 
Chengeto's Avatar
 
Posts: 352
Mood: Amused
Thanks: 14
Thanked 9 Times in 7 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Stara Zagora
Default 16-02-2014, 23:13

Име:Стоян Гюрджилов
19г. Бил съм Гм в други сървъри справял съм се на много добро ниво.Имам свобдоно време да влизам всеки ден.Играя този сървар от 5,6 години вече и знам как стоят нещата,знам как се водят евенти и мога да ги водя.Английският ми е на средно ниво т.е. ще мога да се разбера с чужденците в сървъра.Това е :)
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©