Mu BattleZone Forums  
  (#21) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 18-09-2017, 18:45

Това , че (Lord) те е баннал или аз нали за това има екип по тая работа единия , като не може другия да те банне или да види за проблем/въпрос. Ако трябва , аз ще сложа бана не е проблем , след като колега го слага с причина дадена на мен или друг колега значи има защо. Дали аз или друг те баннва по писание по друг адрес за еди , кой си щом си нарушил правило отнасяш бан.
  (#22) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-09-2017, 18:58

Понеже прочетох това - http://prikachi.com/images/103/9185103B.png, реших да се обадя с едно късо изречение.
Приемам възможността да сме недорасли, но момчето от Главиница (CMGOfficial) е същият и в буквалния и в преносния смисъл на думата .

http://prikachi.com/images.php?images/178/9185178n.jpg
  (#23) Old
Lee_Sin5 Lee_Sin5 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2017
Default 18-09-2017, 19:01

Quote:
Originally Posted by HMSU View Post
Kакво бъфкане е това ? Aз не схващам ?
Mоля, пишете грамотно.Във форума имате тази възможност.

Impartial не е гм от доста време , а на другата снимка какво трябва да видя ?
Дори на снимката на "импартиал" не разбирам, какво трябва да видя?

П.П. Какво общо има с темата "много се радвам да го чуя! тъкмо ше спрете да се буфкате "?
pak mi se pravite na druj mi shapkata do minaliq sezon mi sa razkarvaxte s po poveche stats ama neshto komandata(opciqta) q maxnaxa syyshto i admina koito vi gi davashe go nqma mnogo dobre znaem kvi raboti si praite i kak si glasite nai veche acc duelite i banovete kakto az v funna iam 18 bannati accta a realno da sym zaslyjil 1 ban i to det e za obijdane na normal geroi no nali batko vi ando me mrazi mi gi slaga perma ne slychaino imam i 11 accta bannati v foruma ne zashtoto obijdam a zashtoto pokazvam istinata kakvato e
kak nqkoi hora si pribarvat itemite na drygi i tem podobni ...



p.s a svyrzano s vyprosa ti pogledni iptata koito sa vlizali v na impartial acc-to (kogato oshte beshe admin) i slychaino ednoto ip ne e na amelia ili veche po poznat kato ....

Last edited by Lee_Sin5; 18-09-2017 at 19:08.
  (#24) Old
Lee_Sin5 Lee_Sin5 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2017
Default 18-09-2017, 19:03

Quote:
Originally Posted by d3n1t0 View Post
Понеже прочетох това - http://prikachi.com/images/103/9185103B.png, реших да се обадя с едно късо изречение.
Приемам възможността да сме недорасли, но момчето от Главиница (CMGOfficial) е същият и в буквалния и в преносния смисъл на думата .

http://prikachi.com/images.php?images/178/9185178n.jpg
ot de ga otkradna 2-rata snimka q si priznai :D
  (#25) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 18-09-2017, 19:04

1.видя ли още 1 пост , който не е на български го трия без да се замисля.
2. ако имаш теза/факт да си ги докажеш с днешна дата искам да ги видя на момента , ако не видя факт/теза директно няма да се занимавам да ти чета коментарите/постовете , най вече спаменето !
  (#26) Old
CMGOfficial CMGOfficial is offline
 
Posts: 30
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2017
Default 18-09-2017, 19:07

Quote:
Originally Posted by d3n1t0 View Post
Понеже прочетох това - http://prikachi.com/images/103/9185103B.png, реших да се обадя с едно късо изречение.
Приемам възможността да сме недорасли, но момчето от Главиница (CMGOfficial) е същият и в буквалния и в преносния смисъл на думата .

http://prikachi.com/images.php?images/178/9185178n.jpg
Понеже си голям мъж качваш снимка от преди 1-2 години ОК приемам. И си мислиш ,че ме засягаш така ли ? Това е белиото на Лее_Син'с модер..(whatever).. покажи се или ми пиши на фб явно и ми го имаш
  (#27) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-09-2017, 19:09

Quote:
Originally Posted by cmgofficial View Post
понеже си голям мъж качваш снимка от преди 1-2 години ок приемам. и си мислиш ,че ме засягаш така ли ? това е белиото на лее_син'с модер..(whatever).. покажи се или ми пиши на фб явно и ми го имаш
далеч не го правя с цел да те засегна.желанието ми е да се посмеем с аудиторията.
Нямам ти facebook-a , друг твой фен ми я прати.
Не вярвах , че е бельо . Пу-у, да не дава Господ!
  (#28) Old
CMGOfficial CMGOfficial is offline
 
Posts: 30
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2017
Default 18-09-2017, 19:10

Quote:
Originally Posted by d3n1t0 View Post
далеч не го правя с цел да те засегна.желанието ми е да се посмеем с аудиторията.
ако се мислиш за доста израстнал покажи се. може да се посмеем с аудиторията и на тебе. в крайна сметка сървара стана пародия , какво друго да правя тук
едит; фенове много - и майки на фенове, не напразно съм пратил снимката само на него...
  (#29) Old
d3n1t0 d3n1t0 is offline
 
Posts: 96
Mood: Hacker
Thanks: 6
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 18-09-2017, 19:13

Quote:
Originally Posted by cmgofficial View Post
ако се мислиш за доста израстнал покажи се. може да се посмеем с аудиторията и на тебе. в крайна сметка сървара стана пародия , какво друго да правя тук
едит; фенове много - и майки на фенове, не напразно съм пратил снимката само на него...
с тази тежка и масивна физика ли прелъстяваш майките ?
  (#30) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 18-09-2017, 19:14

спама го спирам! :)
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©