Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Discussions / Дискусии

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default BabaYaga vs Kratos DL HOF Final - 12-08-2021, 09:44

YouTube Video



Last edited by BabaYagaV2; 12-08-2021 at 09:54.
Reply With Quote
  (#2) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 12-08-2021, 10:23

много добре се вижда как програмката помпи колби, сменя скиловете доста бързо което е нереално. как пишеш и помпиш колби ? физически просто не е реално да помпиш колби и да сменяш скиловете без да се забавиш с колбенето поне за секунда, вижда се CD-to на колбите как върви постоянно. Админа нека да се сезира и изгони тоя шмекер

Хубаво си показал Task Manager-a но имаш ПОНЕ още 3 пъти по толкова пуснати програми на база на скрола който се вижда ? Закривай направо програмист, жалко е

Last edited by Nameless; 12-08-2021 at 10:52.
Reply With Quote
  (#3) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 12-08-2021, 11:02




С тоя пот дилей твърдиш, че не можеш да смениш 2 скила докато потваш? Или ти липсват 2-3 пръста или
когато си бил малък не си развил motors skills, но в такъв случай потърси доктор поне пенсия за инвалидност да ти уреди Също така искам да ми кажеш къде точно видя macro в таск мениджъра

Ако искаш нека направим 1 интересен duel bet. Ще снимам играта +
task managera + camera която да снима екрана и клавиатурата,
но ако резултата е същия отнасяш hardware + IP + MAC ban, а ако е различен го отансям аз ?

Хайде сега мъжки ти си на ход
Reply With Quote
  (#4) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 12-08-2021, 11:21

ма няма нужда да ми се обесняваш като ученичка, личи си просто. помпи колби след дуел дори, спри програмката по навреме ... админа да се сезира, моля.

написах по горе че няма как да се види програмката защото на база на скрола ти има поне още 3 пъти по толкова пуснати програми, ти тъп ли си, женски?

Относно hardware + IP + MAC ban, ако имаше адекватни админи, до сега да си го отнесал маняк, както в много други сървъри, Jigsaw, Leeroy разследван многократно с BAN

И не твърдя с ПОТ deley-a, че не може да смениш 2 скила, просто при теб се случва едновременно, защо трябва да пиша едно и също постоянно, ПРОГРАМТА ТИ ПОМПИ КОЛБИ И СМЕНЯ СКИЛОВЕ ЕДНОВРЕМЕННО, ВИЖДА СЕ НА КЛИПА. ФИЗИЧЕСКИ НЯМА КАК ДА СТАНЕ ТОВА. Не пиши отново някви глупости без да си прочел какво обяснявам аз, льольо. КАК ЕДНОВРЕМЕННО ТИ КАЗВА, ЧЕ СИ В COOLDOWN И СМЕНЯШ СКИЛОВЕ, БОТЛЯК ?

Last edited by Nameless; 12-08-2021 at 11:29.
Reply With Quote
  (#5) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 12-08-2021, 11:30

Приеми бет-а и ще видиш физически дали няма как да стане. Това, че ти си ограничен (инвалид) не означава, че и другите са приятелче.


На база на скрола ми има поне 3 пъти повече порграми ?? Освен физически май и ментален хендикап имаш я ни разясни какво точно имаш предвид, ако може с link с обяснение от нормален чоевк.
Reply With Quote
  (#6) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 12-08-2021, 11:34

Quote:
Originally Posted by BabaYagaV2 View Post
Приеми бет-а и ще видиш физически дали няма как да стане. Това, че ти си ограничен (инвалид) не означава, че и другите са приятелче.


На база на скрола ми има поне 3 пъти повече порграми ?? Освен физически май и ментален хендикап имаш я ни разясни какво точно имаш предвид, ако може с link с обяснение от нормален чоевк.
Какъв линк ти трябва за обяснение бе олигофрен, имаш SCROLL DOWN в Task Manager-a по който си личи че имаш още 3 пъти по толкова пуснати програми, защо не Scroll down-a на клипа да ги видим и тях ?
Reply With Quote
  (#7) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 12-08-2021, 11:40

Quote:
Originally Posted by Nameless View Post
Какъв линк ти трябва за обяснение бе олигофрен, имаш SCROLL DOWN в Task Manager-a по който си личи че имаш още 3 пъти по толкова пуснати програми, защо не Scroll down-a на клипа да ги видим и тях ?

0:21 ~ 0:23
1:37 ~ 1:42

Ти определено имаш ментален хендикап обаче.


Last edited by BabaYagaV2; 12-08-2021 at 12:17.
Reply With Quote
  (#8) Old
Nameless Nameless is offline
 
Posts: 20
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2021
Default 12-08-2021, 11:49

Quote:
Originally Posted by BabaYagaV2 View Post
0:10 ~ 0:12
1:38 ~ 1:42

Ти определено имаш ментален хендикап обаче.

Сам можеш да напишеш в Youtube, how to hide process in task manager, нали ? Или е нужно линк като за малоумен ?
Reply With Quote
  (#9) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 12-08-2021, 12:04

Quote:
Originally Posted by Nameless View Post
Сам можеш да напишеш в Youtube, how to hide process in task manager, нали ? Или е нужно линк като за малоумен ?
От колко кладенеца вода ще се опитваш да вадиш? Не знам, но аз ще продължавам да се забавявам на твой гръб.

Я ми обясни как програмката ми пуска с такава точност electric скила? Може би изкуствен интелект разбира кога точно админа ще каже старт?




Знам, че вмомента се чувстваш така, но напъни се малко да измислиш отговор. Нека забавата да не спира






П.с все още е в сила бет-а ще ти снимам как собственоръчно си натискам копчетата. Да не ти прегрее малкото мозъче докато мислиш начини да избягваш този вариант
Reply With Quote
  (#10) Old
BabaYagaV2 BabaYagaV2 is offline
 
BabaYagaV2's Avatar
 
Posts: 85
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jun 2021
Default 13-08-2021, 10:59

@Nameless

Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©