Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
WARLORD WARLORD is offline
 
Posts: 24
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Germany
Question Двоен Статс - 04-03-2015, 12:41

Здравейте, имам проблем със двойния статс. Като проблема се изразява в това, че не мога да го активирам на един от героите ми. В случая, героят е " WARLORD " . Пробвах продължение на седмица, всеки път дава, че са въведени повече точки, което разбира се не е така. Писах няколко пъти "на админ " в сайта, което е дадено като опция, отговор никакъв. Защо изобщо сте го посочили като вариант,това да изпратиш въпроса си до админ, като очевидно никой няма да ти отговори не знам.
На друг герой, които е във същото acc, активирането се получава без проблем.
В едно acc, само на един герой ли можеш да активираш двоен статс и ако това е така, защо никъде не сте пояснили?!
Моля, да оправите този проблем, тъй като това ми забавя изпълняването на questa и следователно развитието на самия герой.
Ако трябва да се премести героя в друго acc, нямам проблем, стига да го разрешим този въпрос по - бързо.
Благодаря ви!
Reply With Quote
  (#2) Old
mAcCaRroN mAcCaRroN is offline
 
mAcCaRroN's Avatar
 
Posts: 73
Mood: Horny
Thanks: 5
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 05-03-2015, 11:40

може и на петте героя да си направиш двоен статс по принцип.


The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence...
Reply With Quote
  (#3) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 05-03-2015, 12:50

h1 al


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
Reply With Quote
  (#4) Old
WARLORD WARLORD is offline
 
Posts: 24
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Germany
Default 05-03-2015, 14:43

Quote:
Originally Posted by maccarron View Post
може и на петте героя да си направиш двоен статс по принцип.
може, но явно не може. поне при мен съществува този проблем, както съм написал, в продължение на седмица опитвах. повече не виждам смисъл, моля, който трябва да предприеме мерки и да разреши този проблем. с каквото мога ще помогна, затова и написах, че нямам против дори да се премести героя в друг акаунт... въпреки, че са направени в един с цел.
Reply With Quote
  (#5) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 05-03-2015, 20:27

може ли да кажеш , когато цъкнеш да го активираш не ти ли дава да добавяш точки? обясни малко по-добре какво става когато кликнеш да го активираш.
Reply With Quote
  (#6) Old
WARLORD WARLORD is offline
 
Posts: 24
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Germany
Default 06-03-2015, 09:36

разбира се, това, което става, е че независимо, колко точки сложа, в което и да е от двете 'статс' полета, ми дава, че са повече. пише ми /примерно/ имате 10 точки сложили сте 1, нямате достатъчно точки.... тоест без значение, колко точки сложа ми дава, че са повече от тези, които имам. дори и 1 точка да сложа пак ми дава, че са повече.

не бъркам никъде в процеса по активирането, както казах по - горе, на др. герой в същото ацц съм го активирал и сменям когато реша. не прави никакъв проблем. на този обаче нещата стоят по - различно и вече 2ра седмица не мога да си мина куеста.

няма ли администратори тоя форум, за какво е тоя раздел проблеми като никои не ти обръща внимание. никаква коректност, придружена с безразличие, ако нямате време или не знаете, как да се справите с тоя проблем, просто го кажете. дайте някаква яснота!
Reply With Quote
  (#7) Old
WARLORD WARLORD is offline
 
Posts: 24
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Germany
Default 06-03-2015, 09:43

Reply With Quote
  (#8) Old
WARLORD WARLORD is offline
 
Posts: 24
Mood: Devilish
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Germany
Default 06-03-2015, 09:45



Quote:
Originally Posted by WARLORD View Post
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©