Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#21) Old
Serenity Serenity is offline
 
Serenity's Avatar
 
Posts: 25
Mood: Sneaky
Thanks: 4,294,967,295
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Aug 2014
Default 17-03-2015, 17:54

BanneD has been Banned!

HUH has been Banned!

1-ри път 3 дни,2ри път блок на акаунт за 2 дни.


Не хаби думи за онзи, с когото е безполезно да се говори.
Reply With Quote
  (#22) Old
FUCKYOUBZ FUCKYOUBZ is offline
 
Posts: 3
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Default 17-03-2015, 18:00

BanneD and HUH don't care anymore just login here and play without hacker,adders and more things,Serenity login you too ;)
Reply With Quote
  (#23) Old
man0v man0v is offline
 
man0v's Avatar
 
Posts: 239
Mood: Amazed
Thanks: 3
Thanked 14 Times in 12 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 17-03-2015, 18:06

ма кви сте смешни едни такива всичките,тоз пък волдемор ли луцифер ли пълен скатавник,никога няма да усетите тръпката на тая игра ве дечица,едно време беше шоуто а сега вече запустяла работа.стоите 15 човека пред дав и се псувате на майка и са кълнете и си бийте чикий по цял ден и цела вечер,ей тука само ше си спомняте за мене и още някой хора треа да качат зала на славата за всички времена в тоя сървар.


Всеки може да напикае пода, бъди мъж, насери тавана.




http://prikachi.com/images.php?images/758/8102758x.png
Reply With Quote
  (#24) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 17-03-2015, 19:02

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Alo, igrachite kogato nqmahte gm-ta koi bqhte (viziram siso baluka i gilda mu) , togava samo revqhte sreshtu Born2Win, a sega ne pravite li tochno tova sreshtu koeto plakahte, baluci? Qzuk che igrachite sprqha, shoto vidqha za kfo stava na vupros, ta nqkoi daje ne sa i pochvali, obache dokato igraeha az ne pomnq vie da ste bili nqkf faktor bilo tuk ili optinet?

ps. v sofiq sm, misho
Виж сега мойто момче сисо балъка няма ГМ тук, и не съм ревал срещу Born2Win ли какви бяхте там това трябва да се знае че с останалите гуйлди си правехте ташак това не е мой проблем.Но не виждам смисъл да ти обеснявам тъй като се знае кой какъв не виждам логика да базирам срещу вас не е в мой стил, а пиявици като вас винаги ще намерят начин да критикуват другите, това трябва да се знае!


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
Reply With Quote
  (#25) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 17-03-2015, 19:05

Quote:
Originally Posted by Amaranth View Post
Виж сега мойто момче сисо балъка няма ГМ тук, и не съм ревал срещу Born2Win ли какви бяхте там това трябва да се знае че с останалите гуйлди си правехте ташак това не е мой проблем.Но не виждам смисъл да ти обеснявам тъй като се знае кой какъв не виждам логика да базирам срещу вас не е в мой стил, а пиявици като вас винаги ще намерят начин да критикуват другите, това трябва да се знае!
ps. Та кой в началото, който не е разбирал играта може да бъде силен логично изказване!


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
Reply With Quote
  (#26) Old
Voldemeur Voldemeur is offline
 
Voldemeur's Avatar
 
Posts: 207
Mood: Aggressive
Thanks: 15
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 17-03-2015, 19:31

Quote:
Originally Posted by man0v View Post
ма кви сте смешни едни такива всичките,тоз пък волдемор ли луцифер ли пълен скатавник,никога няма да усетите тръпката на тая игра ве дечица,едно време беше шоуто а сега вече запустяла работа.стоите 15 човека пред дав и се псувате на майка и са кълнете и си бийте чикий по цял ден и цела вечер,ей тука само ше си спомняте за мене и още някой хора треа да качат зала на славата за всички времена в тоя сървар.
напълно си прав между другото.не знам защо ме хулите толкова много , но както си решите.мубз не е стария мубз , който за съжаление не съм цъкал никога сериозно , освен сега.
Reply With Quote
  (#27) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 20:20

Bjerger , напълно си прав. Не може да се каже на черното, бяло. Почти същото е , да аддват се итеми за пари с гъза си, правят се спотове за определени хора на скрити карти за пари отново, има стерли , който са по-силни , ест за пари. Но там не съм виждал някое гм да буфка някой на ацц дуел или на хоф. Просто, защото няма гм-та буфери, това е единсвената разлика, но това не променя пародията и на двете места. Просто отдавна няма български сървъри, който стават за нещо. Иначе съм напълно съгласен с теб.
Само да вметна , че съм съгласен за едно нещо и с Манов и много правилно го е написал и той, за тръпката. Защо , няма смисъл да се коментира, ясно е защо.
Илюзията е пълна отдавна ...

Last edited by djingibi; 17-03-2015 at 20:37.
Reply With Quote
  (#28) Old
Merenge Merenge is offline
 
Posts: 32
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2014
Default 17-03-2015, 20:30

bandata na adnatite pak li igraqt axaxaxxaax
Reply With Quote
  (#29) Old
djingibi djingibi is offline
 
djingibi's Avatar
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2015
Default 17-03-2015, 20:47

хаахха ти нищо не знаеш, абгрейдва ли са се , вече правят от нещо невъзможно, възможно. само играчи не мога да не призная. :)
Reply With Quote
  (#30) Old
Bjerger Bjerger is offline
 
Bjerger's Avatar
 
Posts: 0
Mood: Dead
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2015
Location: Kappaland
Default 17-03-2015, 20:48

Quote:
Originally Posted by djingibi View Post
Bjerger , напълно си прав. Не може да се каже на черното бяло. Почти същото е , да аддват се итеми за пари с гъза си, правят се спотове за определени хора на скрити карти за пари отново, има стерли , който са по-силни , ест за пари. Но там не съм виждал някое гм да буфка някой на ацц дуел или на хоф. Просто защото няма гм-та буфери, това е единсвената разлика. Е да не е голяма , но се пак. Иначе съм напълно съгласен с теб.
Само да вметна , че съм съгласен за едно нещо и с Манов и много правилно го е написал и той, за тръпката. Защо , няма смисъл да се коментира, ясно е защо...
Илюзия ... ;)
- Realno tam advat na opredeleni hora bezplatno. Vlado taka i nqma da me dopusne da igraq v negoviq server, zatova ne moga da ti kaja dali bufkat po eventi i account dueli. NO kakto tuk ima geroi "." - tozi koito se vodi za nevidim i se sledqt invaziite v nachaloto na sezonite, taka i tam ima podoben geroi (koito e elf .. i da tozi geroi vliza v upotreba za da se bufka s nego ponqkoga).
- Vseki skapan sezon, v koito sym igral tyk mi se nalagashe da igraq s razlichen nick samo i samo da ne mi se spami v nachaloto - kogato qvno se igrae poveche (parvite nqkolko resa).
- Povecheto me znaqt - Radi sym (Bjerger,Collapse,Mechence,Volibear,Kalimdor, Called i oshte edna kamara).
- Sled 8 sezona v normala (segashniq hard) vinagi e imalo adnati, neadekvatni gmta i t.n. Igral sym vs tqh igral sym i v 1 guild s tqh. Realno ne me e zasqgalo koi znae kolko. Vseki hof koito sym spechelil ot kakto igraq si e bil realen(moje da e imalo kasmet de). Hofovete koito sym ostavil nqkoi drug da vzeme na final zashtoto mi e bil ot guilda ili priqtel syshto sa bili redovni (ne tezi koito sam zagubil chisto ili s izmama).
--- Mizerii i banove, nomera ot gmtata vinagi .. No az sym bil svidetel i potarpevsh na po-glupavi ot vashite, na 100% sym siguren. (lek primer: Ceco me e banval zashtoto sym go bil na hof - 3 pati, hora s koito sam igral godini nared sa me discvali s gm,zashtoto im biq guilda za worm ili iz arena, premahvani sa mi znachki ot geroi, vodil sym hof s uchastieto na hora koito sa imali itemi i tochki v poveche ot drugite, mahano mi e gm zashtoto sym se karal s hora s dobaveni itemi che ne trqbva da gi ima i T.N)
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©