Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default Рестарт - 04-07-2017, 14:47

реснете и този сървър, но този път без никакви сетове за кредити и такива тъпотии, нека си е като хард-а изцяло само да се реска лесно - така си беше най-интересно, а и подходящо за лятото.
Ще дам и една идейка, която малко ще разчупи обикновеннита игра:
  • Ексълент предмети да се намират трудно и предимно от земята. Инвазиите нека бъдат пуснати всички като абсолютно всички инвазии (1,2,3,4,5) ще бъдат босове с едква кръв/демич. дори и гоблинчетата да се бият от минимум 3 човека с бъфер и танк. От всеки бокс да падат предмети с приблизително равни статсове. Примерно от 1,2 да пада Scale от 3,4 да пада Brass, а от 5 да пада Plate. Във всичко боксове да има rings и pendants. От всички да падат еднакви оръжия. Така няма да се блъскаме целия сървър в девиас, а хората ще се пръснат по всички градове и ще стават много хубави мелета.
  • Отново ще започнем от най-ниското ниво предмети и постепенно ще променяме предметите във всички боксове с по-силни. Приоритетно от бокс ще падат оредмети БЕЗ luck, предметите с luck нека бъдат МНОГО редки, хората ще събират предмети главно от земята, след като боксовете ще са трудни за биене.
  • Месечните класации за online,resets,DS,SKY,BC да дават боксове, така ще станат МНОГО посещавани и главни ивенти в играта. Да е възможно по всяко време да разменяш STONE/RENA/DINO/BOX OF LUCK за Box1,2,3,4,5 ,блес,соул,лайф,чаос,пера и тн.
  • Максимален брой хора в гилдия нека бъде 7 човека (5 перфектен set up и 2 резервни героя) . Така ще съсредоточим хората да си правят отборчета, с които в последствие ще правим ивенти 5v5, 3v3.

Имам и още много идеи по темата, ако има желание да се направи нещо такова. Главната идея е събирането на предмети да е нещо много много трудно, да се спре това на 3тата седмица да има вече хора с Full build, а да се проточи това "gear"-ване във времето. Да съсредоточим играта, там където трябва да е вниманието, а именно в ивентите предоставени от производителя, да насърчваме отборната игра, отборните мелета и игрането на всички класи. Всички много добре знаем как в началото се избягват някои раси, други са много по-играни, събирането на предмети вече не е кой знае какво и интереса заминава много бързо. С подобен set up хората ще се съсредоточат да се бият, да ходят по инвазии и най-вече да посещават ивентите. Ако има интерес бих помогнал с още идеи и предложения.
Успех


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!

Last edited by Commando; 04-07-2017 at 15:14.
Reply With Quote
  (#2) Old
nokia44 nokia44 is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2017
Default 04-07-2017, 16:13

Добра идея но докато има хора като Kroll-Con7trol да адват итеми никои няма да играе заради това аз се отказах и много други играчи да тарся 1 месец и накрая тои да си адне.
Reply With Quote
  (#3) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 04-07-2017, 22:48

идейте ти са добри колега , ще помислим над тях. ако имаш още пиши ми на скайпа :)
Reply With Quote
  (#4) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 05-07-2017, 09:57

Quote:
Originally Posted by kroll View Post
идейте ти са добри колега , ще помислим над тях. ако имаш още пиши ми на скайпа :)
пратих ти покана в скайп. готов съм да съставя цялостен план, стъпка по стъпка, с конфигурации и характеристика изградени изцяло около идеята за сървър с описанието в по-горния пост.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
Reply With Quote
  (#5) Old
Samsung07 Samsung07 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2017
Default 05-07-2017, 11:01

Quote:
Originally Posted by commando View Post
пратих ти покана в скайп. готов съм да съставя цялостен план, стъпка по стъпка, с конфигурации и характеристика изградени изцяло около идеята за сървър с описанието в по-горния пост.
стойо ти си умно момче, което знае, че човек като андреан руши всичко. какъв е смисъла да опитваш нещо което няма се получи?? то не бяха точки, то не бяха итеми номера, банове.... колега??? а нима не го хулеше самия ти..
Reply With Quote
  (#6) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 05-07-2017, 13:58

Quote:
Originally Posted by Samsung07 View Post
стойо ти си умно момче, което знае, че човек като андреан руши всичко. какъв е смисъла да опитваш нещо което няма се получи?? то не бяха точки, то не бяха итеми номера, банове.... колега??? а нима не го хулеше самия ти..
Човек, честно да ти кажа ми е все тая. Харесвам играта и обичам да се занимавам с нея. Аз давам идеи, мога да изготвя цялостен план в рамките на няколко часа и на мен това не ми коства нищо. Факта, че този сървър и още един имат най-голяма база играчи не ми дава много голям избор, къде да предлагам разни неща. Не искам нищо в замяна, не предлагам нищо. Нито ще се занимавам да съм в екипа, нито ще преправям файлове. Ако има желание от страна на управата на сървъра да се реализира нещо подобно, нека го направят аз ще им помогна до там, до където ми е кеф. ще играя в сървъра, ще си правя кефа и като го прецакат се махам и толкова. Не се обвързвам с нищо/никой и не давам никакви обещания/гаранции за каквото и да е. Отговорността на провалените сезони до сега са си върху управата на сървъра, никога не съм им го спестявал, и никога няма да си го спестя.
Факт е, че в MuOnline, и която и да е друга игра, всичко се върти около парите. Това не е лошо, всеки се опитва да изкара някой лев. Най-добрите сървъри, в която и да е игра са платени/можеш да си купиш разни неща. Проблема на MuOnline сървърите в България е, че търсят бърза печалба и не им пука за последствията. Тук идва и вината на играча, че не предприема нищо и реално няма никакви последствия. Като се прецака нещо, идва новия HYPE, за нов сървър, нещо ново, нова възможност да излезеш на чело в някакви смотани класации, но то е предопределно, че ще продължи няколко месеца МАКСИМУМ. И не е виновен само Цецо, Андреан, Митко и всички хакери редом с тях, а сме виновни всички ние, че се връщаме, но къде да отидем?!
Тук бих искал да дам един съвет, съсредоточете донейтването върху нещо публично, върху неща, до които всеки да има достъп. Оставете съвестните играчи да се развиват и конкурират честно.Тая игра, макар и проста, има много възможности и те са ви пред носа, но просто трябва да се вгледате.
ПС: Аз и без това съм си такъв човек, не мога да си задържа вниманието повече от 1~3 месеца върху която и да е игра. Проблема е, че после пак се връшам.
Успех на всички


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
Reply With Quote
  (#7) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 05-07-2017, 17:08

"Оставете съвестните играчи да се развиват и конкурират честнo"
+1


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
Reply With Quote
  (#8) Old
Samsung07 Samsung07 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2017
Default 05-07-2017, 17:20

Quote:
Originally Posted by halloffame2 View Post
"оставете съвестните играчи да се развиват и конкурират честнo"
+1
шот на теб андреан не ти подари 4 пълни с итеми героя нале?
Reply With Quote
  (#9) Old
Kroll Kroll is offline
 
Posts: 324
Mood: Fine
Thanks: 1
Thanked 22 Times in 21 Posts
Join Date: May 2016
Send a message via Skype™ to Kroll
Default 05-07-2017, 17:31

лека и полека , ще влезат някой неща от идейте и ти благодаря :) продалжавай все така колега.
Reply With Quote
  (#10) Old
Samsung007 Samsung007 is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2017
Default 05-07-2017, 17:50

Quote:
Originally Posted by kroll View Post
лека и полека , ще влезат някой неща от идейте и ти благодаря :) продалжавай все така колега.
що като казвам истината ме банваш? всеедно не мога си направя нова регистрация.. хмм
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©