Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
qwer7 qwer7 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Apr 2018
Thumbs down Тракедия голяма.. by Secret (Kinght) - 08-04-2018, 04:53

Така...ще започна от начало.
Биех си аз червея и дойде едно SM с ник Manqka, та го свалих няколко пъти и след него дойде MG-to Kinght и започна да ме заплашва с бан за дето съм биел приятелчето му (Manqka) пратих го и него в града и изведнъж гм-то Secred дойде на worma и ме свали.Връщам се аз и гм-то си биеше спокойно червея, ок неможах да снимам това, тъй като ме уби бързо.Започна да ми обеснява как имал право да банва който си иска в сървъра и че имал разрешение от Impartial ии... получих бан за клевета и заплахи към ГМ


Реално той ме заплашваше, но дори и да съм го направил е длъжен да прикачи доказателство.

Цитирам: Secret - "няма да е играете вие в този сървър аз решавам, утре ще те отблокирам и ще ти взема итемите и ще ги раздам на евенти" .

Предоставям няколко снимки да видите как се мисли за всевишен въпросното ГМ.
Attached Images
File Type: jpg 5.jpg (98.2 KB, 20 views)
File Type: jpg 1.jpg (99.1 KB, 18 views)
File Type: jpg 2.JPG (15.1 KB, 16 views)
File Type: jpg 3.jpg (98.0 KB, 14 views)
File Type: jpg 6.jpg (98.3 KB, 14 views)

Last edited by qwer7; 08-04-2018 at 10:27.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to qwer7 For This Useful Post:
Bastun (08-04-2018)
  (#2) Old
ncuxooo ncuxooo is offline
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2018
Default 08-04-2018, 07:18

outside това е твоята версия . Истината е че те обихме на червей след което почна да спамиш на поста клевети обиди колко сме били слаби след което гм видя какво пишеш и се мове на червей а Kinght мг-то вобще не е присъствало на битката ! и стига спами на тоя пост не съм длъжен да ти чета простотийте всеки ден ползвай поста по предназначение
Reply With Quote
  (#3) Old
qwer7 qwer7 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Apr 2018
Default 08-04-2018, 10:04

Manqk как да присъства на битката като влезна с гм героя си и биеше червея а ти пазеше на моста..

Много ми е интересно каво съм обиждал на пост като и една обидна дума не съм писал ИСКАМ ДОКАЗАТЕЛСТВО какво съм писал, гм-то ако незнае е длъжен да направи снимки преди да наложи бан.


Предлагам на админ, ако възможно да провери логовете на червея дали гм-то го е зимал.

Last edited by qwer7; 08-04-2018 at 10:16.
Reply With Quote
  (#4) Old
mnogodebel mnogodebel is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2018
Default 08-04-2018, 12:49

това гм не заслужава правата си.

първо всеки го знае като конфликтна личност, а и близостта му с маняка означава, че е чукнат малко в главата.
второ - не веднъж е засичан рано сутринта с гм героя си. какво би правил човек рано сутрин с гм героя? - един бог знае.
лично мен ме е заплашвал да не се закачам с маняка. а и е смешен, защото оня ден плашеше собственика цецо с импартиал, след като цецо махна бан на един играч.
Reply With Quote
  (#5) Old
ncuxooo ncuxooo is offline
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2018
Default 08-04-2018, 13:57

генчо ти си роден за гм в тоя сървар нали всички са адд ти ще оправиш нещата ьхахахахаха направете го гм
Reply With Quote
  (#6) Old
ncuxooo ncuxooo is offline
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2018
Default 08-04-2018, 14:08

като не си бил с на червей вчера за ко вобще коментираш ....
Reply With Quote
  (#7) Old
qwer7 qwer7 is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Apr 2018
Default 08-04-2018, 17:44

а ти като незнаеш какво е правил това гм и как ме е заплашвал защо изобщо пишеш в темата ?
Reply With Quote
  (#8) Old
Lee_Sin199 Lee_Sin199 is offline
 
Posts: 32
Thanks: 132
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2018
Default 08-04-2018, 18:08

Quote:
Originally Posted by qwer7 View Post
Така...ще започна от начало.
Биех си аз червея и дойде едно SM с ник Manqka, та го свалих няколко пъти и след него дойде MG-to Kinght и започна да ме заплашва с бан за дето съм биел приятелчето му (Manqka) пратих го и него в града и изведнъж гм-то Secred дойде на worma и ме свали.Връщам се аз и гм-то си биеше спокойно червея, ок неможах да снимам това, тъй като ме уби бързо.Започна да ми обеснява как имал право да банва който си иска в сървъра и че имал разрешение от Impartial ии... получих бан за клевета и заплахи към ГМ


Реално той ме заплашваше, но дори и да съм го направил е длъжен да прикачи доказателство.

Цитирам: Secret - "няма да е играете вие в този сървър аз решавам, утре ще те отблокирам и ще ти взема итемите и ще ги раздам на евенти" .

Предоставям няколко снимки да видите как се мисли за всевишен въпросното ГМ.
axaxaxaaxaxaxaxa

Last edited by Lee_Sin199; 08-04-2018 at 18:36.
Reply With Quote
  (#9) Old
ncuxooo ncuxooo is offline
 
Posts: 43
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2018
Default 08-04-2018, 12:45

аз бях един елф с ник наркоманка-бъфер не съм пазел мост като ме прати в давиас се върнах от моста и те обих и почна да спамиш на пост червея беше източен на твой гръб го зех затова пишеше цинизми.... при положение че и гм наблюдава битката на червей ти с цялата си наглост продължи с цинизмите както всеки път и като ти забраниха поста почна да заплашваш с цветомир ... то бива бива ама чак пак толкос . нестига че си наи-големия бот в сервера цялата ти игра е с бъф и 2 мута щото с 1 ти е мнг трудно и нямаш шанс! ти като цяло всеки пат ревеш ! и импа като те бан пак ти си беше виновен пак рева сумати време на поста че нагласят хофове кви ли не глупости ръсиш осещай са малко младеж ши си вкараш таралеж в гащите някои път !
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©