Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default race event - 04-06-2013, 23:11

http://prikachi.com/images.php?images/834/6186834C.jpg

tova e ako ne se burkam 2rata obikolka , na koqto se vijda 4e shtah da sam 1vi

вижда се как ХеМоН ме убива :)
  (#2) Old
Varane Varane is offline
 
Posts: 14
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 04-06-2013, 23:17

Видно е ,че game-master-а не става , след 3 старта едвам почна евента ... 1-вото ... дава старт правим 2 обиколки тръгваме на 3-тата и оня стоп ... тръгнали сме рано, на 2-рата айде пак някой убивал дава старт поселдван от стоп ... 3-тото път пък тоя хемон уби всички ни тоя само го гледа и не си разваля кефа.
  (#3) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 05-06-2013, 00:00

Quote:
Originally Posted by varane View Post
Видно е ,че game-master-а не става , след 3 старта едвам почна евента ... 1-вото ... дава старт правим 2 обиколки тръгваме на 3-тата и оня стоп ... тръгнали сме рано, на 2-рата айде пак някой убивал дава старт поселдван от стоп ... 3-тото път пък тоя хемон уби всички ни тоя само го гледа и не си разваля кефа.
видно е, че всеки път като кажех старт, започвахте да се килвате и не можеше да се тръгне като хората, видно е и че тръгнахте като Еуфория ви каза, а мисля, че не той водеше евента???
  (#4) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 05-06-2013, 00:02

Quote:
Originally Posted by dandio View Post
http://prikachi.com/images.php?images/834/6186834c.jpg

tova e ako ne se burkam 2rata obikolka , na koqto se vijda 4e shtah da sam 1vi

вижда се как ХеМоН ме убива :)
Баннат е за 1 ден.
  (#5) Old
Varane Varane is offline
 
Posts: 14
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 05-06-2013, 12:14

Quote:
Originally Posted by brokep View Post
видно е, че всеки път като кажех старт, започвахте да се килвате и не можеше да се тръгне като хората, видно е и че тръгнахте като Еуфория ви каза, а мисля, че не той водеше евента???
,,Кажех" ... щом тогава, когато дадеш старта силните започваха да бият слабите пред тебе, защо ти не ги наказа а ги гледа и + това ги пусна и на следващия старт даже не ги отстрани от събитието.

Почти 50% от колектива трябва да вземате частни уроци по БЕЛ ...
  (#6) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 05-06-2013, 20:49

Quote:
Originally Posted by Varane View Post
,,Кажех" ... щом тогава, когато дадеш старта силните започваха да бият слабите пред тебе, защо ти не ги наказа а ги гледа и + това ги пусна и на следващия старт даже не ги отстрани от събитието.

Почти 50% от колектива трябва да вземате частни уроци по БЕЛ ...
Виж, не знам защо само ти си недоволен от мен, не знам и защо от всички евенти, които правих, пак само ти се оплакваш. Да, не може да се угоди на всички, колкото и да се опитва човек, но приеми, че не може само един човек или само определени хора да печелят евенти - рейс евента го печели този, който си е направил обиколките, файнд евента го печели този, който ме намери, чейс евента го печели най-бързия, тривията също. Ако очакваш да печелиш евенти при мен само заради някакво недоволство, то аз не съм твоя човек, съжалявам. Правя евенти, за да може играчите да са доволни. Само и единствено за това. За момента ти си единствения недоволен. Направи си изводите сам.
Наздраве
  (#7) Old
dandio dandio is offline
 
Posts: 73
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 3 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 05-06-2013, 22:06

един админ да има които да иска да прави евънти вие и него ще откажете ...
  (#8) Old
Varane Varane is offline
 
Posts: 14
Mood: Bahahaha
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 06-06-2013, 00:05

Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.
  (#9) Old
brokep brokep is offline
 
brokep's Avatar
 
Posts: 284
Mood: Angelic
Thanks: 3
Thanked 17 Times in 17 Posts
Join Date: Jun 2013
Location: Sofia, BG
Send a message via Skype™ to brokep
Default 06-06-2013, 00:18

Quote:
Originally Posted by varane View Post
Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.
Аз мисля, че казах достатъчно, мисля, че и мнението след моето показва за какво става дума. Не мисля да ти се обяснявам, защото виждам, че няма смисъл от това - ти си знаеш едно и си гледаш само натам. Ако искаш ме реди, ако искаш ме псувай, ако искаш каквото искаш прави. Просто съм над това да се впечатлявам, че някой ме е напсувал, защото знам каква е средната възраст на играчите, минал съм отдавна през детските години и съм надживял всичко подобно. Ако си спечелиш евент, си си го спечелил (каквото и да ми пишеш тук, то това няма да повлияе на поведението ми по време на евент), ако не спечелиш евент - не си го спечелил (и имаш пълното право да ме редиш тук - във форума). За мен казаното по темата е достатъчно. От тук нататък на темата за това какъв съм, дали допускам да ме псуват от първия ми ден като ГМ, какъв ще съм след 10 или 30 дни и т.н. можеш да се чувстваш спокоен да си я водиш сам.
  (#10) Old
asdf asdf is offline
 
Posts: 36
Mood: Talkative
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 06-06-2013, 01:05

Quote:
Originally Posted by varane View Post
Ама от кое да съм доволен бе ...
-не може да проведе 1 обикновен събитие
-не знае да пише
-не наказва нарушители
Какво да говоря ... не съм за спечелването, по това съм много честен , винаги признавам този,който е победил, както в истинския живот така и в играта.
Ти от пътви ден позволяваш да те псуват играичте какъв ще станеш за напреде незнам.
Ти добре ,че си грамотен ПЪТВИ !
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©