Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
Shouldu Shouldu is offline
 
Posts: 28
Mood: Busy
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2014
Default Тривиа - 06-03-2016, 14:57

Довечера след 22.00ч, ще правя тривиа в сървара с лично мои айтеми. Пиша на пост въпрос, и който отговори първи печели съответния айтем. Снимките ще кача тук във форума в тази тема, за да не си мислите, че лъжа.

Ще играете за 3 сета. Всеки въпрос, ще е за 1 айтем от сета.

Трите сета са: Brass Luck Ref DD 11/16, Sphinx Luck Rate DD 11/16, Legendary Luck Rate Ref 11/16

Въпросите ще са по моя преценка с каква трудност. Отделно ще играете и за крила Luck ML 11/4.

Всеки е добре дошъл в моята импровизирана тривия. Дано останете доволни.


Мога и още некви евенти направя за по 20 фарм от всяко. Само дайте некви идеи, ако искате.
Reply With Quote
  (#2) Old
Shouldu Shouldu is offline
 
Posts: 28
Mood: Busy
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2014
Default 06-03-2016, 15:20

Ще играете и за bless/soul/life на въпрос по 20. Давайте тука идеи за други евенти, не само тривиа..да разнообразя малко
Reply With Quote
  (#3) Old
Shouldu Shouldu is offline
 
Posts: 28
Mood: Busy
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2014
Default 06-03-2016, 15:28

а ако има начин да пиша на целия сървар като админ още по-добре.
Reply With Quote
  (#4) Old
Fresh Fresh is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2015
Default 06-03-2016, 15:55

ако имам време може аз да пиша въпроса а те на тебе да ти отговарят само не съм сигурен че ще имам време
Reply With Quote
  (#5) Old
Eowyn Eowyn is offline
 
Posts: 187
Mood: Wasted
Thanks: 2
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 06-03-2016, 18:01

Quote:
Originally Posted by fresh View Post
ако имам време може аз да пиша въпроса а те на тебе да ти отговарят само не съм сигурен че ще имам време
остави човека да си свърши работата...
Reply With Quote
  (#6) Old
Fresh Fresh is offline
 
Posts: 11
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2015
Default 06-03-2016, 18:42

аз просто му предлагам той ако иска да ме викне
Reply With Quote
  (#7) Old
Shouldu Shouldu is offline
 
Posts: 28
Mood: Busy
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2014
Default 07-03-2016, 00:38

само не разбрах, защо ми убихте кефа да направя 1 тривиа? трябваше ли да ме банвате на пост?? айтемите са си мои и ще правя с тях каквото аз си реша. къде видяхте некъв проблем, че ми баннахте поста? за хората, които спечелиха - честито имаше такива да. няма лъжа, раздадох 3 сета, много блессове, много соулове крила 11/4, ключове +5 и още неща. нека, който е спечелил да драсне 1 ред и да каже, че си го е спечелил честно. това е от мен.
Reply With Quote
  (#8) Old
3334 3334 is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 07-03-2016, 09:39

az spechelix mnogo po dobar beshe ot eventite koito prat adminite s nagrada 200 cr tvoq beshe po qk item l ref dd +11 zex brass da go dyhat gmatata i adminite boklyci
Reply With Quote
  (#9) Old
Said Said is offline
 
Said's Avatar
 
Posts: 1
Mood: Cheerful
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 07-03-2016, 10:53

Quote:
Originally Posted by shouldu View Post
само не разбрах, защо ми убихте кефа да направя 1 тривиа? трябваше ли да ме банвате на пост?? айтемите са си мои и ще правя с тях каквото аз си реша. къде видяхте некъв проблем, че ми баннахте поста? за хората, които спечелиха - честито имаше такива да. няма лъжа, раздадох 3 сета, много блессове, много соулове крила 11/4, ключове +5 и още неща. нека, който е спечелил да драсне 1 ред и да каже, че си го е спечелил честно. това е от мен.


аз ти баннах поста,бъди късметлия,че е само толкова...има си правила ще се научите да ги спазвате ! всеки който бъде фанат да спами или да псува на пост ще отнесе наказанието си !
Reply With Quote
  (#10) Old
Amaranth Amaranth is offline
 
Amaranth's Avatar
 
Posts: 345
Mood: Happy
Thanks: 11
Thanked 18 Times in 18 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-03-2016, 13:25

Quote:
Originally Posted by shouldu View Post
само не разбрах, защо ми убихте кефа да направя 1 тривиа? трябваше ли да ме банвате на пост?? айтемите са си мои и ще правя с тях каквото аз си реша. къде видяхте некъв проблем, че ми баннахте поста? за хората, които спечелиха - честито имаше такива да. няма лъжа, раздадох 3 сета, много блессове, много соулове крила 11/4, ключове +5 и още неща. нека, който е спечелил да драсне 1 ред и да каже, че си го е спечелил честно. това е от мен.
влез в игра, за малко ако обичаш.


[Friends] Amaranth ' Born2KiLL
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©