Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#11) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 28-12-2013, 19:59

Sawyer/Kris e edin ot samoprovuzglasilite se bojestva v toq server, kato Snorje/Volibear/ i drugite takiva palqci, a vsi4ki koito sa igrali tuka pove4e ot edin sezon znaqt za tqhnite izmekqrski nomera. Sawyer kato doide s toq nick v Imbata uj mnogo ni bieshe.. a se okaza 4e ima prusteni i pend +9 ^^ Mnogo zimashe SKY a se okaza 4e bugva. Snorje - Radi minaliq sezon mnogo reveshe sreshtu TseKO 4e bil adnat i 4e bil mnogo pro, a vsushtoto vreme e DUPER:) Da ne zemete da mi se opravdavate sega shtoto nali znaete 4e ne mi puka :) Za malko da zabravq PROTO Jesus, koito beshe bannat ot Optinet i Rage-a za Speed , no po negovi dumi tova ne bilo taka i ne sum zapoznat s slu4aq :D

Ne mislite li 4e e vreme da se mahne toq smeshen HOF EVENT Ili pone da se zameni s neshto koeto naistina e Hall Of Fame, a ne prodajno-naglaseni PK eventcheta .

Nazdrave ot 4i4o vi stefcho PA3BPATA!
  (#12) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 28-12-2013, 20:02

Принципно за Ради (Volibear) не е изпускал инвазия, както и сега за 4-ки (Snorje и Support) , просто беше събрал на куп ~200 box-a, дори бях свидетел когато ги мяташе и събра 3 итема Unicorn - 75 % от сета, за TseKO всики знаем за купените му итеми, няма какво друго да коментирам.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#13) Old
PA3BPAT PA3BPAT is offline
 
Posts: 102
Mood: Wasted
Thanks: 22
Thanked 22 Times in 19 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 28-12-2013, 20:08

Mladi Yoane, kakto vsi4ki znaem za TseKO, taka vsi4ki znaem i za Radi :) Razlikata e 4e TseKO nikoga ne mi e pisal romani po skype i v igrata za razlika ot novelista Radi :)

A tova 4e Izkomenitra samo 50% ot tova koeto napisah a po to4no tova koeto napisah za Radi govori samo po sebe si 4e i ti si namazal ;) Toq sezon ne vi znam aferite, no sum siguren 4e pak sa dulboki i mazni. Kato na TuZa A**la axhxha.


The Only Good System Is The Sound System.

Free Party Is Not A Crime.

Last edited by PA3BPAT; 28-12-2013 at 20:13.
  (#14) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 28-12-2013, 21:14

Той, Ради, колко много пише ме съмнява да ти е писал романи. Намазал съм - въртял ми е 4 итема от сета и ги направи, това е. Това за jesus ми е пределно ясно и съм го писал и в други теми за спееда. Sawyera също му знаем мизериите... няма какво да се коментира/


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#15) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 29-12-2013, 12:28

Ее не забравяйте и мене бе :( .
Админите иначе са доста добри бе! Взеха ми итемите и ги раздадоха на сървъра :Д Не е зле :Д Бати бозата :Д
  (#16) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 29-12-2013, 18:03

Quote:
Originally Posted by Kaelz View Post
Ее не забравяйте и мене бе :( .
Админите иначе са доста добри бе! Взеха ми итемите и ги раздадоха на сървъра :Д Не е зле :Д Бати бозата :Д
Като са ти раздали итемите какво селваш Kaelz i Greg-a - http://forum.mubz.bg/showthread.php?t=1012 ето я темата.

Нали са ти били раздадени итемите, а в Kaelz имаш 3 сета, пък и селваш Legolas (Gregg) кво си измисляш... все едно на някой админ му е притрябвало да ти подарява дупените итеми.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#17) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 29-12-2013, 18:04

Quote:
Originally Posted by Kaelz View Post
Ее не забравяйте и мене бе :( .
Админите иначе са доста добри бе! Взеха ми итемите и ги раздадоха на сървъра :Д Не е зле :Д Бати бозата :Д
Като са ти раздали итемите какво селваш Kaelz i Greg-a - http://forum.mubz.bg/showthread.php?t=1012 ето я темата.

Нали са ти били раздадени итемите, а в Kaelz имаш 3 сета, пък и селваш Legolas (Gregg) кво си измисляш... все едно на някой админ му е притрябвало да ти подарява дупените итеми.
Освен да са продадени в магзина, защото са дупени и да говориш чее били подарени насам-натам.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
  (#18) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 29-12-2013, 22:16

Стига ма намесвайте и мене ! ясно му било на yoan кфо ти е ясно и на мен ми е ясно още на 15 реса имахте с николай сетове на 11 с 2 опциии стига ми се правете точно вие на света вода сички знаем че има определен брой usеri който имат Афери както каза РАЗВРАТ може да се броят на пръсти но си ги има !
  (#19) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 30-12-2013, 00:35

Quote:
Originally Posted by Jesus View Post
Стига ма намесвайте и мене ! ясно му било на yoan кфо ти е ясно и на мен ми е ясно още на 15 реса имахте с николай сетове на 11 с 2 опциии стига ми се правете точно вие на света вода сички знаем че има определен брой usеri който имат Афери както каза РАЗВРАТ може да се броят на пръсти но си ги има !

Ето случайни снимки на някои от частите от сета ми, когато са били копувани.

helma - http://prikachi.com/images/251/6901251i.jpg

boots - http://prikachi.com/images/257/6901257V.jpg

Армора ми падна от sky, a pants ми го подариха, нека да е бил адднат. -.-
Ps. Само хора в guild-a знаят колко на брой части съм fellnal, докато сабера целия, за това не ми говори за адднати сетове.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©