Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default Cathal - 25-12-2013, 17:01

А господине може ли да ми покажеш ти къде си в случая и от къде си сигурен че play не е бъгнал тантала ??? Това ми е много чудно но както ще да е винаги е било и винаги ще бъде наши и ваши ето ти прост пример за това което казвам гледайте го няма да сбъркате !


http://www.youtube.com/watch?v=ibWkLx3BaXQ
  (#2) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-12-2013, 18:11

" Относно бана поставен днес на тези двама играчи, ще кажа следното. Снимково доказателсво имам предоставено от @play, а и също така бях свидетел на това какво те правеха. Не е нужно да пускам цяла тема, защото някой е решил да си прави каквото си знае. (http://store.picbg.net/pubpic/14/2E/...46ea26142e.jpg - около тантала може да се забележи, че е имало "ice", а и аз бях свидетел на това, което те правеха заедно)
Общо взето, относно това дали съм премахвал банове, не, не съм. Той го е направил сам. (6. FIRMA Unbanned character: play 79.243.X.X 04:57:57 25/12/13, това е взето директно от логовете на аканута му и всяко друго ГМ може да потвърди моите аргументи)
Като не сте запознати с фактите, по-добре не пускайте вашите безмислени теми, които не служат за нищо, а само да повдигат излишни свади."


Смешна работа. Искам да заявя пред целия сървар, как Cathal ме килваше на инвазия и ме псуваше и ме мооваше във затвора... е нямам снимки, но пък трябва да ми вярват, защото бях там и го видях със собствените си очи ( само +0,75 съм). Та сега сериозно, всеки може да банне някой и да каже бях там, като няма снимки няма наказание или поне така трябва да бъде иначе ще почне да се злоупотребява, дори в този случай да не е така. Това исках да кажа в предната тема, но вече беше локната. Не го знам кой е Катала (кой му е нормал херото), но за 1 ден на няколко пъти негови постъпки ми се сториха много страни и лишени от всякакъв смисъл.
ПС: в този ред на мисли Брокеп или Брокер нз какво точно трябва да му значи ника, си върши много добре работата.
  (#3) Old
Cathal Cathal is offline
 
Posts: 79
Mood: Fine
Thanks: 0
Thanked 23 Times in 18 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Sofia, Bulgaria
Send a message via Skype™ to Cathal
Default 25-12-2013, 19:02

Не знам на какво се базират вашите нападки срещу мен, но НЕ мисля, че има нещо основателно в тях. Защо ми е да лъжа относно подобни неща? Дори предоставих снимково доказателство, тъй като аз умрях преди него и не можах да направя това, което човека дал ми снимката успя. За пореден път казвам, че бан не съм махал на никого, а просто си изказах мнението върху оплакването срещу @play, имам право да го правя, това не засяга никои от дадените ми права.


Veni. Vidi. Vici.
  (#4) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 25-12-2013, 19:24

Quote:
Originally Posted by cathal View Post
Не знам на какво се базират вашите нападки срещу мен, но НЕ мисля, че има нещо основателно в тях. Защо ми е да лъжа относно подобни неща? Дори предоставих снимково доказателство, тъй като аз умрях преди него и не можах да направя това, което човека дал ми снимката успя. За пореден път казвам, че бан не съм махал на никого, а просто си изказах мнението върху оплакването срещу @play, имам право да го правя, това не засяга никои от дадените ми права.
Не съм казал, че не е бъгвал. Може и да е бъгвал може и да не е, няма снимков материал. На тази снимка, която си качил нищо не доказва, има 2 елфа на нея и няма айс на тантала. Не те обвинявам, че си го баннал за лична изгода, а в това, че ако беше някой друг, за такава снимка нямаше да бъде баннат.
  (#5) Old
RedPride RedPride is offline
 
Posts: 57
Mood: Aggressive
Thanks: 2
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Dec 2013
Default 25-12-2013, 19:37

Quote:
Originally Posted by Friend View Post
Не съм казал, че не е бъгвал. Може и да е бъгвал може и да не е, няма снимков материал. На тази снимка, която си качил нищо не доказва, има 2 елфа на нея и няма айс на тантала. Не те обвинявам, че си го баннал за лична изгода, а в това, че ако беше някой друг, за такава снимка нямаше да бъде баннат.
bratle te sa ot edin guild, kvo se razpravqsh :)
  (#6) Old
Jesus Jesus is offline
 
Jesus's Avatar
 
Posts: 249
Mood: HaHa
Thanks: 3
Thanked 5 Times in 4 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 25-12-2013, 21:32

Cathal ти ебаваш ли са с нас ??? преди време когато Traxex бъгваше танталите и имаше елфи до него имаше ацките оплаквания но какво викахте вие не се знае кой е бъгнал тантала. Вземете се стегнете да не ви напляскам скоро време не го приемай като заплаха нищо лично :) искам просто справедливост
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©