Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Deadpool Deadpool is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2016
Default Gpower не оставя да се играе спокойно - 08-11-2016, 08:38

Здрасти, днес СМ-то GPOWER цяла сутрин не спря да ме убива и да ме мести, сигурно продължи около час и нещо докато накрая не се отказа. Причината беше, цитирам "няма да спиш тук" дори като му обясних че няма да ме махне и цял ден ще съм там. Плащам си за да мога да играя нормално и да оставям АФК и той ми разваля играта, ако това все го прави и е безнаказано не виждам смисъл да си давам парите..

http://dox.bg/files/dw?a=f5ac51c05d - това е клип как не спира да ме убива и да ме мести..

Надявам се да се вземат някакви мерки..
Reply With Quote
  (#2) Old
GPOWER GPOWER is offline
 
Posts: 8
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 1 Post
Join Date: Oct 2016
Default 08-11-2016, 09:48

1. Забранено е псуването или споренето с Админи и Game Master-и!
2. Забранено е да се рекламират други сървъри. Който рекламира ще бъде баннат завинаги по IP и мрежа!
3. Забранено е да ползвате всякакви видове хакове и непознати програми.
4. Забраненo е да слагате всякакъв вид патчове в Game Client-a си.
5. Забранени са trade измамите. Правете снимки винаги когато правите сделки.
6. Забранено е БЪГВАНЕТО на Златните животните с Ice Age и Poison.
7. Забранено е да бягате от Guild War ако някои ви избяга от wara се оплачете и този дето ви е избягал ще получи бан!
8. Като си давате паролата на някои или купувате акаунт го правите на собствен риск. Ние не носим отговорност за ограбени акаунти и сменени пароли.
9. Забранено е да се представяте за Админ, като приятел на такъв или Гейм Мастър.
10. Забранени са заплахите с бан.
11. Забранено е да се затваря Blood Castle 6 преди да остават само 3 минути до края.
12. Забранено е да псувате на POST и в Davias града или до града.
13. Забранено е спаменето на POST. Ползвате личен чат за да си пишете с някой а не POST.
14. Забранено е даването на /trade или /party на опонента ви по време на PK Евент наказва се с изгонване.
15. Забранено е да бъгвате Sky евента.

Явно си пропуснал този раздел в сайта ПЛАЩАЩИЯ . . .
Reply With Quote
  (#3) Old
Deadpool Deadpool is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Oct 2016
Default 08-11-2016, 10:32

тук говорим за етика, ако всяко дете като теб си прави каквото иска в играта, хората като мен който да влезли да играят за да си припомнят старите времена и да се позабавляват просто ще спрем, да си останете 20 човека който ще седите и ще си се убивате и мъчите да преместите по час и нещо...
Reply With Quote
  (#4) Old
GPOWER GPOWER is offline
 
Posts: 8
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 1 Post
Join Date: Oct 2016
Default 08-11-2016, 11:46

в профила ми пише на колко съм тъпчо , не пиши свободни съчинения
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©