Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Suggestions / Предложения

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  (#1) Old
Lee_Sine Lee_Sine is offline
 
Posts: 1
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Aug 2015
Default имам няколко предложения за новия сезон - 20-08-2015, 00:00

Моете предложения са тъй като е забранено с poison и ice да се бият златни нека просто да бъдат премахнати от магийте другото ми предложение е да се сложат нови компетентни гаме мастъри който не са като старите който не влизаха аддваха се и си бутаха геройте на хофовете миналия сезон беше неуспешен според мене защото доста от хората дупеха даже и някой от гмтата отделно се аддваха играеха с разни програмки и правиха бъгове... другото ми предложение е да се махне /move atlans2 и /move atlans3 нека бъде малко по-трудно също така куестовете да не бъдат пускани на едно а да бъдат пъскани с ресовете например 15 рес 10 куеста и след всяко дигане на ресовете да бъдат добавяни 10 куеста така няма да има толкова хора който ще изоставът с куестовете и ще има по-малко афкта също така ключовете +5 да им се направи някъкъв дроп например icarus2 на драконите на 500 да пада 1 защото е доста трудно от куестовете да се саберат 20/35 ключа защото от куестовете дава 9 или да можеш да зимаш ключове от седмичните класаций например само първите 3 да могат да зимат ключове и нека този сезон да бъде по-успешен от миналия много хора спряха да играят заради някои от гаме мастър екипа също така може и да се сложи нещо като ако не си бил онлине повече от 72 часа без уснователна причина да бъде премахван (отнася се за гаме мастърите) и нека главните админи на сървара да го поглеждът от време на време а не от дъдж на вятър това са мойте предложения и нека този сезон да бъде пълен с щасливи моменти :) нека да направим мубаттлезоне едно място за по-добра игра.Благодаря за отделеното време за прочитането на темата.
Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©