Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
m0rb1tt m0rb1tt is offline
 
Posts: 12
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Oct 2014
Default Обединение - 18-10-2014, 14:39

Здравейте на всички! Имам едно предложение главно до по главните админи, но нищо не пречи и другите да си изкажат мнението.
Предложението м ие следното :
Тъй като не виждам голяма разлика в 500xp и 9999xp Ако всичко е еднакво в двата сървата защо не прехвърлите Fun в Medium. Ще копирате всички герои айтъми web market и прочие в 1. Така ще се увеличи броя на играчите (защо в едняи сървар да иам 50 и в другия да иам 50 ) каот може да са на едно място ). Ще е хубаво да стане само да не се изтриват героите най вече айтъмите защото е положен бая труд

Имам още едно предложение свързано с това. Забелязал съм че Game Masters не са много активни ( не знам как са в Medium ) но ако стане това обединение ще е по интересно защото набора на айтъми ще стане по търсен всеки ще играе и с малка корекция в Гейм листа да се добави още някой всеотдаен Game Masters Може да се получи доста стабилен сървар. Не вярвам да ви е проблем да го обедините.

ще постна същата тема и в Medium.
Искам да видя мненията на играчите от FUN и най вече на някой от администраторите ! :)
Благодаря за отделеното време
Reply With Quote
  (#2) Old
rockrock rockrock is offline
 
Posts: 10
Mood: Bitched
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2014
Default 18-10-2014, 15:00

Since we have nothing to lose, cause fun server is almost dead.. I'd give a try.
Reply With Quote
  (#3) Old
xplod xplod is offline
 
Posts: 97
Mood: Shocked
Thanks: 14
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 18-10-2014, 21:32

+1
Reply With Quote
  (#4) Old
xplod xplod is offline
 
Posts: 97
Mood: Shocked
Thanks: 14
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 18-10-2014, 21:34

Съгласен
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©