Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Violations / Нарушения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
Petkovvv Petkovvv is offline
 
Posts: 1
Mood: Angelic
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Apr 2016
Default Към господин "Gentle" - 28-04-2016, 18:35

Господин "Gentle" уважаеми господине вие сте закона в сървър Медиум давате АКЪЛ на гмтата а вие , какво правите никой не може да ви съди ли направих си една справка момент ГОСПОДИНЕ :)

Стана ми интересно просто.
Действие 1-во
http://prikachi.com/images.php?images/953/8774953X.png
След , като се пробвахте в харда не стана ХАХА.

Но тук сте божията глава май но не си спазвате вие правилата май ХАХА
Действие 2-ро
http://prikachi.com/images.php?images/954/8774954x.png
Тая снимка показва вашето влизане в сървъра , който уж сте божия АДМИН ХАХА.

Действие 3-то
http://prikachi.com/images.php?images/955/8774955I.png
Слагате правила , който май вие самият не си спазвате моля ХАХА.

4-то да покажем и тоя господин
http://prikachi.com/images.php?images/960/8774960z.png - да не го обидим и него ХАХА

Се викате имали оплакване да пишем в форума но сигурно , никой няма да погледне и види НО ГО НАПРАВИХ :p

Успешна игра и спазване на БОЖИТЕ ЗАПОВЕДИ и Весели празници :)

Last edited by Petkovvv; 28-04-2016 at 18:38. Reason: Добавка
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Petkovvv For This Useful Post:
Psykovsky (28-04-2016)
  (#2) Old
JENOVA JENOVA is offline
 
Posts: 51
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Join Date: Sep 2014
Default 29-04-2016, 14:08

Кажи нещо и за мен, моля те. За първата снимка Gentle не е решил не е останал. 2 снимка. Това, че не влиза не значи, че не гледа сървъра. За третата ние решаваме какво да правим. За четвъртата няма какво да говорим.
Reply With Quote
  (#3) Old
C0n7r0L C0n7r0L is offline
 
Posts: 30
Mood: Bitched
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 29-04-2016, 14:16

правилата не са ли за играчи и админи/гейм мастари ? или сме в друга вселена ?
Reply With Quote
  (#4) Old
Impartial Impartial is offline
Banned
 
Posts: 36
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: May 2015
Send a message via Skype™ to Impartial
Default 30-04-2016, 14:54

Quote:
Originally Posted by Petkovvv View Post
Господин "Gentle" уважаеми господине вие сте закона в сървър Медиум давате АКЪЛ на гмтата а вие , какво правите никой не може да ви съди ли направих си една справка момент ГОСПОДИНЕ :)

Стана ми интересно просто.
Действие 1-во
http://prikachi.com/images.php?images/953/8774953X.png
След , като се пробвахте в харда не стана ХАХА.

Но тук сте божията глава май но не си спазвате вие правилата май ХАХА
Действие 2-ро
http://prikachi.com/images.php?images/954/8774954x.png
Тая снимка показва вашето влизане в сървъра , който уж сте божия АДМИН ХАХА.

Действие 3-то
http://prikachi.com/images.php?images/955/8774955I.png
Слагате правила , който май вие самият не си спазвате моля ХАХА.

4-то да покажем и тоя господин
http://prikachi.com/images.php?images/960/8774960z.png - да не го обидим и него ХАХА

Се викате имали оплакване да пишем в форума но сигурно , никой няма да погледне и види НО ГО НАПРАВИХ :p

Успешна игра и спазване на БОЖИТЕ ЗАПОВЕДИ и Весели празници :)
http://mu.mubz.bg/#!character#Gentle

Ще сложа ново гм !
Reply With Quote
  (#5) Old
Channing Channing is offline
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 30-04-2016, 22:33

Аз лично не харесвам Gentle как води евенти. Справедлив е, но всичко става по негов си начин и изключително мудно.Всички Гм-та, които е махнал е имало защо... освен това VISION и JENOVA правят достатъчно евенти.

Импартиал, вмсето да слагаш ново ГМ, което да облагодетелства нормал херото си, помислете как да напълните сървара.(С последните винаги така се случва, дано греша.)Хоф от 8 героя на клас, пк евент от 3 героя на клас... смешно е за претенциите, които има БатълЗоне като сървър. Или направете промени или го реснете, така е излишен.Играят 5 човека... жалко е.Ако имате нужда от идеи играчите винаги са насреща. Желание трябва само...


ООооо сега видях, че Гентле е блок.... това съвсем показва колко не ви ебе за сървара.От "ръководството" може би само той гледаше какво се случва.Теб те видяхме на 2хофа, защото ти се оплакаха, че херотата им са слаби. Всъщност от октомври месец 3 пъти съм те засичал... кой ще махне твоите права?! Или те са за вадене на кинти, чрез продажба на итеми?! Имам и скриин, на който ControL казва как ще му бъдат аднати рингове и стаф... Митко щял да му ги адне. :Д Ще е съвпадение ако се казжаш така. :D

В мен се породи и още един въпрос... защо са върнати правата на Flying, които бяха махнати именно от Gentle!?Причините бяха ясни... множество злоупотреби.Самото момче си призна в играта как е позволявало да сменят статсове по време на хоф и куп други неща.

Отговор от рода на "като не ти харесва не играй" не ме удовлетворява...

Този сървър наистина е загуба на време.

Last edited by Channing; 01-05-2016 at 01:29.
Reply With Quote
  (#6) Old
kricc kricc is offline
 
Posts: 29
Mood: Lurking
Thanks: 6
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Jan 2014
Default 01-05-2016, 03:49

Quote:
Originally Posted by Channing View Post
ООооо сега видях, че Гентле е блок.... това съвсем показва колко не ви ебе за сървара.От "ръководството" може би само той гледаше какво се случва.
Всъщност за времето, за което Gentle имаше права в Hard сървъра, честно казано - никой го не харесваше. Човека си беше влошил някой неща, че ще оправя сървъра, че всички сме трябвали да го слушаме, че правилата му важат дори и за други гм-та, със заплахите срещу ГМ-та, че щял да ги банва - незнам! Аз добро впечатление за него нямам, но не знам как се е държало в Mediuma момчето, така че мнението ми стига до тук.
Quote:
Originally Posted by Channing View Post
Всъщност от октомври месец 3 пъти съм те засичал... кой ще махне твоите права?! Или те са за вадене на кинти, чрез продажба на итеми?! Имам и скриин, на който ControL казва как ще му бъдат аднати рингове и стаф... Митко щял да му ги адне. :Д Ще е съвпадение ако се казжаш така. :D
А относно това, нали знаеш, че правилата на колко време да влизат ГМ-тата, важи за ГМ-тата? Админите имат малко повече отговорности и никъде не включва в правилата на колко време да влизат във МУ-то! Относно адването на айтеми, айде стига с това, играта не е "Pay to win", така че просто се облегнете и си почивайте, приятно прекарване на празника! Христос Воскресе!
Reply With Quote
  (#7) Old
Channing Channing is offline
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 01-05-2016, 04:49

Quote:
Originally Posted by kricc View Post
Всъщност за времето, за което Gentle имаше права в Hard сървъра, честно казано - никой го не харесваше. Човека си беше влошил някой неща, че ще оправя сървъра, че всички сме трябвали да го слушаме, че правилата му важат дори и за други гм-та, със заплахите срещу ГМ-та, че щял да ги банва - незнам! Аз добро впечатление за него нямам, но не знам как се е държало в Mediuma момчето, така че мнението ми стига до тук.

А относно това, нали знаеш, че правилата на колко време да влизат ГМ-тата, важи за ГМ-тата? Админите имат малко повече отговорности и никъде не включва в правилата на колко време да влизат във МУ-то! Относно адването на айтеми, айде стига с това, играта не е "Pay to win", така че просто се облегнете и си почивайте, приятно прекарване на празника! Христос Воскресе!
Аз се шегувах относно правата... не ме интересува кой има и т.н. Въпроса е, че медиум сървара е в окаяно състояние и "админството" на някой се изчерпва с това да се махне едно shity GM и да се замени с друго.Благодаря за пожеланието, да се връща. :) Воистина Воскресе.
Reply With Quote
  (#8) Old
C0n7r0L C0n7r0L is offline
 
Posts: 30
Mood: Bitched
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 01-05-2016, 17:52

В мен се породи и още един въпрос... защо са върнати правата на Flying, които бяха махнати именно от Gentle!?Причините бяха ясни... множество злоупотреби

Я дай да видя факти ? Ако може с , какво съм бил злоупотребявал интересно ми стана.
При мене няма , как да сменят статс , ако ще да ми е брат тоя , който играе. :)
Искам да ми дадеш факти , както аз съм дал отгоре ?

"Head Gm" Имали смисъл да ти превеждам , каква му е работата по принцип или си начетен пич и сам можеш да се досетих не да гледа само сайт дал влизам или не ? : - )

Last edited by C0n7r0L; 01-05-2016 at 18:10.
Reply With Quote
  (#9) Old
Amelia Amelia is offline
 
Posts: 40
Thanks: 0
Thanked 3 Times in 3 Posts
Join Date: Sep 2015
Default 05-05-2016, 21:39

дали си гм или хеад гм работа им е почти една и съща,не влизаш и не си вършиш работата винаги има кой да те смени!
Reply With Quote
  (#10) Old
C0n7r0L C0n7r0L is offline
 
Posts: 30
Mood: Bitched
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 06-05-2016, 01:05

и аз така мисля :)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©