Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Medium > Suggestions / Предложения

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
BGWARRIOR BGWARRIOR is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default обърнете внимание на това - 23-03-2016, 20:32

Имам следните предложения за промяна на играта, които може би ще напълнят малко сървъра.

1. Промяна на евент наградите.
Не става само с кредити, трябва да има и други награди, като например kay+5, box+1,2,5, фарм, предмети и т.н.

2. Промяна на куестите.
За всеки клас да има различни куести.

3. Повече евенти.
За тази цел, знам че трябва да има редовни GM-та и че те си имат личен живот, за това трябва да се намерят по-редовни хора.
Всяка вечер от 20:00-21:00 да има евенти с различни награди.

4. Видове евенти.
До момента като изключим HOF и PK, евентите не са особено интересни.
Преследване, Състезание, Търсене, Донеси ми, само 4 и в много редки случай DROP и TRIVIA евент.
Според мен всяка вечер трябва да има лимит от евенти които да направи GM-то, от 10 до 15 примерно.
Дроп евентите трябва да се засилят и да са различни, примерно 2 пъти в седмица дроп на kay+5, а през останалото време по 50 BOXA от 1 2 и 3.
Предложението ми за нов евент е ТЪРГ евент.
GM-то да предлага примерно CHAOS SHILD LUCK SKILL DD RATE на 0 и да иска за него нещо от сорта на SATAN, ANGEL, BLES, SOUL, CHAOS, LIFE и т.н.

Предложение за евент в BC
GM-то влиза с играчите в BC и дава награди от сорта на 50, 100, 150, кредита за:
Който първи събори вратата.
Който първи събори статуята.
Който вземе предмета.

МЕЛЕ ЕВЕНТ СЛЕД HOFA
Евент в който се бием без сетове, само крила оръжие, щит, рингове и пенданти.

5. Инвазии на +5
Вече сървара е доста развит и си мисля че е крайно време box+5 от 6 на брой, да станат на 10.

6. РЕСЕТИ
Все пак е медиум сървър, а не хард, мисля че ресетите на седмица трябва да се дигнат на 2

7. FIX
Оправете пътя за EXILE през АРЕНА.
Кръвта на SM-то е прекалено малко, 1 точка 1 hp.

Last edited by BGWARRIOR; 23-03-2016 at 20:45.
Reply With Quote
  (#2) Old
C0n7r0L C0n7r0L is offline
 
Posts: 30
Mood: Bitched
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 24-03-2016, 00:47

меле евент след hofa
евент в който се бием без сетове, само крила оръжие, щит, рингове и пенданти.

ако говориш за това с нормален херо и ако си друга раса е малко "тъпо" понеже елф/см/мг нали се сещаш , че повечето хора не слагат стр. :)
но примерно ако го правят с 35 ресовите херота , който дава може би , ще стане нещо но за всичко се иска активност , която я няма.
Reply With Quote
  (#3) Old
BGWARRIOR BGWARRIOR is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 24-03-2016, 19:10

Quote:
Originally Posted by c0n7r0l View Post
меле евент след hofa
евент в който се бием без сетове, само крила оръжие, щит, рингове и пенданти.

ако говориш за това с нормален херо и ако си друга раса е малко "тъпо" понеже елф/см/мг нали се сещаш , че повечето хора не слагат стр. :)
но примерно ако го правят с 35 ресовите херота , който дава може би , ще стане нещо но за всичко се иска активност , която я няма.
не е казано че точно така както съм го написал трябва да бъде. въпроса е идеята да се обмисли и да се измисли най-доброто :) не е нужно да е точно меле, може и да е пак нещо като hof но без сетове.
Reply With Quote
  (#4) Old
Channing Channing is offline
 
Posts: 16
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 24-03-2016, 21:57

1. Промяна на евент наградите. - Не мисля, че е проблем ГМ да ти смени наградата ако поискаш.Относо предмети като награда, смятам, че трябва да се върнат за ХОФ.

2. Промяна на куестите.- Би било хубаво, но на този етап едва ли е е възможно.При евентуален рестарт на сървъра, би било добре да ги сменят.


3. Повече евенти. - Колко повече? Почти всеки ден има евенти, ако не то е през ден.В крайна сметка това е медиум сървър, а не фън.

4. Видове евенти.- Колкото по-разнообразни са, толкова по-добре.Напълно съм съгласен.


5. Инвазии на +5
Вече сървара е доста развит и си мисля че е крайно време box+5 от 6 на брой, да станат на 10. - и на кръгъл час да отида ще намеря тантал... ходят по 2-3 души.Достатъчно са си танталите.

6. РЕСЕТИ - Ресовете се дигат с 1 на седмица, защото сървъра няма да бъде ресван.. или поне такава е идеята.Ако се дигат с по 2, много бързо ще се стигне максимален брой точки.

7. FIX
Кръвта на SM-то е прекалено малко, 1 точка 1 hp. - може да се реши този проблем като за всеки рес СМ-то получава по 50 вит. Тоест на 80 реса ще пусне героя с 4к кръв.Разликата в точките,които дава на рес е с цел да има баланс между херотата, но аз лично такъв не виждам.
Reply With Quote
  (#5) Old
C0n7r0L C0n7r0L is offline
 
Posts: 30
Mood: Bitched
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Mar 2016
Default 24-03-2016, 23:18

2. промяна на куестите.- би било хубаво, но на този етап едва ли е е възможно.при евентуален рестарт на сървъра, би било добре да ги сменят.

тук може да стигнат до компромис примерно , ако го направят така , че след 100-ят куест да се добавят нови куести и примерно да дава по 1 или пак по 5 точки но примерно да се добавят 50/70 , още или примерно с ресовете да се добавят 5/10 куеста с тях до определен брой куести примерни. :)
Reply With Quote
  (#6) Old
BGWARRIOR BGWARRIOR is offline
 
Posts: 3
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Feb 2016
Default 25-03-2016, 16:22

аз лично съм против рестарта на сървъра. според мен дори и да се рестартира, пак ще играят същите хора, дори и да се качи малко популацията в сървъра това ще е пак до време. сървъра си е много добре, просто трябва да има редовни gm-та който да разнообразяват играта и да се пипнат тук там някой неща, като тези който съм написал. Бих приел рестарт на сървъра когато се достигне макс статс и на 4-те показатели и продължи така около месец 2-ва. Тогава вече няма да има смисъл.

Last edited by BGWARRIOR; 25-03-2016 at 16:26.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©