Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Fun > Questions / Въпроси

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  (#1) Old
Castielle Castielle is offline
 
Posts: 29
Mood: Doh
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Feb 2017
Lightbulb какво се случва с тоя сървър бе?! - 09-03-2018, 22:32

Мисля,че вече е ясен въпроса ми,съдейки по заглавието на темата. Сега да се обоснова.
Има 6 гм-та. За тези 5 дни от седмицата,които минаха,сме видели 1 ПК евент,няколко отбивания на номер,и като цяло днес специално доста хора ни писна на "гордостта",че нещо работата КУЦА! Проблема не е само това,а непукизма от страна на "властимащите",при положение,че само тази седмица 2 пъти съм писал на г-н Impartial да направи нещо относно това. Всеки път получавам пренебрежение (никакъв отговор). Премахвате ГМ-та,понеже за 1 седмица имат 3 дни евенти,а тея,дето за 2 седмици имат 2 евента общо нищо,нали? Ама тук даже и да ме баннеш,Митак, аз ще си направя нов акаунт и същата тема ще пусна... Време е да се направи нещо за тоя сървър,не ви ли омръзна да го осирате (без извинение).
Имам някои идеи,които могат да помогнат ЛЕКО да се подобрят условията в сървъра,надявам се да бъде обърнато внимание на тази тема,и ако има желание за подобрение,Митак,Цецо,знаете къде да ме намерите.
Благодаря за вниманието.
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©