Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Други > Recycle Bin / Кошче

 
 
Thread Tools Display Modes
  (#51) Old
Tulkas Tulkas is offline
 
Tulkas's Avatar
 
Posts: 49
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 19-12-2013, 07:57

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Кой точно е набил тва келеме, дето елфа го скъса и му взе хофа? Смятайте какъв балък е с спеед да не може да вземе хоф на елф.
Не знам кой гм-та не са го баннали на място, след като на Lana думите бяха "Тука и аз се усъмних" (жалко, че не снимах) , обаче всеизвестният тумбак Нандо - а.к.а Eowyn беше купен с 3 кебапчета си промени мнението, Saphira - Не е чист, има нещо. Бившия Rank (Няма да казвам името му, мога само да кажа че е уважаван от 90% от сървърът: има нещо такова, не изглежда реално, не се спира(секва от реф). Не зная кое гм по-точно го е оправдало, тъй като тея марионетки нямат правомощия да водят нещо по-стойностно от финд/дроп евенти, ако на тях си крепите тезите, че щом не са взели мерки е чист ми е ясно какви са ви разбиранията.

Пс. - GregPlitt Resets: 25
Bonus points: 138 (28%) , та той дори няма max bonus points, има 1000 стр , какви точки му остават, за да ми спорите че бил силен статса му?
e Tuka HallOfFame naprao vi sasipa s toq post... Istinata e che s teq 138 t oki +1000str kvo mu ostava za stats...
  (#52) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 19-12-2013, 08:12

Интересно, защо му е махнат банна за хак? Сменил е на бк, сменил е ник и въпреки това е банн, обаче тоя път за дупе, пак ли е чист?
После се чудим от къде има 15 сета - Divine Luck ref dd 11/ Thunder Luck ref rate 11/28, BD Luck rate dd 11/ BD Luck ref hp 11/28, RD L ref dd 11 / 2x stalkers L rate 2% 11/28/ Aqua's L rate 2% 11 (Това са сетовете, които съм виждал, смятайте още какви итеми има сигурно) и т.н, и т.н! Аз лично тоя го забелязах сигурно преди 2 седмици за пръв път, а има повече сетове, отколкото аз итеми, дето играя от началото на сезона...
Не зная итемите ли не му фелват, какво ли е обаче да изкара 10 сета за такова време, да бие тука всички дето играем с години тая версия, а те за първи път разбират какво е 97д, че и с 2344345 стр за сетове ходят и бият наред(MG-то)?
Тоя сървър затъва все повече и повече, заради ей такива дето си дупят/цъкат с хакове и какво ли не, заради тях се отказват и останалите търпеливи хора, дето им се подигравате на труда и не се отказаха след като сървъра има повече offline time, отколкото online!

PS. Предложих на Gregplitt: Stephane влиза с мг-то му, със сет/статс, с който беше на хофа, както бяхме на финал аз, Adantoud (Chasquido) срещу него, ако ме убие веднъж му подарявам всичките си герои в знак на извинение, обаче той отказва, е на какво ви навежда това?
Същото предложих и да направят срещу Egati, тъй като не съм запознат със случая, но ако Stephane влизайки с мг-то победи за отрицателно време, както Greg е победил Egati, не само ще вземе acc на егати, но и моите герои - Lawless,Adantoud !!!!!


Nothing to prove.
-------------------------------------------------

Last edited by HallofFame2; 19-12-2013 at 08:25.
  (#53) Old
BO_|_ BO_|_ is offline
 
Posts: 41
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Jul 2013
Default 19-12-2013, 08:39

Quote:
Originally Posted by HallofFame2 View Post
Интересно, защо му е махнат банна за хак? Сменил е на бк, сменил е ник и въпреки това е банн, обаче тоя път за дупе, пак ли е чист?
После се чудим от къде има 15 сета - Divine Luck ref dd 11/ Thunder Luck ref rate 11/28, BD Luck rate dd 11/ BD Luck ref hp 11/28, RD L ref dd 11 / 2x stalkers L rate 2% 11/28/ Aqua's L rate 2% 11 (Това са сетовете, които съм виждал, смятайте още какви итеми има сигурно) и т.н, и т.н! Аз лично тоя го забелязах сигурно преди 2 седмици за пръв път, а има повече сетове, отколкото аз итеми, дето играя от началото на сезона...
Не зная итемите ли не му фелват, какво ли е обаче да изкара 10 сета за такова време, да бие тука всички дето играем с години тая версия, а те за първи път разбират какво е 97д, че и с 2344345 стр за сетове ходят и бият наред(MG-то)?
Тоя сървър затъва все повече и повече, заради ей такива дето си дупят/цъкат с хакове и какво ли не, заради тях се отказват и останалите търпеливи хора, дето им се подигравате на труда и не се отказаха след като сървъра има повече offline time, отколкото online!

PS. Предложих на Gregplitt: Stephane влиза с мг-то му, със сет/статс, с който беше на хофа, както бяхме на финал аз, Adantoud (Chasquido) срещу него, ако ме убие веднъж му подарявам всичките си герои в знак на извинение, обаче той отказва, е на какво ви навежда това?
Същото предложих и да направят срещу Egati, тъй като не съм запознат със случая, но ако Stephane влизайки с мг-то победи за отрицателно време, както Greg е победил Egati, не само ще вземе acc на егати, но и моите герои - Lawless,Adantoud !!!!!
6 tochki bate prav si !! :)
  (#54) Old
4u4oKoKo 4u4oKoKo is offline
 
Posts: 23
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 19-12-2013, 10:58

+1 100% e prav ae bann shtom sa go xvanali che e speed ......nqma ko da sporim ,drugiq put da ne igrae s speed !!!!
  (#55) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 19-12-2013, 11:14

tapaci takiva vchera ne vidqhte li vecherta kvo stana ve idioti? vie kat spite v 3 chasa prez noshta az kvo da vi napravq ve smeshnici? imashe 1 deto razdavaha stalkeri na 11 luck rate. bannaha nad 12 choveka tupi li ste? moe mi qdete tashacite vsichki _(_ kreteni mrusni samo iskate gadno da pravite da vi eba maiakta da vi eba :@
  (#56) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 19-12-2013, 11:17

RedPride naish kak moe mi qdesh huq :D moga si te vurtq kat si iskam ti si baluche ve bratle :D :D :D
Zavijdate shtot nikoga nq se razviete po burzo ot mene v edin mu server.
I sq pa ako trq sum chesten az si priznavam che Chasquido e dosta po dobur ot mene.
Ama drugite...ne staaate bratlenca ;)

Last edited by Kaelz; 19-12-2013 at 11:23.
  (#57) Old
Chengeto Chengeto is offline
Тъпкач
 
Chengeto's Avatar
 
Posts: 352
Mood: Amused
Thanks: 14
Thanked 9 Times in 7 Posts
Join Date: Oct 2013
Location: Stara Zagora
Default 19-12-2013, 12:28

Kaelz li si pomqr li si are tiho sms master na drugite moi im qdesh huq samo neizvesten bot !!
  (#58) Old
Ifued Ifued is offline
 
Posts: 4
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Dec 2013
Default 19-12-2013, 12:59

Quote:
Originally Posted by Kaelz View Post
К'во си ме направил давиас преди 2 седмици когато нямах сет и статс?
Сега си залагам героя ,че никога ня ме килнеш.
Ай acc duel be? sh biesh ti mechtai si prosto nqsh 30 % shans vs mene ;)
mhm luck ref hp 11/28 BD set + stalkeri luck rate inc2 +11 + Krila luck ml 11/7 + Ringove i pend hubavi , nqmashe itemi taka e.
I geroq mi e ograben , ako mi vurnat itemite vednaga ti pravq acc duel vs mgto i bkto ti zaedno.
  (#59) Old
Kaelz Kaelz is offline
 
Posts: 86
Thanks: 0
Thanked 5 Times in 3 Posts
Join Date: Nov 2013
Default 19-12-2013, 18:36

mrazete mee vee prai mi kef :D nikoga nq ste kat mene ahxahaxhxahxahaxaaa
  (#60) Old
TheVeteran TheVeteran is offline
 
TheVeteran's Avatar
 
Posts: 366
Mood: Devilish
Thanks: 2
Thanked 9 Times in 9 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 19-12-2013, 19:16

Quote:
Originally Posted by kaelz View Post
mrazete mee vee prai mi kef :d nikoga nq ste kat mene ahxahaxhxahxahaxaaa
По добре да замалчиш,че като разбрах с какъв статс си ме "бил" на хофа щях да падна от смях.
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©