Mu BattleZone Forums  
  (#1) Old
bigsteele bigsteele is offline
 
Posts: 45
Mood: Amused
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default GameMasteri - 07-03-2022, 00:06

Здравейте маняци не се притеснявам да си искажа мнението за скапаняците ГМ-та дето си цъкат с гуилда само .... Предлагам тук всеки да гласува за Херото което иска да направят ГМ ... Та не се притеснявам че ще те ме баннат защото се пошегувах с всички и написах на пост ИНТЕРНЕТА ДА ВИ СПРЕ ДАНО. Следващия път ще им пожелая да се стопи процесора им ! ДА Моe е херото DarkWizard .... Моля оставете отзив ЗА да премахване на продажните, не обръщащи внимание на никой, непомагащи и закрилящи лични интереси на собствените си гулдове ГМ-та. ДА ИСЧИСТИМ БОКЛУКА ОТ СЕРВЕРА ! Благодаря предварително. А на тези който се засягат

Last edited by bigsteele; 07-03-2022 at 00:12.
Reply With Quote
  (#2) Old
ScandaL ScandaL is offline
 
ScandaL's Avatar
 
Posts: 42
Mood: Bahahaha
Thanks: 14
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Feb 2021
Send a message via Skype™ to ScandaL
Default 07-03-2022, 09:30

Quote:
Originally Posted by bigsteele View Post
здравейте маняци не се притеснявам да си искажа мнението за скапаняците гм-та дето си цъкат с гуилда само .... предлагам тук всеки да гласува за херото което иска да направят гм ... та не се притеснявам че ще те ме баннат защото се пошегувах с всички и написах на пост интернета да ви спре дано. следващия път ще им пожелая да се стопи процесора им ! да моe е херото darkwizard .... моля оставете отзив за да премахване на продажните, не обръщащи внимание на никой, непомагащи и закрилящи лични интереси на собствените си гулдове гм-та. да исчистим боклука от сервера ! благодаря предварително. а на тези който се засягат
е такива мърши кълнящи като теб не са нужни никому



- Този, който ме е блъснал, не заслужава да го помня. Този, който ме е вдигнал, не заслужава да го забравя.
Reply With Quote
  (#3) Old
ScandaL ScandaL is offline
 
ScandaL's Avatar
 
Posts: 42
Mood: Bahahaha
Thanks: 14
Thanked 1 Time in 1 Post
Join Date: Feb 2021
Send a message via Skype™ to ScandaL
Default 07-03-2022, 09:31

Quote:
Originally Posted by bigsteele View Post
здравейте маняци не се притеснявам да си искажа мнението за скапаняците гм-та дето си цъкат с гуилда само .... предлагам тук всеки да гласува за херото което иска да направят гм ... та не се притеснявам че ще те ме баннат защото се пошегувах с всички и написах на пост интернета да ви спре дано. следващия път ще им пожелая да се стопи процесора им ! да моe е херото darkwizard .... моля оставете отзив за да премахване на продажните, не обръщащи внимание на никой, непомагащи и закрилящи лични интереси на собствените си гулдове гм-та. да исчистим боклука от сервера ! благодаря предварително. а на тези който се засягат
изчистен си не го мисли повече



- Този, който ме е блъснал, не заслужава да го помня. Този, който ме е вдигнал, не заслужава да го забравя.
Reply With Quote
  (#4) Old
bigsteele bigsteele is offline
 
Posts: 45
Mood: Amused
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-03-2022, 16:34

темата не е за вас смотаняци ! :d ... най смотания гм теам язък че сървъра даунгрейдва с такива като вас ... вашата работа не е ли да подържате играта , да помагате, да правите компромиси (не с мен) да давате съвети, да обеснявате на новите и т.н. ??? май се взехте за босовете на сервера !? аз съм в пъти по полезен от вас :d :d :d :d смотаняци :d .... като не може да търпите критики и реплики що сте станали такива :d :d :d :d марш да фармите смотаняци ! а и така и така гледате тука, може да обърнете внимание също на правилата има примери кое точно е за бан от кълненето... неправомерно съм баннат ама и да не съм отазвам се от тоз сървър. вйе го съсипахте ! научете се да бъдете ГМ-та !

Last edited by bigsteele; 07-03-2022 at 16:46.
Reply With Quote
  (#5) Old
bigsteele bigsteele is offline
 
Posts: 45
Mood: Amused
Thanks: 2
Thanked 2 Times in 2 Posts
Join Date: Jun 2013
Default 07-03-2022, 16:36

а забравих .... да ви се стопи процесора дано ... да ви се истрие хард диска ... и да ви хване троянски кон дано !

Last edited by bigsteele; 07-03-2022 at 16:41.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©