Mu BattleZone Forums  
  (#11) Old
CPC CPC is offline
 
CPC's Avatar
 
Posts: 14
Mood: Depressed
Thanks: 1
Thanked 0 Times in 0 Posts
Join Date: Sep 2015
Default 23-01-2016, 13:43

Nqkoi setil li se e, che SM/MG kato vdignat agility + 2/3k hp + 500 ene, kogato imat ML krila ubivat DD-to za 7-8 min bez poison? Otdelno che mogat da go tankvam, a aglity elfa da si go bie na penetration bez da go bugva...

Az shte si biq DD-ta, a vie elate da mi kajete kak go bugvam dokato go biq na flame!
  (#12) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 23-01-2016, 14:23

Quote:
Originally Posted by EVENT View Post
Всъщност така излиза.
...


аз лично , ако няма обявен начин на наказание , си преценям според ситуацията.и както виждам, правилата са нахвърляни за да се знае какво , точно и ясно , е забранено , а за наказания , предполагам , си преценят екипа в съответната ситуация.естествено , както винаги става , наказанието не е окончателно и подлежи на разискване и всеки , който е баннат , може да пусне оплакване тук във форума , придружено със снимки и обяснения и допълнително да се реши да има ли изобщо наказание. но според мен това са доста дребнави неща и няма смисъл да се взимат на сериозно. щом някой нарушава правилата - ще бъде наказан ,а това дали е справедливо за колко време и как точно - подлежи на коментари в 100% от случаите.


пс:
Quote:
Originally Posted by cpc View Post
nqkoi setil li se e, che sm/mg kato vdignat agility + 2/3k hp + 500 ene, kogato imat ml krila ubivat dd-to za 7-8 min bez poison? Otdelno che mogat da go tankvam, a aglity elfa da si go bie na penetration bez da go bugva...

Az shte si biq dd-ta, a vie elate da mi kajete kak go bugvam dokato go biq na flame!
и аз това се опитвам да обясня , че има 150 начина да биеш дд без да бъгваш.аз лично почвам да ги бия с ref сет , става сравнително бързо и без бъгове.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!

Last edited by Commando; 23-01-2016 at 14:30.
  (#13) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 23-01-2016, 14:29

Quote:
Originally Posted by Commando View Post
аз лично , ако няма обявен начин на наказание , си преценям според ситуацията.и както виждам, правилата са нахвърляни за да се знае какво , точно и ясно , е забранено , а за наказания , предполагам , си преценят екипа в съответната ситуация.естествено , както винаги става , наказанието не е окончателно и подлежи на разискване и всеки , който е баннат , може да пусне оплакване тук във форума , придружено със снимки и обяснения и допълнително да се реши да има ли изобщо наказание. но според мен това са доста дребнави неща и няма смисъл да се взимат на сериозно. щом някой нарушава правилата - ще бъде наказан ,а това дали е справедливо за колко време и как точно - подлежи на коментари в 100% от случаите.


пс:


и аз това се опитвам да обясня , че има 150 начина да биеш дд без да бъгваш.аз лично почвам да ги бия с ref сет , става сравнително бързо и без бъгове.
Bullshit. Колко по-несериозно може да звучиш. Всеки преценява по-отделно, а? ОПРАВЕТЕ ПРАВИЛАТА for fuck sake. Изяснете ги с ясни наказания, за да бъде всичко точно. Не ми обеснявай че сам ще преценяваш. Защото е просто несериозно.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#14) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 23-01-2016, 14:31

няма да пиша правила или още по-малко да ги "оправям". който има проблем с това , да заповяда.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
  (#15) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 23-01-2016, 14:37

къде да заповяда? на гишето с оплаквания ли? тия правила всеки може си ги тълкува както си иска. просто ви мързи и знаете само да на банвате.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#16) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 23-01-2016, 14:40

не , просто аз съм си ок с правилата и винаги гледам наказанието да е в полза на виновника , за да няма сърдити. можеш да заповядаш да оправиш правилата , ще ги прегледаме и ако ни харесват ще ги сложим.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
  (#17) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 23-01-2016, 14:48

Значи така да разбирам: Теб те мързи да редактираш правилата и ме караш Аз да върша твойта работа, защото ти ги намираш за кристално ясни, точно насочени и правилно фокусирани? И си Head GM. Ама чакай малко бе ти до преди 2 сезона беше просто играч и разбирането за правилата ти е като на играч останало ясно. Колкото по неясни и неточни са толкова по малък шанса да ме хванат като правя нещо.


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#18) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 23-01-2016, 15:07

какво им е не точното , правилата са си ок. не ме мързи , казвам ти просто , като имаш такъв проблем ги оправи ти. мен си ми е ок и така. И какво значение има какъв , кога съм бил. Мен тези правила ми стигат да си върша добре "работата". Като не ти харесва някое наказание наложено от мен , пускай си оплакване тука и ще го дискутираме.

ПС:
Не е моя работа да правя/оправям правила , работата ми е да ги прилагам. Head GM е ГМ , което върши "работата" на ГМ и следи другите ГМта да не правят глупости , нищо повече.Не разбирам твоите нападки и ще те помоля да си малко по-смирен.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!

Last edited by Commando; 23-01-2016 at 15:10.
  (#19) Old
EVENT EVENT is offline
 
Posts: 178
Thanks: 6
Thanked 84 Times in 44 Posts
Join Date: Jan 2014
Default 23-01-2016, 15:09

Quote:
Originally Posted by commando View Post
какво им е не точното , правилата са си ок. не ме мързи , казвам ти просто , като имаш такъв проблем ги оправи ти. мен си ми е ок и така.
да бе разбрахме, че ти е ок така. все пак преди всички си нормал играч ;)


Начини за връзка с мен:

Skype: engager12345

Normal Character: PA3BPAT


Когато неможе да ме откриете на посочените места ми драснете едно "Лично съобщение" в форума.

Не забравяйте за "Thanks" бутона и аз гоня класации не само вие
  (#20) Old
Commando Commando is offline
 
Commando's Avatar
 
Posts: 43
Mood: Relaxed
Thanks: 4
Thanked 30 Times in 30 Posts
Join Date: Apr 2015
Location: Sofia/Bulgaria
Default 23-01-2016, 15:17

Quote:
Originally Posted by event View Post
да бе разбрахме, че ти е ок така. все пак преди всички си нормал играч ;)
и какво намекваш? говори директно , защото хората остават с погрешно впечатление.искаш да ми кажеш , че не спазвам правилата ли , какво? това , че съм гм , и че съм играч са 2 различни неща.с нормалния си герой съм склонен да наруша правилата и ако ми пратят моя снимка - ще се банна. както е и за всички други играчи в сървъра.отново нищо не ти разбрах и ще те помоля да бъдеш и малко по-конкретен и точен , не само смирен.


За проблеми и оплаквания ми пишете на лично.
If you have any questions or problems [PM] me.

Цък!/Click!
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©