Mu BattleZone Forums  

Go Back   Mu BattleZone Forums > Mu BattleZone Servers > Mu BattleZone Hard > Problems / Проблеми

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  (#1) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default Quest Trivia - 01-02-2014, 14:25

Да се оправя тая quest trivia, като цяло е невъзможно да знаеш имената на някакви герои от сериали/филми , да знаеш от коя година са филми, да знаеш коя година е роден някакъв RANDOM, да им зная датите и пр. Пита ме герой от Family Guy P**** G******* - пиша Pitar grifin - Грешен, пиша - Pitur Grifin - грешен... ем от къде да знам как да го напиша? На всичкото от горе има само 15 секунди... от къде да знам столиците на 50 измислени страни, от къде да знам най-големите градове в още 50 или третите или четвъртите най-големи? Друг въпрос ме пита - Коя е най-ниската планина в Българиа? P**** ... пиша Pirin - ГРЕШНОООООООООООО... Как да направя 16/20, като половината въпроси са уникално малоумни, имаш само 15 секунди - не можеш да провериш в google... кат' цяло единствения шанс е да ми върже, както на миналата дето искаше 13/20 и ме пита 2 пъти един и същ въпрос + още няколко лесни. Даже на някой въпроси пиша отговора, обаче забива започва да зарежда и накрая изтича времето и ми пише, че е свършило и не приема отговора. Да се направи да задава повече от 20 въпроса, за да иска 16 верни или да го няма тоя таймер от 15 секунди, защото става невъзможно. Както казах и за предната - Аз имам по-голям шанс, ако участвам в Стани Богат, отколкото на тая смешна Тривиа, дето докато разчета йероглифите наречени въпроси то не остава време за отговор.......................... _?
Тея quest ги напрайхте нереални малоумни честно.


Nothing to prove.
-------------------------------------------------

Last edited by HallofFame2; 01-02-2014 at 14:28.
Reply With Quote
  (#2) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-02-2014, 14:43

До сега един път в онлайн тривита не съм ползвал гугъл, значи е възможно. За годината на филмите знам доста години. Гледал съм доста филми. И тези филми, които ги пита са класики в жанра. Що се отнася до планините, Пирин не е най-ниската :d Връх Вихер е висок 2914 метра, което го прави втория най-висок след Мусала. Единственото, което трябвада се пипне по тривията е, собствените имена. Трябва да се уточни как се пишат, както е прието на латиница или както ги чуваме.
Reply With Quote
  (#3) Old
noisy noisy is offline
 
Posts: 11
Mood: Amused
Thanks: 1
Thanked 2 Times in 1 Post
Join Date: May 2013
Default 01-02-2014, 14:58

В крайна сметка тази игра иска богата обща култура,а липсата на такава е отделен въпрос.
Reply With Quote
  (#4) Old
RPO RPO is offline
Administrator
 
RPO's Avatar
 
Posts: 524
Mood: Lurking
Thanks: 6
Thanked 119 Times in 109 Posts
Join Date: May 2013
Default 01-02-2014, 14:58

Да наистина се питат само години на известни филми и хора и планини които повечето хора ги знаят или са чували за тях.

А до това как се пишат имената за които пита, повечето имена приема на англииски и на български отговорите може да има някои които не ги приема на български но ще бъдат оправяни.

Часкуидо стига рева не може всеки куест да се изпълнява за 5-10мин трябва да има и някой по труден!
Reply With Quote
  (#5) Old
HallofFame2 HallofFame2 is offline
 
HallofFame2's Avatar
 
Posts: 768
Mood: Roflol
Thanks: 7
Thanked 39 Times in 34 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-02-2014, 15:12

Обща култура е да зная филмите на 15 различни, да зная как да ги изпиша, защото явно трябва специално изписване на някои въпроси или да зная кога са родени още 20 други... поне като иска 16 верни отговора нека да задава по 25-30, отделно че някои въпроси забива и отговарям на 2-3 секунди, обаче не зачита отговора.

ps. Friend, говоря за Quest Trivia, където имаш 15 секунди и дава някой по различни въпроси.

Относно трудните quest, ако иска по-трудно нека да се бие нещо от играта, ако ще е тривиа да е правилна. Рева? Ами ако не бях ревнал, дали щеше някой изобщо да мине 87 quest, където това дори не падаше?
Помислихте ли за чужденците, те как ще минат trivia ?


Nothing to prove.
-------------------------------------------------

Last edited by HallofFame2; 01-02-2014 at 15:16.
Reply With Quote
  (#6) Old
Friend Friend is offline
 
Friend's Avatar
 
Posts: 198
Mood: Happy
Thanks: 19
Thanked 5 Times in 5 Posts
Join Date: Oct 2013
Default 01-02-2014, 15:32

Братле ако искаш дай ацц и пасс да ти я мина. Не може да знаеш всичко от всички области, може да се стремиш, но не може да си добър във всичко. Не си силен във филмите окей, може да си силен в др дисциплина.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump



Mu BattleZone 2006©